ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/12/2018 15:22

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e premte 7 dhjetor 2018?

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e premte 7 dhjetor 2018?
Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: LUANI Do zgjoheni me humor shumë të mirë gjatë kësaj dite dhe do jeni të gatshëm të bëni çdo gjë për të pasur momente të bukura. Influenca e Venusit në planin ...
Bota.al | 07-Dec-2018 09:03
Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: LUANI Do zgjoheni me humor shumë të mirë gjatë kësaj dite dhe do jeni të gatshëm të bëni çdo gjë për të pasur momente të bukura. Influenca e Venusit në planin ...

Horoskopi juaj për sot, e premte 7 dhjetor 2018
Dashi Edhe pse humori do ju ndryshojë shumë shpesh gjatë kësaj dite ju do arrini të hidhni hapat e duhura. Ju të dashuruarit do iu gjeni zgjidhje të gjitha problemeve që keni pasur dhe do vendosni rregull. Nuk do keni ...
Bota.al | 07-Dec-2018 08:12
Dashi Edhe pse humori do ju ndryshojë shumë shpesh gjatë kësaj dite ju do arrini të hidhni hapat e duhura. Ju të dashuruarit do iu gjeni zgjidhje të gjitha problemeve që keni pasur dhe do vendosni rregull. Nuk do keni ...

HOROSKOPI I PAOLO FOX, e premte 7 DHJETOR 2018
DASHI: Duke parë yjet për 2019, Saturni do jetë disonant. Ndoshta deir në pranverë do jeni të përfshirë në punë jo të thjeshta për t’u menaxhuar. Por Jupiteri është në aspekt pozitiv dhe kjo sjell entuziasëm, dashuri ...
Bota.al | 06-Dec-2018 20:04
DASHI: Duke parë yjet për 2019, Saturni do jetë disonant. Ndoshta deir në pranverë do jeni të përfshirë në punë jo të thjeshta për t’u menaxhuar. Por Jupiteri është në aspekt pozitiv dhe kjo sjell entuziasëm, dashuri ...

Si do të jetë kjo e enjte për ju? Horoskopi i datës 6 dhjetor 2018
Dashi Do bëni më shumë përpjekje për t’u përqendruar gjatë kësaj dite do ja arrini qëllimet. Nëse keni një lidhje e sotmja do jetë një ndër ditët më të bukura të muajit. Venusi dhe Neptuni do iu bëjë edhe më romantikë. ...
Bota.al | 06-Dec-2018 08:02
Dashi Do bëni më shumë përpjekje për t’u përqendruar gjatë kësaj dite do ja arrini qëllimet. Nëse keni një lidhje e sotmja do jetë një ndër ditët më të bukura të muajit. Venusi dhe Neptuni do iu bëjë edhe më romantikë. ...

HOROSKOPI I PAOLO FOX, për ditën E ENJTE 6 DHJETOR 2018
DASHI: Ditët më të mira të javës do të jenë e enjtja dhe e premtja. Keni ende ndonjë siklet që lidhet me muajin e kaluar. Kush ka patur një krizë dashurie apo personale, mund të ketë sërish momente tensioni. Të shtunën ...
Bota.al | 05-Dec-2018 20:28
DASHI: Ditët më të mira të javës do të jenë e enjtja dhe e premtja. Keni ende ndonjë siklet që lidhet me muajin e kaluar. Kush ka patur një krizë dashurie apo personale, mund të ketë sërish momente tensioni. Të shtunën ...

Tre shenjat më impulsive të horoskopit
Është e pamundur të mos keni në rrethin tuaj familjar ose shoqëror një a më shumë persona të cilët reagojnë në mënyrën më impulsive të mundshme pas çdo debate që krijoni. Shpeshherë mund t’ju ketë bërë përshtypje ...
Syri | 06-Feb-2018 06:19
Është e pamundur të mos keni në rrethin tuaj familjar ose shoqëror një a më shumë persona të cilët reagojnë në mënyrën më impulsive të mundshme pas çdo debate që krijoni. Shpeshherë mund t’ju ketë bërë përshtypje ...

Si do jetë e mërkura juaj? Horoskopi i datës 5 dhjetor 2018
Dashi Çfarëdo që të ndodhë sot ju do e ruani qetësinë dhe nuk do shmangni çdo situatë të sikletshme. Nëse jeni në një lidhje ju e dini mirë sa shumë ai ju dashuron dhe ndonjë fjalë të gabuar të tij në momente inati nuk ...
Bota.al | 05-Dec-2018 07:58
Dashi Çfarëdo që të ndodhë sot ju do e ruani qetësinë dhe nuk do shmangni çdo situatë të sikletshme. Nëse jeni në një lidhje ju e dini mirë sa shumë ai ju dashuron dhe ndonjë fjalë të gabuar të tij në momente inati nuk ...

HOROSKOPI I PAOLO FOX, e mërkurë 5 DHJETOR 2018
DASHI: Mes të mërkurës dhe të premtes do të keni një rekuperim të mirë. Jupiteri do të jetë në favor edhe për të ardhmen. Me afrimin e 2019 rriten kurajo, intuita dhe vullneti. Dikush do të programojë udhëtime, apo do ...
Bota.al | 04-Dec-2018 21:53
DASHI: Mes të mërkurës dhe të premtes do të keni një rekuperim të mirë. Jupiteri do të jetë në favor edhe për të ardhmen. Me afrimin e 2019 rriten kurajo, intuita dhe vullneti. Dikush do të programojë udhëtime, apo do ...

Horoskopi i muajit dhjetor, dashuria, puna, financat
Ky është horoskopi për muajin dhjetor 2018 nga noa.al. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri qielli është më i mirë se në muajt e ...
Bota.al | 04-Dec-2018 18:25
Ky është horoskopi për muajin dhjetor 2018 nga noa.al. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Në dashuri qielli është më i mirë se në muajt e ...

Si do të jetë kjo e martë për ju? Horoskopi ditor, 4 dhjetor 2018
Dashi Sado të vështira të jenë gjërat gjatë kësaj dite duhet patjetër të merrni disa vendime thelbësore. Nëse keni një lidhje mundohuni me sa të keni mundësi të rregulloni të gjitha mosmarrëveshjet që kanë lindur me ...
Bota.al | 04-Dec-2018 09:23
Dashi Sado të vështira të jenë gjërat gjatë kësaj dite duhet patjetër të merrni disa vendime thelbësore. Nëse keni një lidhje mundohuni me sa të keni mundësi të rregulloni të gjitha mosmarrëveshjet që kanë lindur me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved