ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 20:08

Athina “ndizet” në 10-vjetorin e vrasjes së Grigoropoulos (Foto/Video)

Athina “ndizet” në 10-vjetorin e vrasjes së Grigoropoulos (Foto/Video)
Ceremonia në kujtim të 10-vjetorit të vrasjes së Alexis Grigoropoulos ka degjeneruar në akte dhune ekstreme. Qindra anarkistë janë përleshur me forcat e rendit në rrugët e Athinës, gjatë së enjtes.
Top Channel | 07-Dec-2018 08:41
Ceremonia në kujtim të 10-vjetorit të vrasjes së Alexis Grigoropoulos ka degjeneruar në akte dhune ekstreme. Qindra anarkistë janë përleshur me forcat e rendit në rrugët e Athinës, gjatë së enjtes.

Athina “ndizet” në 10-vjetorin e vrasjes së Grigoropoulos
Ceremonia në kujtim të 10-vjetorit të vrasjes së Alexis Grigoropoulos ka degjeneruar në akte dhune ekstreme. Qindra anarkistë janë përleshur me forcat e rendit në rrugët e Athinës, gjatë së enjtes. Pasi protestuan në ...
24 Ore | 07-Dec-2018 11:06
Ceremonia në kujtim të 10-vjetorit të vrasjes së Alexis Grigoropoulos ka degjeneruar në akte dhune ekstreme. Qindra anarkistë janë përleshur me forcat e rendit në rrugët e Athinës, gjatë së enjtes. Pasi protestuan në ...

Akte dhune/ Të rinjtë kthejnë “përmbys” Athinën
Akte dhune dhe 10 të arrestuar në protestat e paradites në Athinë. Policia ka përdorur gaz lotësjellës dhe ujë për të shpëndarë demonstruesit. Greqi- Vazhdojnë në Athinë protesat në kuadrin e 10 vjetorit të vrasjes së ...
Standard | 07-Dec-2018 09:34
Akte dhune dhe 10 të arrestuar në protestat e paradites në Athinë. Policia ka përdorur gaz lotësjellës dhe ujë për të shpëndarë demonstruesit. Greqi- Vazhdojnë në Athinë protesat në kuadrin e 10 vjetorit të vrasjes së ...

Athina e Selaniku në flakë, protesta të dhunshme antiqeveritare
Dhuna, bombat molotov e zjarri kanë shoqëruar protestat e grekëve në 10-vjetorin e vrasjes së 15-vjeçarit Aleksis Grigoropulos. Mediat vendase shkruajnë se epiqendra e sulmeve të egra janë shënuar në qendër të Athinës ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 19:27
Dhuna, bombat molotov e zjarri kanë shoqëruar protestat e grekëve në 10-vjetorin e vrasjes së 15-vjeçarit Aleksis Grigoropulos. Mediat vendase shkruajnë se epiqendra e sulmeve të egra janë shënuar në qendër të Athinës ...

VIDEO/ 10 vjet nga vrasja e adoleshentit, anarkistët i vënë flakën Athinës
Si çdo vit edhe këtë herë protestat në Athinë në përkujtim të 15-vjeçarit të vrarë nga policia greke 10 vite më parë, Alexandros Grigoropoulos, janë shoqëruar me akte të dhunshme. Mijëra pjesëmarrës në protestë, ndër ta ...
Java News | 06-Dec-2018 21:02
Si çdo vit edhe këtë herë protestat në Athinë në përkujtim të 15-vjeçarit të vrarë nga policia greke 10 vite më parë, Alexandros Grigoropoulos, janë shoqëruar me akte të dhunshme. Mijëra pjesëmarrës në protestë, ndër ta ...

Greqia në protestë, Athina e Selaniku në flakë
Grekët kanë protestuar mbrëmjen e sotme, ku dhuna, bombat molotov e zjarri kanë mbizotëruar, në 10-vjetorin e vrasjes së 15-vjeçarit Aleksis Grigoropulos, i cili u qëllua për vdekje nga një patrullë policie mbrëmjen e 6 ...
Dritare | 06-Dec-2018 19:44
Grekët kanë protestuar mbrëmjen e sotme, ku dhuna, bombat molotov e zjarri kanë mbizotëruar, në 10-vjetorin e vrasjes së 15-vjeçarit Aleksis Grigoropulos, i cili u qëllua për vdekje nga një patrullë policie mbrëmjen e 6 ...

Afër nesh – Rinia kthen përmbys Athinën, por e keqja ende nuk ka filluar
Akte dhune dhe 10 të arrestuar në protestat e paradites në Athinë. Policia ka përdorur gaz lotësjellës dhe ujë për të shpëndarë demonstruesit. Greqi- Vazhdojnë në Athinë protesat në kuadrin e 10 vjetorit të vrasjes së ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 17:48
Akte dhune dhe 10 të arrestuar në protestat e paradites në Athinë. Policia ka përdorur gaz lotësjellës dhe ujë për të shpëndarë demonstruesit. Greqi- Vazhdojnë në Athinë protesat në kuadrin e 10 vjetorit të vrasjes së ...

Greqi, përkujtohet 10-vjetori i vdekjes së 16-vjeçarit
Greqia përkujton sot 10-vjetorin e vdekjes së Alexis Grigoropoulos, 16-vjeçarit që u vra prej dy agjentëve të policisë në lagjen “Eksarqia” të kryeqytetit grek, Athinë, më 6 dhjetor 2008.
Top Channel | 06-Dec-2018 10:06
Greqia përkujton sot 10-vjetorin e vdekjes së Alexis Grigoropoulos, 16-vjeçarit që u vra prej dy agjentëve të policisë në lagjen “Eksarqia” të kryeqytetit grek, Athinë, më 6 dhjetor 2008.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved