ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:29

Harroi vajzën 3 vjeçe në makinë, shqiptari humb kujdestarinë

Harroi vajzën 3 vjeçe në makinë, shqiptari humb kujdestarinë
Një shqiptar ka humbur kujdestarinë e fëmijës në shtetin italian. 30-vjeçari me profesion kuzhinier, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, kishte harruar vajzën 3-vjeçare brenda një makinë, ndërkohë që luante ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 19:07
Një shqiptar ka humbur kujdestarinë e fëmijës në shtetin italian. 30-vjeçari me profesion kuzhinier, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, kishte harruar vajzën 3-vjeçare brenda një makinë, ndërkohë që luante ...

Nuk i dha para për bixhoz, shqiptari rreh gruan në vendin e punës në Itali
Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 18:43
Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...

Dhunë sistematike, shqiptarja në Firence denoncon…
Për gjashtë vjet, ai rrahu gruan e tij, shpesh në praninë e fëmijëve të vegjël, për të marrë para për të shpenzuar në lojërat e fatit. Kohët e fundit, ai e ka grushtuar sërish gruan, duke e qëlluar në kokë. Më pak se 6 ...
Standard | 07-Dec-2018 09:34
Për gjashtë vjet, ai rrahu gruan e tij, shpesh në praninë e fëmijëve të vegjël, për të marrë para për të shpenzuar në lojërat e fatit. Kohët e fundit, ai e ka grushtuar sërish gruan, duke e qëlluar në kokë. Më pak se 6 ...

Italianët kapin mat ‘skifterin’ shqiptar’ sapo doli nga shtëpia që kishte vjedhur
Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane sapo kishte dalë nga një shtëpi që kishte vjedhur. Bëhet fjalë për Blerim Patrian, i cili u denoncua nga pronari i shtëpisë që kishte vënë re gardhin e prerë ...
Java News | 07-Dec-2018 09:19
Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane sapo kishte dalë nga një shtëpi që kishte vjedhur. Bëhet fjalë për Blerim Patrian, i cili u denoncua nga pronari i shtëpisë që kishte vënë re gardhin e prerë ...

6 vite dhunë, gruaja “thyen heshtjen” dhe çon burrin në burg
Gjashtë vite e dhunuar, shpesh edhe në praninë e fëmijëve të vegjël, shqiptarja në Firence të Italisë, gjeti guximin për të denoncuar dhunën tek karabinierët dhe për t’i dhënë fund ferrit në familje. Burri e dhunonte se ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 20:28
Gjashtë vite e dhunuar, shpesh edhe në praninë e fëmijëve të vegjël, shqiptarja në Firence të Italisë, gjeti guximin për të denoncuar dhunën tek karabinierët dhe për t’i dhënë fund ferrit në familje. Burri e dhunonte se ...

Nuk i dha para për bixhoz, shqiptari rreh gruan dhe më pas….
Itali- Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...
TV Klan | 06-Dec-2018 17:17
Itali- Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...

Përndiqte ish-gruan, arrestohet në Itali 43-vjeçari shqiptar
Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi përndiqte ish-gruan e tij. Bashkëshorti “stalker” u arrestua nga policia teksa po priste jashtë Gjykatës, ku edhe po zhvillohej seanca gjyqësore e ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 08:41
Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi përndiqte ish-gruan e tij. Bashkëshorti “stalker” u arrestua nga policia teksa po priste jashtë Gjykatës, ku edhe po zhvillohej seanca gjyqësore e ...

E priste para gjykatës, pranga shqiptarit që përndiqte ish-gruan në Itali
Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi përndiqte ish-gruan e tij. Bashkëshorti “stalker” u arrestua nga policia teksa po priste jashtë Gjykatës, ku edhe po zhvillohej seanca gjyqësore e ...
Java News | 06-Dec-2018 08:40
Një 43-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi përndiqte ish-gruan e tij. Bashkëshorti “stalker” u arrestua nga policia teksa po priste jashtë Gjykatës, ku edhe po zhvillohej seanca gjyqësore e ...

Itali, arrestohet shqiptari, kreu 30 grabitje në 4 vite
Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, rezultonte i dënuar në shtetin fqinj për 30 grabitje gjatë viteve 2008 dhe 2012. Mediat italiane ...
24 Ore | 05-Dec-2018 10:30
Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, rezultonte i dënuar në shtetin fqinj për 30 grabitje gjatë viteve 2008 dhe 2012. Mediat italiane ...

Kapet “skifteri” shqiptar në Itali, 30 vjedhje në pak kohë
Policia italiane ka arrestuar një 32 vjeçar shqiptar mbrëmjen e të martës. 32 vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte I dënuar në Itali për grabitje. Sipas mediave italiane ai ishte I dënuar për ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 09:21
Policia italiane ka arrestuar një 32 vjeçar shqiptar mbrëmjen e të martës. 32 vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte I dënuar në Itali për grabitje. Sipas mediave italiane ai ishte I dënuar për ...

Itali, arrestohet shqiptari, kreu 30 grabitje në 4 vite
ITALI Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, rezultonte i dënuar në shtetin fqinj për 30 grabitje gjatë viteve 2008 dhe 2012. Mediat ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:53
ITALI Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, rezultonte i dënuar në shtetin fqinj për 30 grabitje gjatë viteve 2008 dhe 2012. Mediat ...

Itali/ Prangoset shqiptari, në 4 vite realizoi 30 grabitje
Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, rezultonte i dënuar në shtetin fqinj për 30 grabitje gjatë viteve 2008 dhe 2012. Mediat italiane ...
Java News | 05-Dec-2018 09:50
Një 32-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, rezultonte i dënuar në shtetin fqinj për 30 grabitje gjatë viteve 2008 dhe 2012. Mediat italiane ...

I dënuar për 30 vjedhje, pranga shqiptarit në Itali
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili rezultonte i dënuar me 5 vite burg. 32-vjeçari, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije, u arrestua në Bolzano të Italisë. Shqiptari rezulton i dënuar për të paktën 30 ...
Java News | 04-Dec-2018 22:00
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili rezultonte i dënuar me 5 vite burg. 32-vjeçari, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije, u arrestua në Bolzano të Italisë. Shqiptari rezulton i dënuar për të paktën 30 ...

Arrestohet shqiptari në Bolzano, i kërkuar për 30 vjedhje
Një shqiptar 32-vjeçar u arrestua nga karabinierët në Bolzano të Italisë. Ai rezulton i dënuar me 5 vite burg. Shqiptari është shpallur fajtor për të paktën 30 vjedhje banesat të kryera në periudhën 2008 – 2012, shkruan ...
Arbresh | 04-Dec-2018 16:57
Një shqiptar 32-vjeçar u arrestua nga karabinierët në Bolzano të Italisë. Ai rezulton i dënuar me 5 vite burg. Shqiptari është shpallur fajtor për të paktën 30 vjedhje banesat të kryera në periudhën 2008 – 2012, shkruan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved