ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2019 14:13

Vrasjet e shqiptarëve,reagon policia greke:Ngjarjet janë zbardhur

Vrasjet e shqiptarëve,reagon policia greke:Ngjarjet janë zbardhur
Policia greke ka reaguar pas vrasjeve të disa shtetasve shqiptarë në harkun kohor të disa ditëve në Greqi. Në një deklaratë për shtyp, Drejtoria e Përgjithshme e Policisë greke thotë se janë marrë të gjithë hapat e ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 22:30
Policia greke ka reaguar pas vrasjeve të disa shtetasve shqiptarë në harkun kohor të disa ditëve në Greqi. Në një deklaratë për shtyp, Drejtoria e Përgjithshme e Policisë greke thotë se janë marrë të gjithë hapat e ...

“Ndodhi gabimisht”, autori pranon vrasjen e 18 vjeçarit shqiptar në Greqi
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...
Top Channel | 05-Dec-2018 18:04
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...

“Ndodhi gabimisht”, shqiptari pranon vrasjen e bashkëkombësit
GREQI Detaje të reja zbulohen pas vrasjes së 18-vjecarit shqiptar mbrëmë në Kavala të Greqisë. Mediat greke raportojnë se autori i vrasjes së shqiptarit Marios Isak nga Leskoviku është një bashkëmoshatar shqiptar, i ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 16:33
GREQI Detaje të reja zbulohen pas vrasjes së 18-vjecarit shqiptar mbrëmë në Kavala të Greqisë. Mediat greke raportojnë se autori i vrasjes së shqiptarit Marios Isak nga Leskoviku është një bashkëmoshatar shqiptar, i ...

Mediat greke: Marios Isak u vra nga bashkëmoshatari i tij shqiptar
Mediat greke kanë dhënë detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të së martes në mbrëmje në Kavala ku u qëllua për vdekje një 18 vjeçar shqiptar. Portalet dhe gazetat fqinje bëjnë të ditur se një tjetër i ri ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 17:37
Mediat greke kanë dhënë detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të së martes në mbrëmje në Kavala ku u qëllua për vdekje një 18 vjeçar shqiptar. Portalet dhe gazetat fqinje bëjnë të ditur se një tjetër i ri ...

Pse u vra 18-vjeçari në Greqi? Pista ku po heton policia
Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e 18-vjeçarit, Marios Isa në Greqi. Dyshohet se vdekja e të riut ka ndodhur për pazare droge. Deri më tani policia e shtetit fqinj ka shoqëruar 2 persona. 18 vjeçari shqiptar është ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 13:20
Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e 18-vjeçarit, Marios Isa në Greqi. Dyshohet se vdekja e të riut ka ndodhur për pazare droge. Deri më tani policia e shtetit fqinj ka shoqëruar 2 persona. 18 vjeçari shqiptar është ...

Berisha: OKB dhe BE të hetojnë vrasjet raciste të shqiptarëve në Greqi
Seria e vrasjeve të emigrantëve shqiptarë që po ndodh në Greqi, pas eleminimit të minoritarit Kostandinos Kaçifas nga forcat RENEA në Bularat, është kthyer në fenomen shqetësues, pasi viktima e fundit ishte një ...
Top Channel | 05-Dec-2018 13:00
Seria e vrasjeve të emigrantëve shqiptarë që po ndodh në Greqi, pas eleminimit të minoritarit Kostandinos Kaçifas nga forcat RENEA në Bularat, është kthyer në fenomen shqetësues, pasi viktima e fundit ishte një ...

FOTO/18 vjeçari shqiptar i vrarë në Kavala, djali i dy emigrantëve nga Leskoviku
Marios Isak 18 vjec humbi jetën pasi u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e së martës në Kavala, aty ku jetonte me familjen e tij prej vitesh. Madje djaloshi kishte lindur në Greqi, aty ku prej kohësh kishte nisur edhe ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 16:40
Marios Isak 18 vjec humbi jetën pasi u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e së martës në Kavala, aty ku jetonte me familjen e tij prej vitesh. Madje djaloshi kishte lindur në Greqi, aty ku prej kohësh kishte nisur edhe ...

“Ndodhi gabimisht”, autori pranon vrasjen e shqiptarit në Greqi
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 00:33
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...

Policia Greke: Vrasja e 18 vjeçarit shqiptar në Kavala ishte aksidentale
Vrasja e 18 vjeçarit shqiptar Mario Isa në Kavala, ka ndodhur si pasojë e një aksidenti fatal. Lajmi është konfirmuar nga policia greke e cila pas marrjes në pyetje të shokut të viktimës i cili ndodhej me të në momentin ...
ABCNews | 06-Dec-2018 13:26
Vrasja e 18 vjeçarit shqiptar Mario Isa në Kavala, ka ndodhur si pasojë e një aksidenti fatal. Lajmi është konfirmuar nga policia greke e cila pas marrjes në pyetje të shokut të viktimës i cili ndodhej me të në momentin ...

Tjetër viktimë shqiptare në Greqi, ekzekutohet 18-vjeçari pranë banesës (Foto)
Një 18-vjeçar shqiptar është qëlluar gjatë orëve të natës jashtë banesës së tij, në Kavalla të Greqisë veriore.
Top Channel | 05-Dec-2018 09:49
Një 18-vjeçar shqiptar është qëlluar gjatë orëve të natës jashtë banesës së tij, në Kavalla të Greqisë veriore.

EMRI/ U vra me armë në Greqi, kush është i riu nga Leskoviku
GREQI Mediat greke kanë zbuluar identitetin e të riut shqiptar që u qëllua për vdekje me armë zjarri mbrëmë në Greqi. Ai është Marios Isa, nga Leskoviku. Babai i Marios është punëtor në ndërtim, ndërsa e ëma punon në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 09:39
GREQI Mediat greke kanë zbuluar identitetin e të riut shqiptar që u qëllua për vdekje me armë zjarri mbrëmë në Greqi. Ai është Marios Isa, nga Leskoviku. Babai i Marios është punëtor në ndërtim, ndërsa e ëma punon në ...

“Ndodhi gabimisht”, autori pranon vrasjen e shqiptarit
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 16:50
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...

Berisha: Vrasjet e shqiptarëve, hakmarrje raciste nga grekët për Kaçifën
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vrasjet e shqiptarëve të bëra gjatë ditëve të fundit në Greqi. Në një postim në “Facebook”, Berisha teksa i ka cilësuar ato si vrasje raciste, i ka bërë thirrje ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 12:37
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vrasjet e shqiptarëve të bëra gjatë ditëve të fundit në Greqi. Në një postim në “Facebook”, Berisha teksa i ka cilësuar ato si vrasje raciste, i ka bërë thirrje ...

Futbollisti 18 vjeçar shqiptar u ekzekutua në Greqi nga një vrasës profesionist/VIDEO
Një 18-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi rreth orës 22.00 të së martës në qytetin e ?avalas. Sipas mediave lokale ne Greqi viktima eshte identifikuar si Marios Isa. 18 vjeçari ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 11:52
Një 18-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi rreth orës 22.00 të së martës në qytetin e ?avalas. Sipas mediave lokale ne Greqi viktima eshte identifikuar si Marios Isa. 18 vjeçari ...

Vrasja e shqiptarit në Korfuz, deputetja e ‘Syriza’: Krim racist i nazistëve!
Ekzekutimi me karakter racist i 63-vjeçarit shqiptar Peter Zilfe në Korfuz ishte tronditës, pasi autori grek i ngjarjes është një anëtar i Agimit të Artë. Ngjarja ka tronditur fshatin Lefkimi, ku i moshuari nga Berati ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 16:32
Ekzekutimi me karakter racist i 63-vjeçarit shqiptar Peter Zilfe në Korfuz ishte tronditës, pasi autori grek i ngjarjes është një anëtar i Agimit të Artë. Ngjarja ka tronditur fshatin Lefkimi, ku i moshuari nga Berati ...

Zbulohet vrasësi i 18-vjeçarit shqiptar në Greqi
18-vjeçari shqiptar, Marios Isak, që u vra mbrëmjen e së martës në Kavalla, është ekzekutuar nga një shqiptar shok fëmijërie i viktimës. Mediat greke bëjnë të ditur se autori e pranoi vrasjen pas arrestimit, por sqaroi ...
ABCNews | 05-Dec-2018 17:01
18-vjeçari shqiptar, Marios Isak, që u vra mbrëmjen e së martës në Kavalla, është ekzekutuar nga një shqiptar shok fëmijërie i viktimës. Mediat greke bëjnë të ditur se autori e pranoi vrasjen pas arrestimit, por sqaroi ...

Shqiptari që humbi jetën, dyshohet se u qëllua gabimisht nga shoku i tij
Mediat greke shkruajnë se shqiptari Marios Isak që u vra mbrëmjen e djeshme, dyshohet të jetë qëlluar gabimisht nga shoku i tij. Policia ka shoqëruar një person si autor të dyshuar të këtij krimi, i cili ka pranuar para ...
TV Klan | 05-Dec-2018 16:53
Mediat greke shkruajnë se shqiptari Marios Isak që u vra mbrëmjen e djeshme, dyshohet të jetë qëlluar gabimisht nga shoku i tij. Policia ka shoqëruar një person si autor të dyshuar të këtij krimi, i cili ka pranuar para ...

VIDEO/ Vritet me armë futbollisti shqiptar në Greqi
GREQI Një 18-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi gjatë natës në Kavalla. Sipas mediave greke, i riu mbante në dorë një kartëmonedhë 50 euro. 18 vjeçari shqiptar është qëlluar me dy ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:08
GREQI Një 18-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi gjatë natës në Kavalla. Sipas mediave greke, i riu mbante në dorë një kartëmonedhë 50 euro. 18 vjeçari shqiptar është qëlluar me dy ...

7 shqiptarë të vrarë në Greqi, Berisha: OKB dhe BE të hetojnë vrasjet raciste
Seria e vrasjeve të emigrantëve shqiptarë që po ndodh në Greqi, pas eleminimit të minoritarit Kostandinos Kaçifas nga forcat RENEA në Bularat, është kthyer në fenomen shqetësues, pasi viktima e fundit ishte një ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 14:29
Seria e vrasjeve të emigrantëve shqiptarë që po ndodh në Greqi, pas eleminimit të minoritarit Kostandinos Kaçifas nga forcat RENEA në Bularat, është kthyer në fenomen shqetësues, pasi viktima e fundit ishte një ...

Vrasja e Marios në  Kavala, policia: Ishte aksidentale
Mëngjesin e së mërkurës u gjet i pajetë një shqiptar 18-vjeçar, Mario Isa, në Kavala të Greqisë. Ndërkohë, autori i vrasjes është një tjetër shqiptar bashkëmoshatar i viktimës dhe shok i fëmijërisë. Për vrasjen dolën ...
Dritare | 06-Dec-2018 16:46
Mëngjesin e së mërkurës u gjet i pajetë një shqiptar 18-vjeçar, Mario Isa, në Kavala të Greqisë. Ndërkohë, autori i vrasjes është një tjetër shqiptar bashkëmoshatar i viktimës dhe shok i fëmijërisë. Për vrasjen dolën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved