ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

“Bashkohuni në protesta”; Thirrja e kreut të PD, Basha dhe kryetares së LSI

“Bashkohuni në protesta”; Thirrja e kreut të PD, Basha dhe kryetares së LSI
Opozita kërkoi nisjen e hetimeve dhe nxjerrjen para drejtësisë të Autoritetit Rrugor Shqiptar, pas publikimit të fakteve se kompania fituese e lotit të parë për zgjerimin e Unazën e Madhe, ka falsifikuar dokumentet për ...
Top Channel | 07-Dec-2018 15:30
Opozita kërkoi nisjen e hetimeve dhe nxjerrjen para drejtësisë të Autoritetit Rrugor Shqiptar, pas publikimit të fakteve se kompania fituese e lotit të parë për zgjerimin e Unazën e Madhe, ka falsifikuar dokumentet për ...

Skandali te Unaza/ “Nga Arta Marku te Rama, mos i gënjejë mendja se do e kalojnë, janë amerikanët në mes”
ARRSH ka pezulluar ndërtimin e lotit të parë tek Unaza e Re pas publikimit të skandalit lidhur me një prej kompanive e cila përmes falsifikimit të dokumentave ka fituar lotin e parë të ndërtimit të segmentit të Unazës ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 14:45
ARRSH ka pezulluar ndërtimin e lotit të parë tek Unaza e Re pas publikimit të skandalit lidhur me një prej kompanive e cila përmes falsifikimit të dokumentave ka fituar lotin e parë të ndërtimit të segmentit të Unazës ...

Nis verifikimi mbi tenderin me dokumente amerikane “të falsifikuara”
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...
Java News | 07-Dec-2018 13:41
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...

Unaza e Re, Prokuroria nis verifikimet mbi tenderin me dokumente amerikane “të falsifikuara”
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 13:33
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...

Kush fshihet pas kompanisë me emër amerikan të Lotit 1 të Unazës?
Banorët, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime të ulëta nuk kanë humbur kohë pas publikimit të fakteve që sugjerojnë përdorim dokumentesh të falsifikuara për fitimin e një nga tre ...
Gazeta Dita | 07-Dec-2018 13:40
Banorët, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime të ulëta nuk kanë humbur kohë pas publikimit të fakteve që sugjerojnë përdorim dokumentesh të falsifikuara për fitimin e një nga tre ...

Unaza e Re, falsifikimi i dokumenteve amerikane: Pezullohet puna
Pas skandalit të publikuar mbrëmë në një media që kishte të bënte me falsifikimin e dokumenteve nga kompania amerikane, që fitoi garën për ndërtimin e njërit prej 3 loteve të projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 12:42
Pas skandalit të publikuar mbrëmë në një media që kishte të bënte me falsifikimin e dokumenteve nga kompania amerikane, që fitoi garën për ndërtimin e njërit prej 3 loteve të projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, ...

Prokuroria nis verifikimet mbi tenderin me dokumente amerikane “të falsifikuara”
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:48
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...

Pezullohen punimet tek “Unaza”. Prokuroria nis hetimet për falsifikim
Autoriteti Shtetëror i Rrugëve ka vendosur pezullimin e punës në lotin numër 1 të “Unazës se re”. Pas publikimit të fakteve, se një prej kompanive ka falsifikuar dokomunentet, ARRSH ka kërkuar të dhëna nga autoritetet ...
Top Channel | 07-Dec-2018 11:30
Autoriteti Shtetëror i Rrugëve ka vendosur pezullimin e punës në lotin numër 1 të “Unazës se re”. Pas publikimit të fakteve, se një prej kompanive ka falsifikuar dokomunentet, ARRSH ka kërkuar të dhëna nga autoritetet ...

Pezullohet tenderi për Unazën e Re, do verifikohet dokumentacioni i një kompanie
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi pezullimin e tenderit per ndertimin e lotit te pare te unazes se re me vlere 18 milione euro. Ne nje deklarate zyrtare, ARRSH sqaron se ka dyshime per manipulim te dokumentacionit nga ...
VizionPlus | 07-Dec-2018 11:31
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi pezullimin e tenderit per ndertimin e lotit te pare te unazes se re me vlere 18 milione euro. Ne nje deklarate zyrtare, ARRSH sqaron se ka dyshime per manipulim te dokumentacionit nga ...

Mashtrimi me tenderin, ARRSH pezullon ndërtimin e lotit të parë
Pas mega skandalit te publikuar mbrëmë nga emisioni “Të Paekspozuarit”, në lidhje me falsifikimiet e kompaninsë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania), fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 11:03
Pas mega skandalit te publikuar mbrëmë nga emisioni “Të Paekspozuarit”, në lidhje me falsifikimiet e kompaninsë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania), fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin ...

Zeri Amerikës:Unaza e Re, hije dyshimi mbi një nga firmat fituese
Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “NEWS24” hedhin hije të forta dyshimi mbi tenderin e zhvilluar për ndërtimin e Unazës së Re të kryeqytetit. ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 10:07
Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “NEWS24” hedhin hije të forta dyshimi mbi tenderin e zhvilluar për ndërtimin e Unazës së Re të kryeqytetit. ...

Autoriteti Rrugor Shqiptar: Ja e vërteta e kompanisë amerikane, përfituese e lotit të parë të “Unazës së Madhe”. Punimet pezullohen deri në përgjigjen nga SHBA
Pas publikimit mbreme nga emisioni “Të Paekspozuarit” të disa dokumenteve, në lidhje me kompaninë Dunëell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 11:11
Pas publikimit mbreme nga emisioni “Të Paekspozuarit” të disa dokumenteve, në lidhje me kompaninë Dunëell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...

Pezullohen punimet tek “Unaza”, nisin hetimet për falsifikim
Autoriteti Shtetëror i Rrugëve në Shqipëri ka vendosur pezullimin e punës në lotin numër 1 të “Unazës se re”. Pas publikimit të fakteve, se një prej kompanive ka falsifikuar dokomunentet, ARRSH ka kërkuar të dhëna nga ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:12
Autoriteti Shtetëror i Rrugëve në Shqipëri ka vendosur pezullimin e punës në lotin numër 1 të “Unazës se re”. Pas publikimit të fakteve, se një prej kompanive ka falsifikuar dokomunentet, ARRSH ka kërkuar të dhëna nga ...

“Skandali”, Abilekaj: Nëse nuk tërhiqet tenderi, janë bashkë
Gazetari Enton Abilekaj, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, kërkoi tërheqjen e tenderit pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të Delaëare, nga ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:55
Gazetari Enton Abilekaj, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, kërkoi tërheqjen e tenderit pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të Delaëare, nga ...

Skandali, Bushati: Rama o ka shkelur syrin ose ka dhënë urdhër
Analisti Andi Bushati teksa ka komentuar megaskandalin e kompanisë Dunëell Haberman, e cila ka fituar tenderin për rindërtimin e Unazës së Madhe përmes falsifikimit të dokumentave, tha se nuk dihet nëse Rama ka dijeni. ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:50
Analisti Andi Bushati teksa ka komentuar megaskandalin e kompanisë Dunëell Haberman, e cila ka fituar tenderin për rindërtimin e Unazës së Madhe përmes falsifikimit të dokumentave, tha se nuk dihet nëse Rama ka dijeni. ...

Unaza e Re, deputeti i PD: Gjiknuri në Amerikë kur u krijua kompania
Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka zbuluar se ministri Damian Gjiknuri ishte në Amerikë kur u krijua kompania që fitoi tenderin për lotin 18 mln euro tek Unaza e Re. Bëhët fjalë për kompaninë Dunëell ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:28
Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka zbuluar se ministri Damian Gjiknuri ishte në Amerikë kur u krijua kompania që fitoi tenderin për lotin 18 mln euro tek Unaza e Re. Bëhët fjalë për kompaninë Dunëell ...

Skandali me tenderin,banorët e Astirit të ‘mbërthyer’ te ‘News24’
Në një kohë kur sot emisioni ‘Të Pakspozuarit’ në ‘News 24’ publikoi skandalin me tenderin për Unazën e Re, banorët e zonës së Astirit, janë ‘mbërthyer’ pas televizorit. Teksa mbajnë veshur jelekë portokalli, banorët që ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:21
Në një kohë kur sot emisioni ‘Të Pakspozuarit’ në ‘News 24’ publikoi skandalin me tenderin për Unazën e Re, banorët e zonës së Astirit, janë ‘mbërthyer’ pas televizorit. Teksa mbajnë veshur jelekë portokalli, banorët që ...

Sali Berisha: Super Skandal!
Rama-Gjiknuri mafie boterore. Krijohet kompania fallco per te vjedhur 18 milione euro, falsifikohet firma e sekretarit te shtetit Delaware. Ky i fundit denoncon fallsifikimin e firmes se tij. Ja çfare ka zbuluar ne ...
Sali Berisha | 07-Dec-2018 12:04
Rama-Gjiknuri mafie boterore. Krijohet kompania fallco per te vjedhur 18 milione euro, falsifikohet firma e sekretarit te shtetit Delaware. Ky i fundit denoncon fallsifikimin e firmes se tij. Ja çfare ka zbuluar ne ...

“Tenderi për Unazën, vjedhje e hapur, përse u nda në tre lote”
Eksperti i Ekonomisë Pano Soko, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, e ka komentuar si vjedhje e madhe skandalin e denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:00
Eksperti i Ekonomisë Pano Soko, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, e ka komentuar si vjedhje e madhe skandalin e denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të ...

Skandali, Bushati: Ja prova se ku do shkojnë paratë e vjedhura
Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës së Madhe, vjen një koment nga analisti ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 21:52
Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës së Madhe, vjen një koment nga analisti ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved