ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:06

Zjarr në banesën e shqiptarëve në Itali, rëndë nëna dhe dy fëmijët

Zjarr në banesën e shqiptarëve në Itali, rëndë nëna dhe dy fëmijët
Nje shqiptare dhe dy femijet e saj jane ne gjendje te rende per jeten, pasi u dogjen ne shumicen e trupit kur banesa e tyre u perfshi nga flaket. Ilustruese Ngjarja ndodhir ne komunën Firenzuola në provincën e Firences ...
Panorama | 06-Dec-2018 10:44
Nje shqiptare dhe dy femijet e saj jane ne gjendje te rende per jeten, pasi u dogjen ne shumicen e trupit kur banesa e tyre u perfshi nga flaket. Ilustruese Ngjarja ndodhir ne komunën Firenzuola në provincën e Firences ...

Zjarr në banesën e shqiptarëve në Itali, në gjendje kritike nëna dhe dy fëmijët
Një zjarr ka rënë në shtëpinë e shqiptarëve në provincën e Firences, ku si pasojë janë lënduar rëndë një vajzë 11 vjeç, djali 8 vjeç, dhe nëna e tyre 40-vjeçare. Sipas mjekëve, gjendja e tyre është kritike, pasi plagët ...
Dritare | 06-Dec-2018 10:06
Një zjarr ka rënë në shtëpinë e shqiptarëve në provincën e Firences, ku si pasojë janë lënduar rëndë një vajzë 11 vjeç, djali 8 vjeç, dhe nëna e tyre 40-vjeçare. Sipas mjekëve, gjendja e tyre është kritike, pasi plagët ...

Përfshihet nga flakët banesa e familjes shqiptare, rëndë nëna e dy fëmijët
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...
Java News | 06-Dec-2018 09:51
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...

Përfshihet nga flakët banesa e familjes shqiptare
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...
TV Klan | 06-Dec-2018 09:28
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved