ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:52

Vizitë në krizë: Cipras në Moskë

Vizitë në krizë: Cipras në Moskë
Kryeministri i Greqisë Aleksis Cipras zhvillon një vizitë pune në Moskë. Kohët e fundit marrëdhëniet mes dy vendeve kanë qenë të tensionuara. Ekspertët mendojnë, se ka nevojë për bisedime. Në verë marrëdhëniet ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 09:11
Kryeministri i Greqisë Aleksis Cipras zhvillon një vizitë pune në Moskë. Kohët e fundit marrëdhëniet mes dy vendeve kanë qenë të tensionuara. Ekspertët mendojnë, se ka nevojë për bisedime. Në verë marrëdhëniet ...

Cipras në Moskë, vizitë në kohë krize
Në verë marrëdhëniet bilaterale mes Athinës dhe Moskës arritën në një pikë kritike: Greqia u ndaloi udhëtimin në vend dy diplomatëve rusë. Si kundërpërgjigje Moska dëboi dy diplomatë grekë. Sfondi kishte të bënte me ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 11:00
Në verë marrëdhëniet bilaterale mes Athinës dhe Moskës arritën në një pikë kritike: Greqia u ndaloi udhëtimin në vend dy diplomatëve rusë. Si kundërpërgjigje Moska dëboi dy diplomatë grekë. Sfondi kishte të bënte me ...

Tsipras, vizitë në Rusi për të ‘shkrirë akujt’ me Putin
Kryeministri i Greqisë Aleksis Cipras zhvillon një vizitë pune në Moskë. Kohët e fundit marrëdhëniet mes dy vendeve kanë qenë të tensionuara. Ekspertët mendojnë, se ka nevojë për bisedime. Në verë marrëdhëniet ...
Java News | 07-Dec-2018 09:19
Kryeministri i Greqisë Aleksis Cipras zhvillon një vizitë pune në Moskë. Kohët e fundit marrëdhëniet mes dy vendeve kanë qenë të tensionuara. Ekspertët mendojnë, se ka nevojë për bisedime. Në verë marrëdhëniet ...

Rusia tenton “rikthimin” në Greqi
Kremlini duket se ka hedhur pas krahëve incidentin me diplomatët e vet në Greqi për të parë nga e ardhmja. Largimi i Nikos Kotzias duket se ka thjeshtuar gjërat, për shkak se presioni grek që çoi në largimin e ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 09:15
Kremlini duket se ka hedhur pas krahëve incidentin me diplomatët e vet në Greqi për të parë nga e ardhmja. Largimi i Nikos Kotzias duket se ka thjeshtuar gjërat, për shkak se presioni grek që çoi në largimin e ...

Rusia tenton "rikthimin" në Greqi
Kremlini duket se ka hedhur pas krahëve incidentin me diplomatët e vet në Greqi për të parë nga e ardhmja. Largimi i Nikos Kotzias duket se ka thjeshtuar gjërat, për shkak se presioni grek që çoi në largimin e ...
Respublica | 03-Dec-2018 22:06
Kremlini duket se ka hedhur pas krahëve incidentin me diplomatët e vet në Greqi për të parë nga e ardhmja. Largimi i Nikos Kotzias duket se ka thjeshtuar gjërat, për shkak se presioni grek që çoi në largimin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved