ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:35

Aksident në Elbasan, 3 të plagosur, mes tyre një 5-vjeçar

Aksident në Elbasan, 3 të plagosur, mes tyre një 5-vjeçar
ELBASAN Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, ku tre persona kanë mbetur të plagosur, mes tyre një 5-vjeçar. Ngjarja ndodhi në fshatin Mamël. Burime zyrtare nga policia bënë me ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 19:54
ELBASAN Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, ku tre persona kanë mbetur të plagosur, mes tyre një 5-vjeçar. Ngjarja ndodhi në fshatin Mamël. Burime zyrtare nga policia bënë me ...

Aksident me vdekje në aksin Vlorë-Orikum
Rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur "Qafa e Luarit", automjeti tip Fiat me drejtues shtetasin V. B. është përplasur me një motor, ku si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi ...
Top Channel | 06-Dec-2018 18:31
Rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur "Qafa e Luarit", automjeti tip Fiat me drejtues shtetasin V. B. është përplasur me një motor, ku si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi ...

Makina përplas motorin në Vlorë, vdes 63-vjeçari
VLORE Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Mësohet se automjeti tip “Fiat” me ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 18:28
VLORE Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Mësohet se automjeti tip “Fiat” me ...

Përplasen makinat në Elbasan, 3 të plagosur mes tyre një 5-vjeçar
Tre persona kanë ngelur të plagosur mes tyre një 5-vjeçar si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjtje në Elbasan. Ngjarja ndodhi në fshatin Mamël, ku sipas policisë mjeti me targa EL8982 B me ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 20:19
Tre persona kanë ngelur të plagosur mes tyre një 5-vjeçar si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjtje në Elbasan. Ngjarja ndodhi në fshatin Mamël, ku sipas policisë mjeti me targa EL8982 B me ...

Elbasan/ Plagosi me thikë fqinjin, kapet studenti 23-vjeçar
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar paraditen e sotme autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të një 36-vjeçari, ngjarje kjo e ndodhur pasditen e djeshme në lagjen “Shënkoll”. Burime zyrtare për “BalkanWeb” bën me ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:49
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar paraditen e sotme autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të një 36-vjeçari, ngjarje kjo e ndodhur pasditen e djeshme në lagjen “Shënkoll”. Burime zyrtare për “BalkanWeb” bën me ...

Itali/ Zjarr në banesë, nëna dhe dy fëmijët në gjendje kritike
ITALI Një nënë shqiptare bashkë me dy fëmijët e saj kanë pësuar djegie në trup si pasojë e një zjarri, i cili përfshiu mbrëmë në Itali shtëpinë e tyre. Siç raportojnë mediat fqinje, nëna shqiptare 41 vjeç dhe dy fëmijët ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:40
ITALI Një nënë shqiptare bashkë me dy fëmijët e saj kanë pësuar djegie në trup si pasojë e një zjarri, i cili përfshiu mbrëmë në Itali shtëpinë e tyre. Siç raportojnë mediat fqinje, nëna shqiptare 41 vjeç dhe dy fëmijët ...

Makina përplas motorin, humb jetën 63-vjeçari në Vlorë
Një person ka humbur jetën pas një përplasje nga makina në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjtje në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Sipas informacioneve bëhet me dije ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 18:39
Një person ka humbur jetën pas një përplasje nga makina në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjtje në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Sipas informacioneve bëhet me dije ...

Aksident me 3 të plagosur në Elbasan-Tiranë, mes tyre fëmija 5 vjeç
Foto ilustruese Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Tiranë, pranë fshatit Mamël. Sipas policisë “mjeti me targa EL8982 B me drejtues shtetasin A.Xh., është përplasur me mjetin me targa ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 19:56
Foto ilustruese Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Tiranë, pranë fshatit Mamël. Sipas policisë “mjeti me targa EL8982 B me drejtues shtetasin A.Xh., është përplasur me mjetin me targa ...

Plagosi fqinjin në Elbasan, identifikohet autori i ngjarjes
ELBASAN Një 36-vjeçar është therur me thikë nga fqinji i tij gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon për kapjen e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 18:34
ELBASAN Një 36-vjeçar është therur me thikë nga fqinji i tij gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon për kapjen e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në ...

U përplas me makinë para shtëpisë së tij, vdes i moshuari
Ndahet nga jeta i moshuari që u përplas për vdekje një ditë më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në Çërravë. Njazi Hyka 77 vjeç banues në fshatin Petrushë të Pogradecit, u përpoq të kalonte nga njeri krah I rrugës në ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 10:41
Ndahet nga jeta i moshuari që u përplas për vdekje një ditë më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në Çërravë. Njazi Hyka 77 vjeç banues në fshatin Petrushë të Pogradecit, u përpoq të kalonte nga njeri krah I rrugës në ...

Aksident i rëndë në Vlorë-Orikum, vdes drejtuesi i motoçikletës
Foto ilustruese Një aksident, me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Orikum. Policia njofton se “rreth orës 17:00, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”, automjeti tip “Fiat” ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 18:38
Foto ilustruese Një aksident, me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Orikum. Policia njofton se “rreth orës 17:00, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”, automjeti tip “Fiat” ...

FOTO/ Makina përplas këmbësorin, rëndë 75-vjeçari
POGRADEC Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 14:05
POGRADEC Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” ...

Po kalonte rrugën, i moshuari përplaset për vdekje nga makina
Një aksident me vdekje është shënuar pasditen e djeshme në Pogradec. Viktimë ka mbetur një i moshuar, i cili humbi jetën disa orë pasi përplas nga një automjet tip Audi. Burime nga policia raportojnë se në aksin ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 12:15
Një aksident me vdekje është shënuar pasditen e djeshme në Pogradec. Viktimë ka mbetur një i moshuar, i cili humbi jetën disa orë pasi përplas nga një automjet tip Audi. Burime nga policia raportojnë se në aksin ...

Elbasan, 36-vjeçari plagos me thikë fqinjin
Një 36-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll”, ku shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 18:53
Një 36-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll”, ku shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e ...

Aksident me pasojë vdekjen në aksin Vlorë-Orikum
Nje aksident me pasoje vdekjen e nje personi ka ndodhur sot ne Vlore. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Mesohet se automjeti tip “Fiat” me drejtues ...
Standard | 07-Dec-2018 09:34
Nje aksident me pasoje vdekjen e nje personi ka ndodhur sot ne Vlore. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Mesohet se automjeti tip “Fiat” me drejtues ...

Aksident i rëndë në Vlorë
Aksident i rëndë në Vlorë Një makinë përplasi për vdekje këmbësoren në Bulevard 13 qershor 2017 12:12 Nje ore pasi makina e perplasi ne bulevard 53 vjeçarja Miroshe Kasaj nderroi jeten ne spital. Aksidenti i rende ...
ABCNews | 13-Jun-2017 12:16
Aksident i rëndë në Vlorë Një makinë përplasi për vdekje këmbësoren në Bulevard 13 qershor 2017 12:12 Nje ore pasi makina e perplasi ne bulevard 53 vjeçarja Miroshe Kasaj nderroi jeten ne spital. Aksidenti i rende ...

Aksident në rrugën Elbasan-Tiranë, tre të plagosur
Tre persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në aksin rrugor Elbasan- Tiranë, mes tyre dhe një fëmijë 5 vjeç. Ngjarja ndodhi në fshatin Mamël ku mjeti me targa EL8982 B me drejtues shtetasin A.Xh është ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 21:22
Tre persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në aksin rrugor Elbasan- Tiranë, mes tyre dhe një fëmijë 5 vjeç. Ngjarja ndodhi në fshatin Mamël ku mjeti me targa EL8982 B me drejtues shtetasin A.Xh është ...

LAJM I FUNDIT/ Po kalonte me kufje, kamioni përplas të riun
Një aksident ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime për BalkanWeb nga vendngjarja raportojnë se një person është aksidentuar nga një kamion . I aksidentuari i ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 12:45
Një aksident ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime për BalkanWeb nga vendngjarja raportojnë se një person është aksidentuar nga një kamion . I aksidentuari i ...

Aksident në Vlorë, humbet jetën një person
Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidentit të ndodhur në rrugën Orikum- Dukat, raporton ABC News. Aksidenti ndodhi rreth orës 17 e 45 minuta. Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë përplasja e një ...
TV Klan | 06-Dec-2018 18:19
Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidentit të ndodhur në rrugën Orikum- Dukat, raporton ABC News. Aksidenti ndodhi rreth orës 17 e 45 minuta. Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë përplasja e një ...

Elbasan-Tiranë/ Aksident, përplasen dy automjete, 5 të plagosur
Një aksident është shënuar këtë të enjte në aksin Elbasan-Tiranë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Mamël. Sipas policisë bëhet me dije se në aksident janë ...
Java News | 06-Dec-2018 20:05
Një aksident është shënuar këtë të enjte në aksin Elbasan-Tiranë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Mamël. Sipas policisë bëhet me dije se në aksident janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved