ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:22

Ansambli Duflla feston nën moton “Këndojmë dhe vallëzojmë shqip”

Ansambli Duflla feston nën moton “Këndojmë dhe vallëzojmë shqip”
Me rasti e 28 Nëntorit, ditës së pavarësisë së Shqipërisë dhe flamurit kombëtarë ansambli “DUFLLA” organizoi program kulturor nën moton “Këndojmë dhe vallëzojmë Shqip” kushtuar rapsodit të Dërvenit, tashmë të ndjerit ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Me rasti e 28 Nëntorit, ditës së pavarësisë së Shqipërisë dhe flamurit kombëtarë ansambli “DUFLLA” organizoi program kulturor nën moton “Këndojmë dhe vallëzojmë Shqip” kushtuar rapsodit të Dërvenit, tashmë të ndjerit ...

Edhe në Mitrovicë shënohet Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi të Kufizuar
Sot në Qendrën Burimore për Mësim dhe Këshillim “ Nëna Terezë” në Mitrovicë, u shënua Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi të Kufizuar, ku të pranishëm në këtë aktivitet ishin ministri i Arsimit, Shkencës dhe ...
Arbresh | 03-Dec-2018 15:25
Sot në Qendrën Burimore për Mësim dhe Këshillim “ Nëna Terezë” në Mitrovicë, u shënua Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi të Kufizuar, ku të pranishëm në këtë aktivitet ishin ministri i Arsimit, Shkencës dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved