ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:24

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re
Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku ku në rrjetin, Youtube ...
Albportali | 07-Dec-2018 15:26
Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku ku në rrjetin, Youtube ...

Analiza e “Fenomenit”: Mos më krahasoni me Ronaldon, na bashkon vetëm goli
“Fenomeni” Ronaldo ka dhënë sot një intervistë për “Gazzetta dello Sport” duke folur për CR7, teksa ai ka preferuar që të mos bëjë krahasim me portugezin, të cilin e cilëson shumë të ndryshe. “Nuk dua të them se koha ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 14:16
“Fenomeni” Ronaldo ka dhënë sot një intervistë për “Gazzetta dello Sport” duke folur për CR7, teksa ai ka preferuar që të mos bëjë krahasim me portugezin, të cilin e cilëson shumë të ndryshe. “Nuk dua të them se koha ...

"Sympathy for the Devil” mbush 50 vjeç
”Sympathy for the Devil”, i konsideruar si hiti më makabër i ”Rolling Stones”, mbush 50 vjeç dhe shtypi britanik i kushton vëmendje duke kujtuar energjinë negative dhe ngjarjet e trishtuara që në vite i janë atribuar ...
Albportali | 07-Dec-2018 13:47
”Sympathy for the Devil”, i konsideruar si hiti më makabër i ”Rolling Stones”, mbush 50 vjeç dhe shtypi britanik i kushton vëmendje duke kujtuar energjinë negative dhe ngjarjet e trishtuara që në vite i janë atribuar ...

Informatë: Ziadin Sela në selinë e OSBE-së në Shkup takon Shefin e misionit të OSBE-së për Maqedoni Ambasadorin Klemens Koja..
Sot më datë 06.12.2018, kryetari i Aleancës për Shqiptarët z. Ziadin Sela në selinë e OSBE në Shkup ka takuar Shefin e misionit të OSBE-së për Maqedoni, Shkëlqesinë e tij Ambasadorin Klemens Koja. Kryetari Ziadin Sela e ...
Albportali | 07-Dec-2018 13:28
Sot më datë 06.12.2018, kryetari i Aleancës për Shqiptarët z. Ziadin Sela në selinë e OSBE në Shkup ka takuar Shefin e misionit të OSBE-së për Maqedoni, Shkëlqesinë e tij Ambasadorin Klemens Koja. Kryetari Ziadin Sela e ...

Fuat Beqiri i biri i dëshmorit Abaz Beqiri” Nanës ju vra djali, Dëshmorëve ideali!
“Fuat Beqiri i biri i dëshmorit Abaz Beqiri” Nanës ju vra djali, Dëshmorëve ideali! Shkup, 7 dhjetor – Fuat Beqiri, djali i dëshmorit të kombit Abaz Beqiri me një status të tij në rrjetin social Facebook, shprehet i ...
Albportali | 07-Dec-2018 13:28
“Fuat Beqiri i biri i dëshmorit Abaz Beqiri” Nanës ju vra djali, Dëshmorëve ideali! Shkup, 7 dhjetor – Fuat Beqiri, djali i dëshmorit të kombit Abaz Beqiri me një status të tij në rrjetin social Facebook, shprehet i ...

Kështu duket fytyra e Furyt pas meçit me Wilder
Boksieri amerikan, Deontay Wilder ka arritur të ruajë titullin e WBC në peshat e rënda, edhe pas meçit kundër Fury. Lufta mes këtyre dy boksierëve ishte vërtetë e madhe, për të marrë epitetin e meçit të vitit 2018. ...
Albportali | 07-Dec-2018 13:28
Boksieri amerikan, Deontay Wilder ka arritur të ruajë titullin e WBC në peshat e rënda, edhe pas meçit kundër Fury. Lufta mes këtyre dy boksierëve ishte vërtetë e madhe, për të marrë epitetin e meçit të vitit 2018. ...

Reagon djali i dëshmorit të UÇK-së nga Haraçina: U harruan familjet e dëshmorëve! (Foto)
Fuat Beqiri, djali i dëshmorit të kombit Abaz Beqiri me një status të tij në rrjetin social Facebook, shprehet i shqetësuar nga partitë politikë shqiptare, gjegjësisht duke aluduar ndaj BDI-së, se si kjo parti ka haruar ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 13:03
Fuat Beqiri, djali i dëshmorit të kombit Abaz Beqiri me një status të tij në rrjetin social Facebook, shprehet i shqetësuar nga partitë politikë shqiptare, gjegjësisht duke aluduar ndaj BDI-së, se si kjo parti ka haruar ...

“Shkëlqimi dhe rënia e De Gea”
Këtë epitet spanjolli e ka bartur të paktën në dy sezonet e kaluara, por situata ka filluar të ndryshojë këtë vit. Gjërat filluan të shkojnë keq për De Gea qysh me fillimin e kampionatit Botëror në Rusia 2018. Deri në ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Këtë epitet spanjolli e ka bartur të paktën në dy sezonet e kaluara, por situata ka filluar të ndryshojë këtë vit. Gjërat filluan të shkojnë keq për De Gea qysh me fillimin e kampionatit Botëror në Rusia 2018. Deri në ...

Tre të lënduar nga aksidenti rrugorë në magjistralen Kërçovë-Ohër
Dje në rrugën magjistrale Kërçovë-Ohër ka ndodhur një aksident rrugor ku një person ka marrë lëndime të rënda. Më 01.12.2018 në orën 11:25 në rrugën magjistrale Kërçovë-Ohër tek fshati Novo Sellë, ka ndodhur një ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Dje në rrugën magjistrale Kërçovë-Ohër ka ndodhur një aksident rrugor ku një person ka marrë lëndime të rënda. Më 01.12.2018 në orën 11:25 në rrugën magjistrale Kërçovë-Ohër tek fshati Novo Sellë, ka ndodhur një ...

Mayweather e ‘ngacmon’ keq Khabibin me këtë deklaratë
Floyd Mayweather ka pohuar se ai është një emër më i madh sesa Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor qoftë në UFC apo në boks. Kampioni i botës në peshat e lehta, ka vazhduar me provokime ndaj rivalëve të tij, sidomos ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Floyd Mayweather ka pohuar se ai është një emër më i madh sesa Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor qoftë në UFC apo në boks. Kampioni i botës në peshat e lehta, ka vazhduar me provokime ndaj rivalëve të tij, sidomos ...

Kapet Maqedonasi Me 98 Pako Kanabis!
Në pikën e kalimit kufitar Deve Bair me Bullgarinë gjatë kontrollit që iu bë një mjeti tip kamion, me targa të Maqedonisë është zbuluar bunker me 98 pako kanabis setiva! Ajo duhej të kalonte nga Maqedonia në Bullgari ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Në pikën e kalimit kufitar Deve Bair me Bullgarinë gjatë kontrollit që iu bë një mjeti tip kamion, me targa të Maqedonisë është zbuluar bunker me 98 pako kanabis setiva! Ajo duhej të kalonte nga Maqedonia në Bullgari ...

Merr zjarr autobuzi në Gjermani, dy shqiptarë mes pasagjerëve të tmerruar
Një autobus është përfshirë nga zjarri në Gjermani dhe në mesin e shumë personave të cilët gjendeshin në këtë autobus, ishin edhe dy shqiptarë nga Kosova. Shqiptarët e përfshirë në këtë rast kanë thënë se ishte vërtetë ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Një autobus është përfshirë nga zjarri në Gjermani dhe në mesin e shumë personave të cilët gjendeshin në këtë autobus, ishin edhe dy shqiptarë nga Kosova. Shqiptarët e përfshirë në këtë rast kanë thënë se ishte vërtetë ...

Atletico Madrid identifikon zëvendësuesin e Diego Costa
Maxi Gomez është identifikuar si zëvendësuesi ideal për spanjollin i cili do t’i nënshtrohet një operacioni, shkruan “Marca”, transmeton lajmi.net. Pasi u rikthye në Atletico nga Chelsea, Costa ka realizuar një numër të ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Maxi Gomez është identifikuar si zëvendësuesi ideal për spanjollin i cili do t’i nënshtrohet një operacioni, shkruan “Marca”, transmeton lajmi.net. Pasi u rikthye në Atletico nga Chelsea, Costa ka realizuar një numër të ...

Krismat në Tetovë, 7 të arrestuar, 4 dërgohen në burgun e Shkupit
Policia e Tetovës deri tani ka arrestuar 7 persona si të dyshuar në involvim për krisma që ndodhi në rrugën “Iliria” në Tetovë ku katër prej tyre janë dërguar në burg me procedurë paraprake ku u është përcaktuar masa e ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Policia e Tetovës deri tani ka arrestuar 7 persona si të dyshuar në involvim për krisma që ndodhi në rrugën “Iliria” në Tetovë ku katër prej tyre janë dërguar në burg me procedurë paraprake ku u është përcaktuar masa e ...

Aurela Hoxha provokon fansat para pasqyrës, në fokus ka linjat trupore
Aurela Hoxha, vazhdon të jetë një emër mjaft i përfolur në mediat rozë falë imazheve të ‘nxehta’ që publikon, shkruan lajmi.net. Modelja shqiptare mbrëmë ndau disa fotografi me ndjekësit në llogarinë e saj personale, ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Aurela Hoxha, vazhdon të jetë një emër mjaft i përfolur në mediat rozë falë imazheve të ‘nxehta’ që publikon, shkruan lajmi.net. Modelja shqiptare mbrëmë ndau disa fotografi me ndjekësit në llogarinë e saj personale, ...

Rryma i merr jetën 12 vjeçarit nga Luboteni i Shkupit
Me 04.12.2018 në ora 18.40 në SPB Shkup, nga Spitali e përgjithshëm i qytetit “Shën Naum Ohri”, është lajmëruar se tek to ka ardhur i lënduar një fëmijë 12 vjeçar nga fshati Luboten, Shkup, transmeton Almakos. Sipas ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Me 04.12.2018 në ora 18.40 në SPB Shkup, nga Spitali e përgjithshëm i qytetit “Shën Naum Ohri”, është lajmëruar se tek to ka ardhur i lënduar një fëmijë 12 vjeçar nga fshati Luboten, Shkup, transmeton Almakos. Sipas ...

Të hënën pritet të ulet çmimi i karburanteve!
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë. Në Maqedoni korrigjimi i çmimeve të ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë. Në Maqedoni korrigjimi i çmimeve të ...

Veseli teston pajisjet ushtarake amerikane që do t’i dhurohen Kosovës
Veseli teston pajisjet ushtarake amerikane që do ti dhurohen Kosovës Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli po qëndron në një bazë ushtarake amerikane ku po sheh nga afër pajisjet ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Veseli teston pajisjet ushtarake amerikane që do ti dhurohen Kosovës Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli po qëndron në një bazë ushtarake amerikane ku po sheh nga afër pajisjet ...

Humbi në mëngjes të atin, këngëtari ngjitet në skenën e “Këngës Magjike”
Një artist i vërtetë është ai që edhe përse ka përjetuar një fatkeqësi ngjitet në skenë dhe performon! Kështu e prezantoi Ardit Gjebrea këngëtarin e rradhës së kategorisë “New Artist”, Kreshnik Alikaj. Këngëtari kishte ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Një artist i vërtetë është ai që edhe përse ka përjetuar një fatkeqësi ngjitet në skenë dhe performon! Kështu e prezantoi Ardit Gjebrea këngëtarin e rradhës së kategorisë “New Artist”, Kreshnik Alikaj. Këngëtari kishte ...

Joshua “përshëndet” Wilder dhe Fury, thotë se është më i mirë se të dy
Dyshja në fjalë janë përballur në një prej dueleve më spektakolare të boksit, duel i cili përfundoi pa fitues. Pas atij barazimi, kampioni i WBO, IBF, WBA dhe IBO në peshat super të rënda, ka dërguar një mesazh për të ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Dyshja në fjalë janë përballur në një prej dueleve më spektakolare të boksit, duel i cili përfundoi pa fitues. Pas atij barazimi, kampioni i WBO, IBF, WBA dhe IBO në peshat super të rënda, ka dërguar një mesazh për të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved