ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:28

Dy kuksianëve iu gjenden mina me telekomandë gati për akte kriminale/VIDEO

Dy kuksianëve iu gjenden mina me telekomandë gati për akte kriminale/VIDEO
Goditet një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë në Krujë. Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë në kuadër të operacionit të koduar “Muzgu”. Artan Bruka 38 vjec dhe Halil Gjana 26 vjec të dy banues ...
VizionPlus | 07-Dec-2018 15:27
Goditet një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë në Krujë. Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë në kuadër të operacionit të koduar “Muzgu”. Artan Bruka 38 vjec dhe Halil Gjana 26 vjec të dy banues ...

Minat me telekomandë, kapen dy persona në Durrës
Operacioni i koduar “Muzgu” goditi një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në ...
Lapsi | 07-Dec-2018 15:23
Operacioni i koduar “Muzgu” goditi një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në ...

Krujë, prangoset grupi që trafikonte mina me telekomandë
Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe radioktive. Në operacion janë sekuestruar mina me telekomandë dhe janë arrestuar në ...
Java News | 07-Dec-2018 15:23
Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe radioktive. Në operacion janë sekuestruar mina me telekomandë dhe janë arrestuar në ...

Trafikonin lëndë plasëse e radioaktive, në pranga dy persona
Finalizohet në Krujë operacioni i koduar “Muzgu”, ku është goditur grupi që trafikonte lëndë plasëse dhe radioaktive. Në pranga kanë rënë shtetasit Artan Bruka, 38 vjeç, banues në Kukës dhe Halil Gjana, 26 vjeç, banues ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 15:15
Finalizohet në Krujë operacioni i koduar “Muzgu”, ku është goditur grupi që trafikonte lëndë plasëse dhe radioaktive. Në pranga kanë rënë shtetasit Artan Bruka, 38 vjeç, banues në Kukës dhe Halil Gjana, 26 vjeç, banues ...

Operacioni/Goditet grupi që trafikonte lëndë plasëse e radioktive
KRUJË Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe radioktive. Në operacion janë sekuestruar mina me telekomandë dhe janë ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 15:13
KRUJË Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe radioktive. Në operacion janë sekuestruar mina me telekomandë dhe janë ...

Kanoste njerëzit me armë, në pranga 37-vjeçari nga Lushnja
Bie në pranga një shtetas i cili ishte i shpallur në kërkim nga policia. Gjatë momentit të kapjes, policia i gjen edhe një armë zjarri pistoletë të cilën ky shtetas e mbante në brez. Në pranga ka rënë shtetasi me ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 14:33
Bie në pranga një shtetas i cili ishte i shpallur në kërkim nga policia. Gjatë momentit të kapjes, policia i gjen edhe një armë zjarri pistoletë të cilën ky shtetas e mbante në brez. Në pranga ka rënë shtetasi me ...

Me armë zjarri në brez, arrestohet “i forti” në Lushnjë
LUSHNJE Policia e Lushnjës ka arrestuar një 37-vjeçar, pasi ishte shpallur në kërkim. Në pranga ka përfunduar B.L, banues në Lushnje sepse ka kanosur armë zjarri pistoletë shtetasin E.Xh, 38 vjeç në 19 tetor 2018. Gjatë ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 13:11
LUSHNJE Policia e Lushnjës ka arrestuar një 37-vjeçar, pasi ishte shpallur në kërkim. Në pranga ka përfunduar B.L, banues në Lushnje sepse ka kanosur armë zjarri pistoletë shtetasin E.Xh, 38 vjeç në 19 tetor 2018. Gjatë ...

Ishte kthyer në tmerrin e Sarandës, kapet “skifteri” me dy emra
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:12
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...

12 operacione policore, mbi 30 mijë euro të sekuestruara
Policia e Shtetit ka realizuar 12 operacione policore, me dhjetëra të arrestuar dhe mbi 30 000 euro të sekuestruara. Policia e Shtetit bën të ditur se është zhvilluar operacioni “Louse”, ku është goditur një grup ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 13:51
Policia e Shtetit ka realizuar 12 operacione policore, me dhjetëra të arrestuar dhe mbi 30 000 euro të sekuestruara. Policia e Shtetit bën të ditur se është zhvilluar operacioni “Louse”, ku është goditur një grup ...

Pazar në krye të hipotekës; Në Korçë arrestohet ish-drejtori dhe vartësit sekserë
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...
Top Channel | 06-Dec-2018 15:08
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...

Vodhi 8 shtëpi të fshatit, pranga 42 vjeçarit në Sarandë
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 16:10
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...

Kanosi moshatarin në Lushnje, arrestohet me pistoletë në brez
Bie në pranga një shtetas i cili ishte i shpallur në kërkim nga policia e Lushnjes. Gjatë momentit të kapjes, policia i gjen edhe një armë zjarri pistoletë të cilën shtetasi B. L., e mbante në brez. Specialistët për ...
Java News | 07-Dec-2018 13:11
Bie në pranga një shtetas i cili ishte i shpallur në kërkim nga policia e Lushnjes. Gjatë momentit të kapjes, policia i gjen edhe një armë zjarri pistoletë të cilën shtetasi B. L., e mbante në brez. Specialistët për ...

“Makthi” i Sarandës, arrestohet ‘skifteri’ i 8 grabitjeve (EMRI)
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 16:35
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...

Arrestohet ish drejtori i Hipotekës Korçë dhe 4 punonjës (Emrat)
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 21:22
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...

Korrupsioni për regjistrimin e pronave, bie në pranga ish-drejtori i Hipotekës dhe 4 punonjës në Korçë
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 21:33
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...

Operacion ndërkombëtar në Durrës, arrestohet një italian i shumëkërkuar
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...
Top Channel | 05-Dec-2018 15:45
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...

Operacion ndërkombëtar, kapet në Durrës italiani i shumëkërkuar
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 15:38
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...

Zhduket dy adoleshentë në Tiranë, prindërit apel për ndihmë
Dy persona të tjerë i shtohen listës së të zhdukurve nga banesat e tyre në Tiranë.Burime nga blutë bëjnë me dije se K. Ç., 69 vjeç, banues në Tiranë, ka kallëzuar se, i është larguar nga banesa djali, A. Ç., 15 vjeç, ...
Java News | 07-Dec-2018 08:18
Dy persona të tjerë i shtohen listës së të zhdukurve nga banesat e tyre në Tiranë.Burime nga blutë bëjnë me dije se K. Ç., 69 vjeç, banues në Tiranë, ka kallëzuar se, i është larguar nga banesa djali, A. Ç., 15 vjeç, ...

I mori 1500 euro por nuk i dha makinën, kapet 34-vjeçari
VLORE Një 34-vjeçar është kapur nga Policia e Vlorës për “Mashtrim”. Seksioni për Krimet pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e këtij shtetasi me qëllim ekzekutimin e vendimit ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 09:15
VLORE Një 34-vjeçar është kapur nga Policia e Vlorës për “Mashtrim”. Seksioni për Krimet pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e këtij shtetasi me qëllim ekzekutimin e vendimit ...

Shkodër, arrestohet Bardhok Pllanaj, i sekuestrohet pasuria
Bardhok Pllanaj, i arrestuar të hënën në Shkodër, njihet si një biznesmen me reputacion në qytetin verior dhe me lidhje të forta politike.
Top Channel | 04-Dec-2018 14:26
Bardhok Pllanaj, i arrestuar të hënën në Shkodër, njihet si një biznesmen me reputacion në qytetin verior dhe me lidhje të forta politike.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved