ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:53

Dhurata ndryshon ngjyrën e flokëve, befason të gjithë me këtë pamje

Dhurata ndryshon ngjyrën e flokëve, befason të gjithë me këtë pamje
Nuk është edhe aq aktive në prurje të reja muzikore. Megjithatë, këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale. Ajo së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e që ...
Arbresh | 07-Dec-2018 15:15
Nuk është edhe aq aktive në prurje të reja muzikore. Megjithatë, këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale. Ajo së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e që ...

Dhurata ndryshon ngjyrën e flokëve, befason të gjithë me këtë pamje
Megjithatë, këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale, shkruan . Ajo së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e që me këtë pamje ka mahnitur të gjithë pasi ...
Lajminet | 07-Dec-2018 15:07
Megjithatë, këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale, shkruan . Ajo së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e që me këtë pamje ka mahnitur të gjithë pasi ...

Me imazhin e fundit Adriana Lima ju lë pa fjalë
Adriana Lima, ishte një nga fytyrat më të njohura të markës së Victoria’s Secret e cila i dha fund karrierës së saj si modele. Para pak javësh në qytetin amerikan është mbajtur ngjarja kryesore e modës për këtë vit ku ...
Arbresh | 07-Dec-2018 15:00
Adriana Lima, ishte një nga fytyrat më të njohura të markës së Victoria’s Secret e cila i dha fund karrierës së saj si modele. Para pak javësh në qytetin amerikan është mbajtur ngjarja kryesore e modës për këtë vit ku ...

Me imazhin e fundit Adriana Lima ju lë pa fjalë
Para pak javësh në qytetin amerikan është mbajtur ngjarja kryesore e modës për këtë vit ku modelja nga Brazili ka ecur për herë të fundit në pistat e modave, shkruan . Megjithatë, Adriana nuk është shkëputur nga rrjetet ...
Lajminet | 07-Dec-2018 14:44
Para pak javësh në qytetin amerikan është mbajtur ngjarja kryesore e modës për këtë vit ku modelja nga Brazili ka ecur për herë të fundit në pistat e modave, shkruan . Megjithatë, Adriana nuk është shkëputur nga rrjetet ...

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re
Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan . Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku ku në rrjetin, Youtube numëron afro 6 ...
Lajminet | 07-Dec-2018 14:26
Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan . Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku ku në rrjetin, Youtube numëron afro 6 ...

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re
Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku ku në rrjetin, Youtube ...
Albportali | 07-Dec-2018 14:26
Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku ku në rrjetin, Youtube ...

Luana Vjollca uron mbesën e saj super seksi për ditëlindje
Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca me anë të një fotografie të publikuar në Instagram uron mbesën e saj për ditëlindje, shkruan . “Loli krenaria ime me sytë dhe zemrën më të bukur në botë!!! Urime ditëlindjen ...
Lajminet | 07-Dec-2018 13:51
Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca me anë të një fotografie të publikuar në Instagram uron mbesën e saj për ditëlindje, shkruan . “Loli krenaria ime me sytë dhe zemrën më të bukur në botë!!! Urime ditëlindjen ...

Sonte në ‘Mirage’ në orën 19:00 mund t’i ndiqni këto materiale
Në orën 19:00 në faqen e Facebookut të Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage” ku për sonte kemi përgatitur shumë të reja, shkruan lajmi.net. Këtë javë në Mirage do të ndiqni: 1.Promovimi i albumit Vjeshtë-Dimër ...
Albportali | 07-Dec-2018 13:47
Në orën 19:00 në faqen e Facebookut të Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage” ku për sonte kemi përgatitur shumë të reja, shkruan lajmi.net. Këtë javë në Mirage do të ndiqni: 1.Promovimi i albumit Vjeshtë-Dimër ...

‘Të kam jetë e frymëzim’, aktori shqiptar bën dedikimin më prekës që keni parë ndonjëherë
Ai është mjaft aktiv edhe në rrjete sociale e sot bëri dedikimin më prekës që keni dëgjuar ndonjëherë për djalin e tij me rastin e ditëlindjes, shkruan . Deda ka postuar një foto me të birin në profilin e tij në ...
Lajminet | 07-Dec-2018 13:40
Ai është mjaft aktiv edhe në rrjete sociale e sot bëri dedikimin më prekës që keni dëgjuar ndonjëherë për djalin e tij me rastin e ditëlindjes, shkruan . Deda ka postuar një foto me të birin në profilin e tij në ...

Përmbytje në Kaliforni të SHBA-së
Pjesa jugore e Kalifornisë në SHBA ka përmbytje të reshjeve atmosferike. Brenda një jave ishin dy stuhi të mëdha të reshurave atmosferike që goditën qendrën e Los Angelosit, këto bllokuan disa rrugë dhe shtyri një ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 13:37
Pjesa jugore e Kalifornisë në SHBA ka përmbytje të reshjeve atmosferike. Brenda një jave ishin dy stuhi të mëdha të reshurave atmosferike që goditën qendrën e Los Angelosit, këto bllokuan disa rrugë dhe shtyri një ...

Justin Timberlake anulon koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 13:50
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...

Digjet shtëpia e reperit në Prishtinë (VIDEO)
Shtëpia Sin Boy, ka marrë flakë në lagjen Arbëria në Prishtinë gjatë ditës së sotme. “Klan Kosova” raporton se brenda saj ishte reperi shqiptar Agustin Gega me nofkën Sin Boy. Burime për “PRIVE” bëjnë me dije se të ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Shtëpia Sin Boy, ka marrë flakë në lagjen Arbëria në Prishtinë gjatë ditës së sotme. “Klan Kosova” raporton se brenda saj ishte reperi shqiptar Agustin Gega me nofkën Sin Boy. Burime për “PRIVE” bëjnë me dije se të ...

Eva Longorias nuk i ngutet që të humb në peshë
Eva Longorian shumëkush e këshilluan të ngutet në humbjen e kilogramëve që i fitoi gjatë shtatzënisë. Bukuroshja latine e ka sjell gjashtë muaj më parë në jetë një djalë dhe është e natyrshme që të shtoj peshë. Deri ...
Arbresh | 07-Dec-2018 13:36
Eva Longorian shumëkush e këshilluan të ngutet në humbjen e kilogramëve që i fitoi gjatë shtatzënisë. Bukuroshja latine e ka sjell gjashtë muaj më parë në jetë një djalë dhe është e natyrshme që të shtoj peshë. Deri ...

Edhe për ditëlindje Marina ka një ‘kritikë’ për motrën e madhe
TIRANE Lira, vajza më e madhe e familjes Vjollca sot ka ditëlindjen dhe urimet nga njerëzit më të afërt për të nuk kanë munguar. Ndonëse jeton jashtë Shqipërisë, Marina dhe Luana e kanë treguar shpesh se kanë një raport ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 13:31
TIRANE Lira, vajza më e madhe e familjes Vjollca sot ka ditëlindjen dhe urimet nga njerëzit më të afërt për të nuk kanë munguar. Ndonëse jeton jashtë Shqipërisë, Marina dhe Luana e kanë treguar shpesh se kanë një raport ...

Majk: S’më le të shoh djalin, reagon ashpër Majlinda
TIRANE Reperi i njohur Kosovar Makj dhe e ish- e dashura e tij, Majlinda Zeka janë bërë shpesh objekt i medias rozë, pikërisht për shkak të raportit të tyre të ndërlikuar. Diskutimet dhe problemet më të mëdha mes tyre, ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 11:09
TIRANE Reperi i njohur Kosovar Makj dhe e ish- e dashura e tij, Majlinda Zeka janë bërë shpesh objekt i medias rozë, pikërisht për shkak të raportit të tyre të ndërlikuar. Diskutimet dhe problemet më të mëdha mes tyre, ...

Dasma madhështore e aktores indiane me këngëtarin amerikan (Foto)
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:02
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...

Këngëtarja shqiptare tërhiqet papritur nga festivali i RTSH-së
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 13:39
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...

Flori Mumajesi zbulon kujt i dedikohet kënga “Plas” (VIDEO)
Pas prezantimit të këngës “Plas” në festivalin “Kënga Magjike”, në rrjetet sociale si dhe në media, u ngritën dyshimet se kënga mund të jetë një dedikim i kantautorit Flori Mumajesi për një lidhje të tij dashurie që nuk ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Pas prezantimit të këngës “Plas” në festivalin “Kënga Magjike”, në rrjetet sociale si dhe në media, u ngritën dyshimet se kënga mund të jetë një dedikim i kantautorit Flori Mumajesi për një lidhje të tij dashurie që nuk ...

“Po plakesh keq”, fansat kapen me Xhulia Robert
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 11:43
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...

Sonte në ‘Mirage’ në orën 19:00 mund t’i ndiqni këto materiale
Në orën 19:00 në faqen e Facebookut të Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage” ku për sonte kemi përgatitur shumë të reja, shkruan . Këtë javë në Mirage do të ndiqni: 1.Promovimi i albumit Vjeshtë-Dimër 2018 nga ...
Lajminet | 07-Dec-2018 13:28
Në orën 19:00 në faqen e Facebookut të Lajmi.net mund të ndiqni emisionin “Mirage” ku për sonte kemi përgatitur shumë të reja, shkruan . Këtë javë në Mirage do të ndiqni: 1.Promovimi i albumit Vjeshtë-Dimër 2018 nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved