ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:40

Bota me sytë nga Torino, luhet derbi i Italisë

Bota me sytë nga Torino, luhet derbi i Italisë
Juventus kundër Inter. Allegri kundër Spalletit. Ronaldo përballë Icardit. Angelli kundër Zhang. Milano zikaltër përallë Torinos bardhezi. Bëhet fjalë për një nga sfidat më të zjarrta jo vetëm të futbollit italian, por ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 10:18
Juventus kundër Inter. Allegri kundër Spalletit. Ronaldo përballë Icardit. Angelli kundër Zhang. Milano zikaltër përallë Torinos bardhezi. Bëhet fjalë për një nga sfidat më të zjarrta jo vetëm të futbollit italian, por ...

Torino sonte epiqendra e futbollit europian
Juventusi kundër Interit, Allegri kundër Spalletit, Ronaldo përballë Ikardit, Anjelli kundër Zhang, Milano ‘zikaltër’ përballë Torinos ‘bardhezi’. Bëhet fjalë për një nga sfidat më të zjarrta jo vetëm të futbollit ...
InfoSport.mk | 07-Dec-2018 09:34
Juventusi kundër Interit, Allegri kundër Spalletit, Ronaldo përballë Ikardit, Anjelli kundër Zhang, Milano ‘zikaltër’ përballë Torinos ‘bardhezi’. Bëhet fjalë për një nga sfidat më të zjarrta jo vetëm të futbollit ...

Derbi i Italisë “luhet” edhe në merkato, zbulohen synimet e përbashkëta të klubeve
Juventusi do të presë sonte në “Allianz Stadium” Interin, në atë që quhet derbi i Italisë, pasi bëhet fjalë për një përballje mes dy skuadrave që i kanë dhënë tonin kampionatit italian të futbollit. Vëmendja maksimale ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 07:32
Juventusi do të presë sonte në “Allianz Stadium” Interin, në atë që quhet derbi i Italisë, pasi bëhet fjalë për një përballje mes dy skuadrave që i kanë dhënë tonin kampionatit italian të futbollit. Vëmendja maksimale ...

Derbi i Italisë “luhet” edhe në merkato, zbulohen synimet e përbashkëta të klubeve
Juventusi do të presë sonte në "Allianz Stadium" Interin, në atë që quhet derbi i Italisë, pasi bëhet fjalë për një përballje mes dy skuadrave që i kanë dhënë tonin kampionatit italian të futbollit.
Top Channel | 07-Dec-2018 04:42
Juventusi do të presë sonte në "Allianz Stadium" Interin, në atë që quhet derbi i Italisë, pasi bëhet fjalë për një përballje mes dy skuadrave që i kanë dhënë tonin kampionatit italian të futbollit.

Juventus-Inter në Serie A; Jo vetëm derbi i Italisë, por edhe sfidë CR7-Icardi
Java e 15 e kampionatit italian të futbollit ka rezervuar sfidën mes Juventusit dhe Interit, një përballje kjo që ka brenda vetes edhe duelin mes Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit, dy lojtarët simbol të skuadrave ...
Top Channel | 05-Dec-2018 13:38
Java e 15 e kampionatit italian të futbollit ka rezervuar sfidën mes Juventusit dhe Interit, një përballje kjo që ka brenda vetes edhe duelin mes Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit, dy lojtarët simbol të skuadrave ...

Juventusi-Inter, premton Dybala: Shenjën time shiheni të premten mbrëma
Paulo Dybala është një lider te Juventusi. Ai dëshiron t’i marrë bardhezinjtë gjithnjë e më shumë për dore. Pas testit të shkëlqyeshëm të Firences, ku i mungoi vetëm goli, argjentinasi duhet ta konfirmojë veten brenda ...
Lajm Press | 06-Dec-2018 10:52
Paulo Dybala është një lider te Juventusi. Ai dëshiron t’i marrë bardhezinjtë gjithnjë e më shumë për dore. Pas testit të shkëlqyeshëm të Firences, ku i mungoi vetëm goli, argjentinasi duhet ta konfirmojë veten brenda ...

Ronaldo apo Icardi? Shifrat e “vrasësve” të Serisë A
Juventus-Inter, supersfida që çel javën e 15 të Serisë A (luhet të premten), është edhe një përballje mes dy simboleve të të dyja skuadrave, Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit. Në letër, një duel i pakrahasueshëm. Nga ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 12:19
Juventus-Inter, supersfida që çel javën e 15 të Serisë A (luhet të premten), është edhe një përballje mes dy simboleve të të dyja skuadrave, Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit. Në letër, një duel i pakrahasueshëm. Nga ...

Derbi Italisë: Sfidë brenda sfidës, CR7-Icardi…
Java e 15 e kampionatit italian të futbollit ka rezervuar sfidën mes Juventusit dhe Interit, një përballje kjo që ka brenda vetes edhe duelin mes Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit, dy lojtarët simbol të skuadrave ...
Standard | 06-Dec-2018 09:28
Java e 15 e kampionatit italian të futbollit ka rezervuar sfidën mes Juventusit dhe Interit, një përballje kjo që ka brenda vetes edhe duelin mes Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit, dy lojtarët simbol të skuadrave ...

Ronaldo- Icardi, statistika të ‘frikshme’ në Seria A,
Super sfida ndërmjet Juventusi dhe Interit, hap javën e 15 në kompeticionin italian Seria A.Sulmuesi me numrin 7' Ronaldo në radhëte e skuadrës së ‘zonjë së vjetër’ do të ketë përballë ‘vrastarin’ e portës, kapitenin e ...
Shenja | 05-Dec-2018 13:46
Super sfida ndërmjet Juventusi dhe Interit, hap javën e 15 në kompeticionin italian Seria A.Sulmuesi me numrin 7' Ronaldo në radhëte e skuadrës së ‘zonjë së vjetër’ do të ketë përballë ‘vrastarin’ e portës, kapitenin e ...

Icardi sfidon për herë të parë Ronaldon, ja numrat e dy yjeve të Juves dhe Interit
Juventus-Inter është edhe një duel mes Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit, dy nga simbolet e të dyja skuadrave gjatë këtij sezoni. Në lëtër është një krahasim që s’ka baza. Në njërën anë është CR7 që ka fituar 26 ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 12:32
Juventus-Inter është edhe një duel mes Cristiano Ronaldos dhe Mauro Icardit, dy nga simbolet e të dyja skuadrave gjatë këtij sezoni. Në lëtër është një krahasim që s’ka baza. Në njërën anë është CR7 që ka fituar 26 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved