ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:41

Ekziston projekt për shkatërrimin e VMRO-DPMNE-së, ja kush alarmon?

Ekziston projekt për shkatërrimin e VMRO-DPMNE-së, ja kush alarmon?
Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, dje ka vizituar anëtarët e partisë së tij në Kisella Vodë, ku edhe ka realizuar takime me qytetarët dhe simpatizantë të partisë. Ai tha se proceset gjyqësore që për momentin ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 12:47
Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, dje ka vizituar anëtarët e partisë së tij në Kisella Vodë, ku edhe ka realizuar takime me qytetarët dhe simpatizantë të partisë. Ai tha se proceset gjyqësore që për momentin ...

Mickoski: Ekziston projekt për shkatërrimin e VMRO-DPMNE-së
Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, dje ka vizituar anëtarët e partisë së tij në Kisella Vodë, ku edhe ka realizuar takime me qytetarët dhe simpatizantë të partisë. Ai tha se proceset gjyqësore që për momentin ...
Republika | 07-Dec-2018 12:12
Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, dje ka vizituar anëtarët e partisë së tij në Kisella Vodë, ku edhe ka realizuar takime me qytetarët dhe simpatizantë të partisë. Ai tha se proceset gjyqësore që për momentin ...

Mickoski: Ekziston projekt për shkatërrimin e VMRO-DPMNE-së
Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, dje ka vizituar anëtarët e partisë së tij në Kisella Vodë, ku edhe ka realizuar takime me qytetarët dhe simpatizantë të partisë. Ai tha se proceset gjyqësore që për momentin ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 11:00
Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, dje ka vizituar anëtarët e partisë së tij në Kisella Vodë, ku edhe ka realizuar takime me qytetarët dhe simpatizantë të partisë. Ai tha se proceset gjyqësore që për momentin ...

“Ik ti, të vij unë…”, VMRO kërkon largimin e Zaevit: ne në qeveri!
Partia opozitare VMRO-DPMNE zhvilloi një protestë të radhës anti-qeveritare, në kulmin e debatit mbi arratisjen e ish-liderit të saj Gruevski, por pa e përfshirë aspak këtë të fundit në motivet e protestës. Protesta ...
Tesheshi | 06-Dec-2018 11:20
Partia opozitare VMRO-DPMNE zhvilloi një protestë të radhës anti-qeveritare, në kulmin e debatit mbi arratisjen e ish-liderit të saj Gruevski, por pa e përfshirë aspak këtë të fundit në motivet e protestës. Protesta ...

Protestuesit maqedonas para Kuvendit: Mickoskit i interesojnë hidrocentralet
Opozitarja VMRO-DPMNE sonte ka mbajtur protesta në Shkup. Kryetari i partisë, Hristijan Mickoski, bashkë me simpatizantë dërguan thirrje nga më të ndryshme kundër pushtetit, njofton Portalb.mk. Mickoski dërgoi kritika ...
Ina-Online | 06-Dec-2018 07:36
Opozitarja VMRO-DPMNE sonte ka mbajtur protesta në Shkup. Kryetari i partisë, Hristijan Mickoski, bashkë me simpatizantë dërguan thirrje nga më të ndryshme kundër pushtetit, njofton Portalb.mk. Mickoski dërgoi kritika ...

Javën e kaluar protestuan bashkë, sonte: Mickoski më shumë brengoset për hidorcentralet se sa për emrin
Qytetarët të cilët kanë ngritur tendat e që protestojnë para Parlamentit kundër ndryshimit të emrit, osnte kundërshtuan Kristian Micksokin, edhe pse protestuan bashkë javën e kaluar, përcjell FLAKA. Sonte ata qëndruan ...
Flaka | 05-Dec-2018 22:30
Qytetarët të cilët kanë ngritur tendat e që protestojnë para Parlamentit kundër ndryshimit të emrit, osnte kundërshtuan Kristian Micksokin, edhe pse protestuan bashkë javën e kaluar, përcjell FLAKA. Sonte ata qëndruan ...

Mickovski: Do të dalim çdo ditë në rrugë për dështimet e qeverisë
Ndërsa në godinën e Qeverisë zhvillohet debati mbi ndryshimet kushtetuese, përpara saj opozita proteston kundër ndryshimit të emrit. Protesta udhëhiqet nga kreu i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickovski. Liderit i opozitës ju ...
Ina-Online | 05-Dec-2018 20:11
Ndërsa në godinën e Qeverisë zhvillohet debati mbi ndryshimet kushtetuese, përpara saj opozita proteston kundër ndryshimit të emrit. Protesta udhëhiqet nga kreu i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickovski. Liderit i opozitës ju ...

Mickovski: Do të protestojmë çdo ditë për dështimet e qeverisë
Ndërsa në godinën e Qeverisë zhvillohet debati mbi ndryshimet kushtetuese, përpara saj opozita proteston kundër ndryshimit të emrit. Protesta udhëhiqet nga kreu i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickovski. Liderit i opozitës ...
Medial | 05-Dec-2018 19:55
Ndërsa në godinën e Qeverisë zhvillohet debati mbi ndryshimet kushtetuese, përpara saj opozita proteston kundër ndryshimit të emrit. Protesta udhëhiqet nga kreu i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickovski. Liderit i opozitës ...

Nisin protestat e VMRO-së para Qeverisë (VIDEO)
Protestues me parolla dhe me flamuj të Maqedonisë kanë arritur para godinës së Qeverisë ku edhe është paralajmëruar të përfundoj marshi protestues i VMRO-DPMNE-së i udhëhequr nga kryetari i kësaj partie Hristijan ...
Medial | 05-Dec-2018 19:55
Protestues me parolla dhe me flamuj të Maqedonisë kanë arritur para godinës së Qeverisë ku edhe është paralajmëruar të përfundoj marshi protestues i VMRO-DPMNE-së i udhëhequr nga kryetari i kësaj partie Hristijan ...

Mickovski: Do të protestojmë çdo ditë për dështimet e qeverisë
Ndërsa në godinën e Qeverisë zhvillohet debati mbi ndryshimet kushtetuese, përpara saj opozita proteston kundër ndryshimit të emrit. Protesta udhëhiqet nga kreu i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickovski. Liderit i opozitës ...
Flaka | 05-Dec-2018 19:55
Ndërsa në godinën e Qeverisë zhvillohet debati mbi ndryshimet kushtetuese, përpara saj opozita proteston kundër ndryshimit të emrit. Protesta udhëhiqet nga kreu i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickovski. Liderit i opozitës ...

VMRO proteston para Qeverisë së Maqedonisë
Protestues me parulla dhe flamuj të Maqedonisë kanë arritur para ndërtesës së Qeverisë në Shkup, ku edhe është paralajmëruar të përfundojë marshi protestues i VMRO-DPMNE-së i udhëhequr nga kryetari i saj Hristian ...
Kosova Press | 05-Dec-2018 19:36
Protestues me parulla dhe flamuj të Maqedonisë kanë arritur para ndërtesës së Qeverisë në Shkup, ku edhe është paralajmëruar të përfundojë marshi protestues i VMRO-DPMNE-së i udhëhequr nga kryetari i saj Hristian ...

Fillon protesta e VMRO-së para Qeverisë
Protestues me parolla dhe me flamuj të Maqedonisë kanë arritur para godinës së Qeverisë ku edhe është paralajmëruar të përfundoj marshi protestues i VMRO-DPMNE-së i udhëhequr nga kryetari i kësaj partie Hristijan ...
Flaka | 05-Dec-2018 19:19
Protestues me parolla dhe me flamuj të Maqedonisë kanë arritur para godinës së Qeverisë ku edhe është paralajmëruar të përfundoj marshi protestues i VMRO-DPMNE-së i udhëhequr nga kryetari i kësaj partie Hristijan ...

VMRO-ja sot mban marsh protestues
VMRO-ja opozitare për pasdite sot ka paralajmëruar protestë të re. Si edhe të mërkurën e kaluar, protesta do të fillojë para shtabit të VMRO-DPMNE-së dhe do të përfundojë para Qeverisë së Maqedonisë. Deri në fund të ...
Medial | 05-Dec-2018 09:49
VMRO-ja opozitare për pasdite sot ka paralajmëruar protestë të re. Si edhe të mërkurën e kaluar, protesta do të fillojë para shtabit të VMRO-DPMNE-së dhe do të përfundojë para Qeverisë së Maqedonisë. Deri në fund të ...

Mickoski fton në protestë kundër ndryshimit të emrit, ndotjes dhe varfërisë
Hristian Mickoski, lideri i VMRO-DPMNE për nesër në ora 17 ka paralajmëruar marsh protestues prej seshit VMRO deri te Qeveria. Ai protestën e paralajmëroi në Fejsbuk profilin e tij. “Fakte të zbrazëta për gënjeshtrën e ...
Lajm Press | 04-Dec-2018 12:09
Hristian Mickoski, lideri i VMRO-DPMNE për nesër në ora 17 ka paralajmëruar marsh protestues prej seshit VMRO deri te Qeveria. Ai protestën e paralajmëroi në Fejsbuk profilin e tij. “Fakte të zbrazëta për gënjeshtrën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved