ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:10

Detyrohet të heq dorë prezantues i “Oscars 2019”

Detyrohet të heq dorë prezantues i “Oscars 2019”
Pas lajmit se komediani i njohur, Kevin Hart do të udhëheq mbrëmjen e madhe të “Oscars 2019”, ai lajmëroi se kishte vendosur të mos e drejtojë. Arsyeja e kësaj dorëheqje, siç bënë të ditur aktori është pasi në të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:36
Pas lajmit se komediani i njohur, Kevin Hart do të udhëheq mbrëmjen e madhe të “Oscars 2019”, ai lajmëroi se kishte vendosur të mos e drejtojë. Arsyeja e kësaj dorëheqje, siç bënë të ditur aktori është pasi në të ...

Kevin hart heq dorë nga prezantimi i Oscar
Vetëm tre ditë pasi emri i tij u bë publik, komediani dhe aktori Kevin Hart ka hequr dorë nga prezantimi i “Oscar 2019”. Arsyeja? Polemika që rinisi mbi disa postime në Twitter rreth homoseksualëve. Në 2010-n Kevin u ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Vetëm tre ditë pasi emri i tij u bë publik, komediani dhe aktori Kevin Hart ka hequr dorë nga prezantimi i “Oscar 2019”. Arsyeja? Polemika që rinisi mbi disa postime në Twitter rreth homoseksualëve. Në 2010-n Kevin u ...

Aktori i njohur shkakton debat: Frika më e madhe për mua, është nëse djali im bëhet homoseksual (por deklarata i kushton shtrenjtë)
Komediani i njohur, Kevin Hart, nuk do të jetë prezantuesi i çmimeve Oscar 2019. Ai tha se heq dorë nga ëndrra e tij, për shkak të publikimit të një deklarate të bërë në vitin 2010. “Një nga frikërat e mia më të mëdha ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 10:27
Komediani i njohur, Kevin Hart, nuk do të jetë prezantuesi i çmimeve Oscar 2019. Ai tha se heq dorë nga ëndrra e tij, për shkak të publikimit të një deklarate të bërë në vitin 2010. “Një nga frikërat e mia më të mëdha ...

Kevin Hart do ta udhëheqë Oscars 2019
Është zyrtare – Kevin Hart do ta udhëheqë Oscars 2019. Aktori 39-vjeçar do ta drejtojë për herë të parë këtë ceremoni madhështore, raporton THR, transmeton Klan Kosova. Ai pati thënë publikisht se e do këtë gjë. “Kjo do ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 21:03
Është zyrtare – Kevin Hart do ta udhëheqë Oscars 2019. Aktori 39-vjeçar do ta drejtojë për herë të parë këtë ceremoni madhështore, raporton THR, transmeton Klan Kosova. Ai pati thënë publikisht se e do këtë gjë. “Kjo do ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved