ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

Bytyqi me ambasadorin kanadez bisedojnë për zhvillimet në arsim

Bytyqi me ambasadorin kanadez bisedojnë për zhvillimet në arsim
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, priti ambasadorin e Kanadasë në Kroaci, njëherësh ambasador jorezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk, me të cilin bisedoi për zhvillimet në arsim, prioritetet ...
Kosova Press | 07-Dec-2018 13:10
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, priti ambasadorin e Kanadasë në Kroaci, njëherësh ambasador jorezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk, me të cilin bisedoi për zhvillimet në arsim, prioritetet ...

Ministri Bytyqi priti në takim ambasadorin kanadez, Daniel Maksymiuk
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, priti ambasadorin e Kanadasë në Kroaci, njëherësh ambasador jorezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk, me të cilin bisedoi për zhvillimet në arsim, prioritetet ...
Arbresh | 07-Dec-2018 13:02
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, priti ambasadorin e Kanadasë në Kroaci, njëherësh ambasador jorezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk, me të cilin bisedoi për zhvillimet në arsim, prioritetet ...

Investitorët kanadez të interesuar për sektorin mineral të Kosovës
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, priti në takim ambasadorin e Kanadasë jo-rezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk, që diskutuan për thellimin e bashkëpunimit dhe për zhvillimet në vend.
Kosova Press | 07-Dec-2018 12:25
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, priti në takim ambasadorin e Kanadasë jo-rezident në Kosovë, Daniel Maksymiuk, që diskutuan për thellimin e bashkëpunimit dhe për zhvillimet në vend.

Investitorë nga Kanada të interesuar për sektorin mineral të Kosovës
Daniel Maksymiuk, ambasadori jorezident i Kanadasë në Kosovë, ka shprehur gatishmërinë e bizneseve të këtij shteti që të investojnë në Kosovë. Kështu u tha në takimin që ai pati me ministrin e Tregtisë, Endrit Shalën, ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:00
Daniel Maksymiuk, ambasadori jorezident i Kanadasë në Kosovë, ka shprehur gatishmërinë e bizneseve të këtij shteti që të investojnë në Kosovë. Kështu u tha në takimin që ai pati me ministrin e Tregtisë, Endrit Shalën, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved