ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 03:45

Asgjë e dyshimtë pas kërcënimit të bombave që e detyruan CNN të evakuohet, thotë policia

Asgjë e dyshimtë pas kërcënimit të bombave që e detyruan CNN të evakuohet, thotë policia
Policia ka thënë se gjithçka është në rregull në ndërtesën e CNN-it në Neë York pas një telefonate kërcënuese me bombë që detyroi evakuimin në zyrat e mediumit. Policia thotë se një burrë me theks jugor ka thirrur ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 11:07
Policia ka thënë se gjithçka është në rregull në ndërtesën e CNN-it në Neë York pas një telefonate kërcënuese me bombë që detyroi evakuimin në zyrat e mediumit. Policia thotë se një burrë me theks jugor ka thirrur ...

Alarm fals për bombë në zyrat e CNN-it
Rrugë të mbyllura dhe ekipe speciale mbrëmjen e djeshme në Manhatan, ku një thirrje anonime nga një burrë njoftoi praninë e pesë bombave brenda qendrës ”Time Warner”, ku ndodhet selia e televizionit CNN.
Kosova Press | 07-Dec-2018 10:43
Rrugë të mbyllura dhe ekipe speciale mbrëmjen e djeshme në Manhatan, ku një thirrje anonime nga një burrë njoftoi praninë e pesë bombave brenda qendrës ”Time Warner”, ku ndodhet selia e televizionit CNN.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved