ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:35

Alkool dhe drogë, skandal me futbollistët e Arsenalit (Foto-Video)

Alkool dhe drogë, skandal me futbollistët e Arsenalit (Foto-Video)
Foto dhe video kompromentuese, po shkaktojnë tërmet te klubi i Arsanalit. Mediat angleze kanë publikuar disa filmime, ku duken qartë futbollistë të Arsenalit duke thithur substanca si “hippy crack” dhe helium, por edhe ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 14:44
Foto dhe video kompromentuese, po shkaktojnë tërmet te klubi i Arsanalit. Mediat angleze kanë publikuar disa filmime, ku duken qartë futbollistë të Arsenalit duke thithur substanca si “hippy crack” dhe helium, por edhe ...

Lojtarë të Arsenalit dehen me substancë të palejuar, jo edhe Mustafi (VIDEO)
Disa futbollistë të Arsenalit janë filmuar duke konsumuar oksid të azotuar, substancë kjo e ndaluar nga viti i kaluar për konsumim qejfi në Britaninë e Madhe. Në videon e siguruar nga The Sun shfaqen yje të Arsenalit si ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 14:19
Disa futbollistë të Arsenalit janë filmuar duke konsumuar oksid të azotuar, substancë kjo e ndaluar nga viti i kaluar për konsumim qejfi në Britaninë e Madhe. Në videon e siguruar nga The Sun shfaqen yje të Arsenalit si ...

Yjet e Arsenalit përdorin substanca të ndaluara, mes tyre edhe një shqiptar (VIDEO)
Mediat angleze kanë raportuar sot për një skandal që ka ndodhur te skuadra londineze e Arsenalit. “The Sun” ka publikuar një video e cila i përket muajit gusht, e ku shfaqen lojtarët Shkodran Mustafi, Pierre-Emerick ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:17
Mediat angleze kanë raportuar sot për një skandal që ka ndodhur te skuadra londineze e Arsenalit. “The Sun” ka publikuar një video e cila i përket muajit gusht, e ku shfaqen lojtarët Shkodran Mustafi, Pierre-Emerick ...

Video skandaloze, lojtarët e Arsenalit drogohen para fillimit të sezonit
Një festë mes shokësh, pak ditë para fillimit të sezonit, por me drogë brenda: ‘The Sun’ ka publikuar në numrin e sotëm pamjet skandaloze të 6 futbollistëve të Arsenalit, të cilët konsumonin drogën ‘hippy crack’, një ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 11:31
Një festë mes shokësh, pak ditë para fillimit të sezonit, por me drogë brenda: ‘The Sun’ ka publikuar në numrin e sotëm pamjet skandaloze të 6 futbollistëve të Arsenalit, të cilët konsumonin drogën ‘hippy crack’, një ...

Video skandaloze, lojtarët e Arsenalit drogohen para fillimit të sezonit
Një festë mes shokësh, pak ditë para fillimit të sezonit, por me drogë brenda: ‘The Sun’ ka publikuar në numrin e sotëm pamjet skandaloze të 6 futbollistëve të Arsenalit, të cilët konsumonin drogën ‘hippy crack’, një ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 11:32
Një festë mes shokësh, pak ditë para fillimit të sezonit, por me drogë brenda: ‘The Sun’ ka publikuar në numrin e sotëm pamjet skandaloze të 6 futbollistëve të Arsenalit, të cilët konsumonin drogën ‘hippy crack’, një ...

Lojtarët e Arsenalit zbulohen duke përdoruar substanca të ndaluara, në skandal përfshihet edhe Mustafi
‘The Sun’ në edicionin e ditës së sotme (e premte), ka publikuar pamje që i përkasin muajit gusht, pak kohë para fillimit të sezonit të ri në Premierligë. Në pamjet që sjell ‘The Sun’, shfaqen lojtarët Shkodran Mustafi, ...
Lajminet | 07-Dec-2018 11:02
‘The Sun’ në edicionin e ditës së sotme (e premte), ka publikuar pamje që i përkasin muajit gusht, pak kohë para fillimit të sezonit të ri në Premierligë. Në pamjet që sjell ‘The Sun’, shfaqen lojtarët Shkodran Mustafi, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved