ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:24

“Të jesh shqiptar”, Fatjona Geci prezanton librin ri

“Të jesh shqiptar”, Fatjona Geci prezanton librin ri
“Të Jesh Shqiptar” është libri i shtatë i autores nga Tropoja Fatjona Geci, që pas kryerjes së studimeve ka vijuar të jetojë në Tetovë të Maqedonisë. Libri paraqet një risi në metodologjinë e hulumtimit, si dhe në ...
ABCNews | 06-Dec-2018 21:18
“Të Jesh Shqiptar” është libri i shtatë i autores nga Tropoja Fatjona Geci, që pas kryerjes së studimeve ka vijuar të jetojë në Tetovë të Maqedonisë. Libri paraqet një risi në metodologjinë e hulumtimit, si dhe në ...

“Të jesh shqiptar”, Fatjona Geci vjen me librin e parë socio-politik
Recenzentët e librit e cilësuan atë si paraqitje të realitetit të vërtetë të ndarjeve etnike në vend, të krijuara që nga Akademia e Shkencave dhe Arteve, të sjella përmes qasjes së autores dhe intervistave me ...
Flaka | 06-Dec-2018 19:22
Recenzentët e librit e cilësuan atë si paraqitje të realitetit të vërtetë të ndarjeve etnike në vend, të krijuara që nga Akademia e Shkencave dhe Arteve, të sjella përmes qasjes së autores dhe intervistave me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved