ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/04/2019 22:37

Vrasja e 2 shqiptarëve në Berlin, zbulohet shkaku i konfliktit

Vrasja e 2 shqiptarëve në Berlin, zbulohet shkaku i konfliktit
BERLIN Një ngjarje e rëndë tronditi Berlinin ditë më parë dhe komunitetin shqiptar që jeton në këtë vend. Një 47-vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e së shtunës në Berlin, ndërsa autori, ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 07:16
BERLIN Një ngjarje e rëndë tronditi Berlinin ditë më parë dhe komunitetin shqiptar që jeton në këtë vend. Një 47-vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e së shtunës në Berlin, ndërsa autori, ...

Vrasjet e shqiptarëve,reagon policia greke:Ngjarjet janë zbardhur
Policia greke ka reaguar pas vrasjeve të disa shtetasve shqiptarë në harkun kohor të disa ditëve në Greqi. Në një deklaratë për shtyp, Drejtoria e Përgjithshme e Policisë greke thotë se janë marrë të gjithë hapat e ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 22:30
Policia greke ka reaguar pas vrasjeve të disa shtetasve shqiptarë në harkun kohor të disa ditëve në Greqi. Në një deklaratë për shtyp, Drejtoria e Përgjithshme e Policisë greke thotë se janë marrë të gjithë hapat e ...

“Ndodhi gabimisht”, autori pranon vrasjen e 18 vjeçarit shqiptar në Greqi
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...
Top Channel | 05-Dec-2018 18:04
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...

“Ndodhi gabimisht”, shqiptari pranon vrasjen e bashkëkombësit
GREQI Detaje të reja zbulohen pas vrasjes së 18-vjecarit shqiptar mbrëmë në Kavala të Greqisë. Mediat greke raportojnë se autori i vrasjes së shqiptarit Marios Isak nga Leskoviku është një bashkëmoshatar shqiptar, i ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 16:33
GREQI Detaje të reja zbulohen pas vrasjes së 18-vjecarit shqiptar mbrëmë në Kavala të Greqisë. Mediat greke raportojnë se autori i vrasjes së shqiptarit Marios Isak nga Leskoviku është një bashkëmoshatar shqiptar, i ...

Pse u vra 18-vjeçari në Greqi? Pista ku po heton policia
Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e 18-vjeçarit, Marios Isa në Greqi. Dyshohet se vdekja e të riut ka ndodhur për pazare droge. Deri më tani policia e shtetit fqinj ka shoqëruar 2 persona. 18 vjeçari shqiptar është ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 13:20
Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e 18-vjeçarit, Marios Isa në Greqi. Dyshohet se vdekja e të riut ka ndodhur për pazare droge. Deri më tani policia e shtetit fqinj ka shoqëruar 2 persona. 18 vjeçari shqiptar është ...

Vrau shqiptarin dhe veten, zbardhet krimi i dyfishtë në Berlin
GJERMANI Berlini u trondit nga një ngjarje e rëndë ditë më parë pasi një 47 vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i vrarë me armë zjarri. Po ashtu autori, një 60 vjeçar, qëlloi më pas veten duke gjetur vdekjen në spital. ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 12:26
GJERMANI Berlini u trondit nga një ngjarje e rëndë ditë më parë pasi një 47 vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i vrarë me armë zjarri. Po ashtu autori, një 60 vjeçar, qëlloi më pas veten duke gjetur vdekjen në spital. ...

Mediat greke: Marios Isak u vra nga bashkëmoshatari i tij shqiptar
Mediat greke kanë dhënë detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të së martes në mbrëmje në Kavala ku u qëllua për vdekje një 18 vjeçar shqiptar. Portalet dhe gazetat fqinje bëjnë të ditur se një tjetër i ri ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 17:37
Mediat greke kanë dhënë detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë të së martes në mbrëmje në Kavala ku u qëllua për vdekje një 18 vjeçar shqiptar. Portalet dhe gazetat fqinje bëjnë të ditur se një tjetër i ri ...

Tjetër viktimë shqiptare në Greqi, ekzekutohet 18-vjeçari pranë banesës (Foto)
Një 18-vjeçar shqiptar është qëlluar gjatë orëve të natës jashtë banesës së tij, në Kavalla të Greqisë veriore.
Top Channel | 05-Dec-2018 09:49
Një 18-vjeçar shqiptar është qëlluar gjatë orëve të natës jashtë banesës së tij, në Kavalla të Greqisë veriore.

EMRI/ U vra me armë në Greqi, kush është i riu nga Leskoviku
GREQI Mediat greke kanë zbuluar identitetin e të riut shqiptar që u qëllua për vdekje me armë zjarri mbrëmë në Greqi. Ai është Marios Isa, nga Leskoviku. Babai i Marios është punëtor në ndërtim, ndërsa e ëma punon në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 09:39
GREQI Mediat greke kanë zbuluar identitetin e të riut shqiptar që u qëllua për vdekje me armë zjarri mbrëmë në Greqi. Ai është Marios Isa, nga Leskoviku. Babai i Marios është punëtor në ndërtim, ndërsa e ëma punon në ...

FOTO/18 vjeçari shqiptar i vrarë në Kavala, djali i dy emigrantëve nga Leskoviku
Marios Isak 18 vjec humbi jetën pasi u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e së martës në Kavala, aty ku jetonte me familjen e tij prej vitesh. Madje djaloshi kishte lindur në Greqi, aty ku prej kohësh kishte nisur edhe ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 16:40
Marios Isak 18 vjec humbi jetën pasi u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e së martës në Kavala, aty ku jetonte me familjen e tij prej vitesh. Madje djaloshi kishte lindur në Greqi, aty ku prej kohësh kishte nisur edhe ...

“Ndodhi gabimisht”, autori pranon vrasjen e shqiptarit në Greqi
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 00:33
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...

VIDEO/ Vritet me armë futbollisti shqiptar në Greqi
GREQI Një 18-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi gjatë natës në Kavalla. Sipas mediave greke, i riu mbante në dorë një kartëmonedhë 50 euro. 18 vjeçari shqiptar është qëlluar me dy ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:08
GREQI Një 18-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi gjatë natës në Kavalla. Sipas mediave greke, i riu mbante në dorë një kartëmonedhë 50 euro. 18 vjeçari shqiptar është qëlluar me dy ...

Futbollisti 18 vjeçar shqiptar u ekzekutua në Greqi nga një vrasës profesionist/VIDEO
Një 18-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi rreth orës 22.00 të së martës në qytetin e ?avalas. Sipas mediave lokale ne Greqi viktima eshte identifikuar si Marios Isa. 18 vjeçari ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 11:52
Një 18-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Greqi. Ngjarja ndodhi rreth orës 22.00 të së martës në qytetin e ?avalas. Sipas mediave lokale ne Greqi viktima eshte identifikuar si Marios Isa. 18 vjeçari ...

Policia Greke: Vrasja e 18 vjeçarit shqiptar në Kavala ishte aksidentale
Vrasja e 18 vjeçarit shqiptar Mario Isa në Kavala, ka ndodhur si pasojë e një aksidenti fatal. Lajmi është konfirmuar nga policia greke e cila pas marrjes në pyetje të shokut të viktimës i cili ndodhej me të në momentin ...
ABCNews | 06-Dec-2018 13:26
Vrasja e 18 vjeçarit shqiptar Mario Isa në Kavala, ka ndodhur si pasojë e një aksidenti fatal. Lajmi është konfirmuar nga policia greke e cila pas marrjes në pyetje të shokut të viktimës i cili ndodhej me të në momentin ...

“Ndodhi gabimisht”, autori pranon vrasjen e shqiptarit
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 16:50
Të tjera detaje dalin në lidhje me vrasjen me armë zjarri të 18-vjeçarit shqiptar në Greqi. Autori i dyshuar i krimit pretendon se e ka qëlluar aksidentalisht viktimës. Paraprakisht thuhet se autori i vrasjes së ...

Vrasja e shqiptarit në Korfuz, deputetja e ‘Syriza’: Krim racist i nazistëve!
Ekzekutimi me karakter racist i 63-vjeçarit shqiptar Peter Zilfe në Korfuz ishte tronditës, pasi autori grek i ngjarjes është një anëtar i Agimit të Artë. Ngjarja ka tronditur fshatin Lefkimi, ku i moshuari nga Berati ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 16:32
Ekzekutimi me karakter racist i 63-vjeçarit shqiptar Peter Zilfe në Korfuz ishte tronditës, pasi autori grek i ngjarjes është një anëtar i Agimit të Artë. Ngjarja ka tronditur fshatin Lefkimi, ku i moshuari nga Berati ...

Nje tjeter 18 vjecar shqiptare eshte vrare sonte ne Kavalla ne Greqi.
Nje 18 vjecar shqiptare eshte vrare sonte ne Kavalla. Ai eshte qelluar pas shpine me arme, sipas medies greke. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 11.00, shqiptari mbante ne dore nje kartomonedhe 50 euro, dhe është gjetur i ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 03:51
Nje 18 vjecar shqiptare eshte vrare sonte ne Kavalla. Ai eshte qelluar pas shpine me arme, sipas medies greke. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 11.00, shqiptari mbante ne dore nje kartomonedhe 50 euro, dhe është gjetur i ...

Zbulohet vrasësi i 18-vjeçarit shqiptar në Greqi
18-vjeçari shqiptar, Marios Isak, që u vra mbrëmjen e së martës në Kavalla, është ekzekutuar nga një shqiptar shok fëmijërie i viktimës. Mediat greke bëjnë të ditur se autori e pranoi vrasjen pas arrestimit, por sqaroi ...
ABCNews | 05-Dec-2018 17:01
18-vjeçari shqiptar, Marios Isak, që u vra mbrëmjen e së martës në Kavalla, është ekzekutuar nga një shqiptar shok fëmijërie i viktimës. Mediat greke bëjnë të ditur se autori e pranoi vrasjen pas arrestimit, por sqaroi ...

Laert Vasili: Agimi i Artë nuk përfaqëson popullin grek
TIRANË Aktori Laert Vasili, që ka jetuar për një kohë të gjatë në Greqi dhe ka kaluar disa sulme në kurriz të tij në këtë vend ka folur sot në emisionin “Dritare me Rudinën” në News24 për vrasjen e shqiptarit Petrit ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 22:58
TIRANË Aktori Laert Vasili, që ka jetuar për një kohë të gjatë në Greqi dhe ka kaluar disa sulme në kurriz të tij në këtë vend ka folur sot në emisionin “Dritare me Rudinën” në News24 për vrasjen e shqiptarit Petrit ...

Shqiptari që humbi jetën, dyshohet se u qëllua gabimisht nga shoku i tij
Mediat greke shkruajnë se shqiptari Marios Isak që u vra mbrëmjen e djeshme, dyshohet të jetë qëlluar gabimisht nga shoku i tij. Policia ka shoqëruar një person si autor të dyshuar të këtij krimi, i cili ka pranuar para ...
TV Klan | 05-Dec-2018 16:53
Mediat greke shkruajnë se shqiptari Marios Isak që u vra mbrëmjen e djeshme, dyshohet të jetë qëlluar gabimisht nga shoku i tij. Policia ka shoqëruar një person si autor të dyshuar të këtij krimi, i cili ka pranuar para ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved