ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:00

Arratisja e Gruevskit, Zaev: Dua të di si ka dalë nga Serbia

Arratisja e Gruevskit, Zaev: Dua të di si ka dalë nga Serbia
Kryeministri Zoran Zaev ka kërkuar sqarim tek të gjitha vendet që kanë ndihmuar ish-paraardhësin e tij Nikolla Gruevski për t’u arratisur. Në një intervistë për DW, Zaev nuk nguroi të shprehte nota proteste ndaj Serbisë ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 10:50
Kryeministri Zoran Zaev ka kërkuar sqarim tek të gjitha vendet që kanë ndihmuar ish-paraardhësin e tij Nikolla Gruevski për t’u arratisur. Në një intervistë për DW, Zaev nuk nguroi të shprehte nota proteste ndaj Serbisë ...

Arratisja e Gruevskit, Zaev: Nuk flas si hyri në Shqipëri, por si doli nga Serbia?
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 09:25
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...

Zaev: Habitem si Gruevski doli nga Serbia, jo si hyri në Shqipëri
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 10:22
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...

Zaev: Habitem si Gruevski doli nga Serbia, jo si hyri në Shqipëri
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 10:10
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...

Arratisja e Gruevskit, Zaev: Dua të di si ka dalë nga Serbia
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka kërkuar sqarim tek të gjitha vendet që kanë ndihmuar ish-paraardhësin e tij Nikolla Gruevski për t’u arratisur. Në një intervistë të dhënë për DW, Zaev teksa ia atachoi të gjitha ...
Flaka | 07-Dec-2018 10:07
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka kërkuar sqarim tek të gjitha vendet që kanë ndihmuar ish-paraardhësin e tij Nikolla Gruevski për t’u arratisur. Në një intervistë të dhënë për DW, Zaev teksa ia atachoi të gjitha ...

Zaev: Habitem si Gruevski doli nga Serbia, jo si hyri në Shqipëri
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...
Java News | 07-Dec-2018 09:26
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka folur për arratisjen e ish-paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Ai thotë se nëse ka pasur shkelje dhe ndokush duhet të mbajë përgjegjësi edhe në nivelet e larta për këtë, ky ...

Spasovski ka ofruar dorëheqje para Zaevit për arratisjen e Gruevskit
Në një intervistë për “Deutche Welle”, kryeministri Zoran Zaev u përgjigjet në pyetjen nëse imazhi i Gruevskit duhet të jetë në vijën e kryeministrave, të cilët as nuk u arratisën dhe as nuk e turpëruan Maqedoninë. Zaev ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 21:10
Në një intervistë për “Deutche Welle”, kryeministri Zoran Zaev u përgjigjet në pyetjen nëse imazhi i Gruevskit duhet të jetë në vijën e kryeministrave, të cilët as nuk u arratisën dhe as nuk e turpëruan Maqedoninë. Zaev ...

Ikja e Gruevskit, Spasovski i ka ofruar dorëheqje Zaevit!
Në një intervistë për “Deutche Welle”, kryeministri Zoran Zaev u përgjigjet në pyetjen nëse imazhi i Gruevskit duhet të jetë në vijën e kryeministrave, të cilët as nuk u arratisën dhe as nuk e turpëruan Maqedoninë. Zaev ...
Medial | 05-Dec-2018 20:16
Në një intervistë për “Deutche Welle”, kryeministri Zoran Zaev u përgjigjet në pyetjen nëse imazhi i Gruevskit duhet të jetë në vijën e kryeministrave, të cilët as nuk u arratisën dhe as nuk e turpëruan Maqedoninë. Zaev ...

Spasovski ka ofruar dorëheqje pas ikjes së Gruevskit
Në intervistën për Dojçe Vele në gjuhën maqedonase, kryeministri Zoran Zaev kryesisht është pyetur për arratisjen e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari. Në këtë intervistë Zaev ka pranuar se ...
Flaka | 05-Dec-2018 19:47
Në intervistën për Dojçe Vele në gjuhën maqedonase, kryeministri Zoran Zaev kryesisht është pyetur për arratisjen e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari. Në këtë intervistë Zaev ka pranuar se ...

Spasovski ka ofruar dorëheqje para Zaevit për arratisjen e Gruevskit
Në një intervistë për “Deutche Welle”, kryeministri Zoran Zaev u përgjigjet në pyetjen nëse imazhi i Gruevskit duhet të jetë në vijën e kryeministrave, të cilët as nuk u arratisën dhe as nuk e turpëruan Maqedoninë, ...
Arbresh | 05-Dec-2018 17:36
Në një intervistë për “Deutche Welle”, kryeministri Zoran Zaev u përgjigjet në pyetjen nëse imazhi i Gruevskit duhet të jetë në vijën e kryeministrave, të cilët as nuk u arratisën dhe as nuk e turpëruan Maqedoninë, ...

Spasovski ka ofruar dorëheqje pas ikjes së Gruevskit
Në intervistën për Dojçe Vele në gjuhën maqedonase, kryeministri Zoran Zaev kryesisht është pyetur për arratisjen e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari. Në këtë intervistë Zaev ka pranuar se ...
Lajm Press | 05-Dec-2018 16:49
Në intervistën për Dojçe Vele në gjuhën maqedonase, kryeministri Zoran Zaev kryesisht është pyetur për arratisjen e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari. Në këtë intervistë Zaev ka pranuar se ...

Zaev me informacione për ikjen e Gruevskit
Në intervistën për Dojçe Vele në gjuhën maqedonase, kryeministri Zoran Zaev kryesisht është pyetur për arratisjen e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari. Në këtë intervistë Zaev ka pranuar se ...
Lajm Press | 05-Dec-2018 16:49
Në intervistën për Dojçe Vele në gjuhën maqedonase, kryeministri Zoran Zaev kryesisht është pyetur për arratisjen e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari. Në këtë intervistë Zaev ka pranuar se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved