ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:37

Arrestohet i dyshuari pasi fyen zyrtarët policorë

Arrestohet i dyshuari pasi fyen zyrtarët policorë
Në Malishevë është arrestuar një i dyshuar i cili duke e drejtuar veturën e rij kishte rrezikuar pjesëmarrësit tjerë në komunikacion si dhe patrullën policore. “ Pas ndalimit nga policia , i dyshuari kishte refuzuar ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:30
Në Malishevë është arrestuar një i dyshuar i cili duke e drejtuar veturën e rij kishte rrezikuar pjesëmarrësit tjerë në komunikacion si dhe patrullën policore. “ Pas ndalimit nga policia , i dyshuari kishte refuzuar ...

Mitrovicë,arrestohet burri i nënës, pasi shtyn atë të kërkojë lëmoshë
Në Mitrovicë në rrugën Bislim Bajgora është arrestuar një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Pasi së bashku me bashkëshorten e tij dyshohet se fëmijën e gruas e kanë shtyrë të kërkojë lëmoshë në rrugë. “Me vendim të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:17
Në Mitrovicë në rrugën Bislim Bajgora është arrestuar një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Pasi së bashku me bashkëshorten e tij dyshohet se fëmijën e gruas e kanë shtyrë të kërkojë lëmoshë në rrugë. “Me vendim të ...

Rrahje me shkopinj e çekan në Graçanicë
Gjatë ditës së djeshme në Graçanicë është raportuar për një rrahje ku janë përdorur edhe mjete të forta. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në këtë rrahje kanë qenë të përfshirë disa persona të komunitetit serb. Aty ...
Arbresh | 07-Dec-2018 12:12
Gjatë ditës së djeshme në Graçanicë është raportuar për një rrahje ku janë përdorur edhe mjete të forta. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në këtë rrahje kanë qenë të përfshirë disa persona të komunitetit serb. Aty ...

Mitrovicë, burri sulmon fizikisht gruan
Në Mitrovicë dje rreth orës pesë të pasdites një grua është sulmuar nga bashkëshorti i saj ,njofton Klan Kosova. “Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit është liruar”, thuhet në raportin ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:09
Në Mitrovicë dje rreth orës pesë të pasdites një grua është sulmuar nga bashkëshorti i saj ,njofton Klan Kosova. “Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit është liruar”, thuhet në raportin ...

Detyron djalin e saj që të kërkoj lëmoshë në Prizren, arrestohet e dyshuara
Të enjten pasdite është arrestuar një grua nga komuniteti RAE në Prizren, pasi që dyshohet se e njëjta e ka detyruar djalin e saj që të kërkoj lëmoshë nëpër rrugë. Pas marrjes në pyetje nga Policia, e dyshuara është ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:00
Të enjten pasdite është arrestuar një grua nga komuniteti RAE në Prizren, pasi që dyshohet se e njëjta e ka detyruar djalin e saj që të kërkoj lëmoshë nëpër rrugë. Pas marrjes në pyetje nga Policia, e dyshuara është ...

Arrestohet turku në aeroportin e Prishtinës
Në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari” është arrestuar një i mashkull nga Turqia ,njofton Klan Kosova. Ky i dyshuar është arrestuar pasi në aeroport ka prezantuar pasaportën izraelite e cila dyshohet të jetë e ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:00
Në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari” është arrestuar një i mashkull nga Turqia ,njofton Klan Kosova. Ky i dyshuar është arrestuar pasi në aeroport ka prezantuar pasaportën izraelite e cila dyshohet të jetë e ...

Sulmon fizikisht nënën dhe tezen, arrestohet i dyshuari
Të enjten në mëngjes është arrestuar një burrë nga Prizreni pas që dyshohet se i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën dhe tezen e tij. Policia ka njoftuar se viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:00
Të enjten në mëngjes është arrestuar një burrë nga Prizreni pas që dyshohet se i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën dhe tezen e tij. Policia ka njoftuar se viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, njofton Klan Kosova. ...

Sulmon fizikisht nënën e saj në Prizren – arrestohet e dyshuara
Të enjten pas mesnatës është arrestuar një grua nga Prizreni pasi që dyshohet se e njëjta ka sulmuar fizikisht nënën e saj. Policia njofton se viktima ka pranuar trajtim mjekësor, njofton Klan Kosova. Ndërsa pas marrjes ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:00
Të enjten pas mesnatës është arrestuar një grua nga Prizreni pasi që dyshohet se e njëjta ka sulmuar fizikisht nënën e saj. Policia njofton se viktima ka pranuar trajtim mjekësor, njofton Klan Kosova. Ndërsa pas marrjes ...

Tenton të udhëtojë me pasaportë izraelite të falsifikuar, arrestohet
Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Aeroportin e Prishtinës të nacionalitetit turk pasi i njëjti në shkuarje në aeroport ka prezantuar pasaportën izraelite e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.
Kosova Press | 07-Dec-2018 11:48
Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Aeroportin e Prishtinës të nacionalitetit turk pasi i njëjti në shkuarje në aeroport ka prezantuar pasaportën izraelite e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Detyron djalin e saj të kërkoj lëmoshë – arrestohet e dyshuara
Të enjten pasdite është arrestuar një grua nga Ferizaj pasi që dyshohet se e njëjta ka detyruar djalin e saj që të kërkojë lëmoshë nëpër rrugë. Pas marrjes në pyetje nga Policia, e dyshuara është liruar në procedurë të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 11:46
Të enjten pasdite është arrestuar një grua nga Ferizaj pasi që dyshohet se e njëjta ka detyruar djalin e saj që të kërkojë lëmoshë nëpër rrugë. Pas marrjes në pyetje nga Policia, e dyshuara është liruar në procedurë të ...

Bosnje, arrestohet gjenerali i dyshuar për krime lufte
BOSNJE Eshtë arrestuar sot në Sarajevë gjenerali mysliman në pension, Ramiz Drekoviç, me urdhër të zyrës së Prokurorit të Shtetit, pasi dyshohet për krime lufte kundër civilëve serbë, njoftoi agjencia boshnjake e ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 16:12
BOSNJE Eshtë arrestuar sot në Sarajevë gjenerali mysliman në pension, Ramiz Drekoviç, me urdhër të zyrës së Prokurorit të Shtetit, pasi dyshohet për krime lufte kundër civilëve serbë, njoftoi agjencia boshnjake e ...

Përleshen dy serbë në Graçanicë – arrestohet njëri prej tyre
Të enjten pasdite është arrestuar një burrë në rrugën “Tomislav Sekuliq” të Graqaniçës, pasi që dyshohet se i njëjti është përfshirë në një rrahje ku janë përdorur shkopinj dhe çekan. Policia ka njoftuar se njëri nga të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 11:46
Të enjten pasdite është arrestuar një burrë në rrugën “Tomislav Sekuliq” të Graqaniçës, pasi që dyshohet se i njëjti është përfshirë në një rrahje ku janë përdorur shkopinj dhe çekan. Policia ka njoftuar se njëri nga të ...

Prindërit detyrojnë fëmijë të lypë, arrestohen
Policia e Kosovës ka arrestuar burrë dhe grua në Mitrovicë pasi që të njëjtin e kanë detyruar fëmijën e tyre të mitur që të dalë të kërkojë lëmoshë.
Kosova Press | 07-Dec-2018 11:45
Policia e Kosovës ka arrestuar burrë dhe grua në Mitrovicë pasi që të njëjtin e kanë detyruar fëmijën e tyre të mitur që të dalë të kërkojë lëmoshë.

Vajza rrah nënën, arrestohet
Policia raporton se në Prizren është arrestuar e dyshuara pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e saj.
Kosova Press | 07-Dec-2018 11:37
Policia raporton se në Prizren është arrestuar e dyshuara pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e saj.

Pejë, një person i vjedh shtëpinë
Në fshatin Vitomiricë të Pejës një njeri i komunitetit egjiptian ka raportuar se një person i panjohur ka hyrë në shtëpinë e tij me forcë derisa ai nuk ka qenë aty. Këtij të fundit i janë vjedhur: një biçikletë, një TV ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 11:31
Në fshatin Vitomiricë të Pejës një njeri i komunitetit egjiptian ka raportuar se një person i panjohur ka hyrë në shtëpinë e tij me forcë derisa ai nuk ka qenë aty. Këtij të fundit i janë vjedhur: një biçikletë, një TV ...

I gjendet drogë dhe revole në Shkabaj, arrestohet i dyshuari
Të enjten pasdite është arrestuar një burrë nga fshati Shkabaj i Obiliqit pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, i janë gjetur një kilogram marihuanë dhe revole. Sipas raportit të Policisë, të dyshuarit e janë ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 11:31
Të enjten pasdite është arrestuar një burrë nga fshati Shkabaj i Obiliqit pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, i janë gjetur një kilogram marihuanë dhe revole. Sipas raportit të Policisë, të dyshuarit e janë ...

Ferizaj, arrestohet nëna që e shtyu fëmijën e saj të kërkojë lëmoshë në rrugë
Një grua është arrestuar dje në Ferizaj pasi e ka shtyrë fëmijën e saj të kërkojë lëmoshë në rrugë, ka njoftuar sot policia. Pas intervistimit nga ana e policisë e njejta është liruar, shkruan . Njoftimi i plotë: ...
Arbresh | 07-Dec-2018 11:23
Një grua është arrestuar dje në Ferizaj pasi e ka shtyrë fëmijën e saj të kërkojë lëmoshë në rrugë, ka njoftuar sot policia. Pas intervistimit nga ana e policisë e njejta është liruar, shkruan . Njoftimi i plotë: ...

Deçan, gjashtë të dyshuar arrestohen për 20 grabitje
Policia e Kosovës, Stacioni Policor Deçan, në bashkëpunim me njësitet tjera policore dhe në bashkëpunim me qytetarët e kësaj zone, javën e kaluar gjatë një pune hetimore kanë arritur të arrestojnë 6 persona të dyshuar, ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 10:48
Policia e Kosovës, Stacioni Policor Deçan, në bashkëpunim me njësitet tjera policore dhe në bashkëpunim me qytetarët e kësaj zone, javën e kaluar gjatë një pune hetimore kanë arritur të arrestojnë 6 persona të dyshuar, ...

Gjashtë persona arrestohen për disa vjedhje në Deçan
Policia në Deçan, në bashkëpunim me njësitë tjera policore dhe në bashkëpunim me qytetarët e kësaj zone, javën që po lëmë pas, gjatë një pune operativo – hetimore, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë 6 ...
Kosova Press | 07-Dec-2018 10:20
Policia në Deçan, në bashkëpunim me njësitë tjera policore dhe në bashkëpunim me qytetarët e kësaj zone, javën që po lëmë pas, gjatë një pune operativo – hetimore, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë 6 ...

Në Drenas vidhet plumb në vlerë 100 mijë euro (VIDEO)
Fabrika “Kosova Metal Industri” ishte cak i hajnave. Nga kjo ndërmarrje, e cila ndodhet në fshatin Krivovë të Drenasit, u morën rreth 20 tonë material plumbi në vlerë 100 mijë euro. Kjo sasi që nxirret nga bateritë më ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 20:51
Fabrika “Kosova Metal Industri” ishte cak i hajnave. Nga kjo ndërmarrje, e cila ndodhet në fshatin Krivovë të Drenasit, u morën rreth 20 tonë material plumbi në vlerë 100 mijë euro. Kjo sasi që nxirret nga bateritë më ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved