ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:29

Vuçiq: Sa jeni të gatshëm t`i dërgoni fëmijë për të luftuar?

Vuçiq: Sa jeni të gatshëm t`i dërgoni fëmijë për të luftuar?
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se është i bindur se Serbia, pavarësisht ngasiç tha lëvizjet e paarsyeshme të Prishtinës, do të jetë në gjendje të ruajë paqen, dhe se luftë më nuk do të ketë. Ai ka shtuar ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 11:13
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se është i bindur se Serbia, pavarësisht ngasiç tha lëvizjet e paarsyeshme të Prishtinës, do të jetë në gjendje të ruajë paqen, dhe se luftë më nuk do të ketë. Ai ka shtuar ...

Vuçiq: Luftë nuk do të ketë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se është i bindur se Serbia, pavarësisht ngasiç tha lëvizjet e paarsyeshme të Prishtinës, do të jetë në gjendje të ruajë paqen, dhe se luftë më nuk do të ketë. Ai ka shtuar ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 10:45
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se është i bindur se Serbia, pavarësisht ngasiç tha lëvizjet e paarsyeshme të Prishtinës, do të jetë në gjendje të ruajë paqen, dhe se luftë më nuk do të ketë. Ai ka shtuar ...

Bërnabiq kërcënon Kosovën me përdorimin e ushtrisë, analistët e përjashtojnë si opsion
Kryeministrja e Serbisë deklaroi të mërkurën se çdo hap për krijimin e një ushtrie në Kosovë, mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër sundimit ...
Politiko | 06-Dec-2018 10:21
Kryeministrja e Serbisë deklaroi të mërkurën se çdo hap për krijimin e një ushtrie në Kosovë, mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër sundimit ...

Kërcënon Brnabiç: Përdorim ushtrinë nëse Kosova…
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic sugjeroi të mërkurën se çdo krijim i një ushtrie në Kosovë mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër ...
Java News | 06-Dec-2018 09:12
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic sugjeroi të mërkurën se çdo krijim i një ushtrie në Kosovë mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër ...

Brnabiç kërcënon Kosovën me përdorimin e ushtrisë, analistët e përjashtojnë si opsion
Kryeministrja e Serbisë deklaroi të mërkurën se çdo hap për krijimin e një ushtrie në Kosovë, mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër sundimit ...
Top Channel | 06-Dec-2018 05:44
Kryeministrja e Serbisë deklaroi të mërkurën se çdo hap për krijimin e një ushtrie në Kosovë, mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër sundimit ...

Brnabiç: Serbia humb 42 mln euro në muaj për shkak të taksës 100%
SERBI Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton Anadolu Agency (AA). Në konferencën për media në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 19:48
SERBI Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton Anadolu Agency (AA). Në konferencën për media në ...

Halli i Brnabiçit
Kryeministrja e Serbisë deklaroi të mërkurën se çdo hap për krijimin e një ushtrie në Kosovë, mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër sundimit ...
Ina-Online | 06-Dec-2018 07:28
Kryeministrja e Serbisë deklaroi të mërkurën se çdo hap për krijimin e një ushtrie në Kosovë, mund të provokojë një ndërhyrje ushtarake nga Beogradi, dy dekada pas kryengritjes së shqiptarëve të Kosovës kundër sundimit ...

Bërnabiç: Serbia humb 42 milionë euro në muaj nga taksa 100%
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiç, ka deklaruar se vendi i saj në një muaj ka humbur rreth 42 milionë për shkak të taksës, së vendosur nga qeveria e Ksovës. Sipas shefes së qeverisë serbe, humbja më e madhe nuk është ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 22:24
Kryeministrja e Serbisë Ana Bërnabiç, ka deklaruar se vendi i saj në një muaj ka humbur rreth 42 milionë për shkak të taksës, së vendosur nga qeveria e Ksovës. Sipas shefes së qeverisë serbe, humbja më e madhe nuk është ...

Kërcënon kryeministrja serbe: Kemi forcuar ushtrinë. Shpresoj që mos ta përdorim!
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç ka deklaruar se shpreson që Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të ushtrisë së Kosovës.
Top Channel | 05-Dec-2018 16:40
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç ka deklaruar se shpreson që Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të ushtrisë së Kosovës.

“SHBA po dërgon armë në Kosovë përmes Shqipërisë”, kërcënon Serbia: Kemi forcuar ushtrinë. Shpresoj që mos ta përdorim!
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç ka deklaruar se shpreson që Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të ushtrisë së Kosovës. Këtë deklaratë ajo e bëri kur u pyet nga mediat serbe mbi ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 16:59
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç ka deklaruar se shpreson që Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të ushtrisë së Kosovës. Këtë deklaratë ajo e bëri kur u pyet nga mediat serbe mbi ...

“Shpresojmë të mos përdorim ushtrinë”, Serbia presion Kosovës
SERBI Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç duke komentuar rastin e formimit të ushtrisë në Kosovë, deklaroi se qeveria serbe nuk dëshiron të vë në lëvizje ushtrinë, por sipas saj ky është një nga opsionet e mundshme ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 16:26
SERBI Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç duke komentuar rastin e formimit të ushtrisë në Kosovë, deklaroi se qeveria serbe nuk dëshiron të vë në lëvizje ushtrinë, por sipas saj ky është një nga opsionet e mundshme ...

Kryeministrja serbe: Shpresojmë të mos e përdorim ushtrinë tonë
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic, tha se shpreson se Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të paralajmëruar të ushtrisë së Kosovës. “Shpresoj se nuk do të kemi nevojë kurrë të përdorim ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 15:52
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic, tha se shpreson se Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të paralajmëruar të ushtrisë së Kosovës. “Shpresoj se nuk do të kemi nevojë kurrë të përdorim ...

Bërnabiç: Shpresojmë të mos e përdorim ushtrinë tonë
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç, tha se shpreson se Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të paralajmëruar të ushtrisë së Kosovës. “Shpresoj se nuk do të kemi nevojë kurrë të përdorim ...
TV Klan | 05-Dec-2018 17:44
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç, tha se shpreson se Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të paralajmëruar të ushtrisë së Kosovës. “Shpresoj se nuk do të kemi nevojë kurrë të përdorim ...

Taksa 100 %, Brnabiç: Serbia po humb 42 milionë euro në muaj
Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton AA. Në konferencën për media në Qeverinë e Serbisë, ajo ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 15:20
Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton AA. Në konferencën për media në Qeverinë e Serbisë, ajo ...

Brnabiq: Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind
Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton AA. Në konferencën për media në Qeverinë e Serbisë, ajo ...
Shenja | 05-Dec-2018 18:00
Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton AA. Në konferencën për media në Qeverinë e Serbisë, ajo ...

Kërcënon Serbia: Kemi forcuar ushtrinë, shpresojmë që mos ta përdorim kurrë
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç ka deklaruar se shpreson që Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të ushtrisë së Kosovës. Këtë deklaratë ajo e bëri kur u pyet nga mediat serbe mbi ...
Java News | 05-Dec-2018 17:07
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç ka deklaruar se shpreson që Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të ushtrisë së Kosovës. Këtë deklaratë ajo e bëri kur u pyet nga mediat serbe mbi ...

Vuçiç kërkon ndihmën e SHBA, për taksën 100 % të vendosur nga Kosova
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është takuar këtë të martë me ambasadorin amerikan në Beograd, Kyle Scott, që Shtetet e Bashkuara të shfrytëzojnë ndikimin e tyre politik dhe të paralajmërojnë Prishtinën se me ...
VizionPlus | 04-Dec-2018 16:55
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është takuar këtë të martë me ambasadorin amerikan në Beograd, Kyle Scott, që Shtetet e Bashkuara të shfrytëzojnë ndikimin e tyre politik dhe të paralajmërojnë Prishtinën se me ...

Kryeministrja serbe: Shpresojmë të mos e përdorim ushtrinë tonë
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic, tha se shpreson se Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të paralajmëruar të ushtrisë së Kosovës. “Shpresoj se nuk do të kemi nevojë kurrë të përdorim ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 16:05
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic, tha se shpreson se Serbia nuk do të duhet të përdorë ushtrinë e saj, pas formimit të paralajmëruar të ushtrisë së Kosovës. “Shpresoj se nuk do të kemi nevojë kurrë të përdorim ...

Bërnabiq nuk e përjashton mundësinë e ndërhyrjes ushtarake në Kosovë
Beograd, 5 dhjetor 2018 – Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, nuk e përjashton mundësinë e ndërhyrjes së ushtrisë serbe në Kosovë. Ajo ka pranuar se përdlorimi i ushtrisë është një ndër opsionet e Serbisë. “Shpresoj ...
Illyriapress | 05-Dec-2018 15:49
Beograd, 5 dhjetor 2018 – Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, nuk e përjashton mundësinë e ndërhyrjes së ushtrisë serbe në Kosovë. Ajo ka pranuar se përdlorimi i ushtrisë është një ndër opsionet e Serbisë. “Shpresoj ...

Taksa 100%, ankohet Serbia: Po humbasim 42 milionë euro në muaj
Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton AA. Në konferencën për media në Qeverinë e Serbisë, ajo ...
Java News | 05-Dec-2018 15:45
Serbia në muaj humb 42 milionë euro për shkak të taksës 100 për qind ndaj mallrave që ka importuar Kosova, deklaroi kryeministrja serbe, Ana Brnabiç, raporton AA. Në konferencën për media në Qeverinë e Serbisë, ajo ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved