ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 09:08

TARIFAT/ Haradinaj: si Beogradi mund të provokojë vdekje serbësh në Veri

TARIFAT/ Haradinaj: si Beogradi mund të provokojë vdekje serbësh në Veri
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se askush nuk mund ta detyrojë që të heqë taksën doganore ndaj produkteve serbe, e nga ana tjetër nuk përjashton mundësinë që Beogradi të porovokojë deri dhe vdekje në ...
Tesheshi | 06-Dec-2018 15:21
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se askush nuk mund ta detyrojë që të heqë taksën doganore ndaj produkteve serbe, e nga ana tjetër nuk përjashton mundësinë që Beogradi të porovokojë deri dhe vdekje në ...

Haradinaj i reagon NATO-s: Ne e dimë si veprojmë për ushtrinë
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se procesi i transformimit të FSK-së është proces i brendshëm dhe në përputhje të plotë me Kushtetutën. Kjo deklaratë kryeministrit në seancën parlamentare, vjen një ditë pasi ...
Ina-Online | 06-Dec-2018 13:13
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se procesi i transformimit të FSK-së është proces i brendshëm dhe në përputhje të plotë me Kushtetutën. Kjo deklaratë kryeministrit në seancën parlamentare, vjen një ditë pasi ...

Haradinaj i përgjigjet sekretarit të NATO-s: Ushtria është punë e jona, do ta formojmë atë
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se procesi i transformimit të FSK-së është proces i brendshëm dhe në përputhje të plotë me Kushtetutën. Kjo deklaratë kryeministrit në seancën parlamentare, vjen një ditë pasi ...
24 Ore | 06-Dec-2018 13:08
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se procesi i transformimit të FSK-së është proces i brendshëm dhe në përputhje të plotë me Kushtetutën. Kjo deklaratë kryeministrit në seancën parlamentare, vjen një ditë pasi ...

Haradinaj: Ushtria kalon më 14 dhjetor, nuk rrezikon marrëdhëniet me NATO-n
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë sot para deputetëve të Kuvendit se krijimi i ushtrisë së Kosovës dhe mandatimi i saj javën që vjen, është proces i brendshëm dhe në përputhje me Kushtetutën, në atë mënyrë që nuk ...
Kosova Press | 06-Dec-2018 12:44
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë sot para deputetëve të Kuvendit se krijimi i ushtrisë së Kosovës dhe mandatimi i saj javën që vjen, është proces i brendshëm dhe në përputhje me Kushtetutën, në atë mënyrë që nuk ...

Haradinaj: Ushtria kalon më 14 dhjetor, Kosova nuk rrezikon marrëdhëniet me NATO-n
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka thënë se Serbia është mobilizuar që ta paraqesë Kosovën si një vend që dëshiron të zgjedhë problemet me arrogancë. “Serbia është mobilizuar me narrativ të veten duke e ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 11:48
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka thënë se Serbia është mobilizuar që ta paraqesë Kosovën si një vend që dëshiron të zgjedhë problemet me arrogancë. “Serbia është mobilizuar me narrativ të veten duke e ...

Haradinaj:Ushtrinë se kemi për në veri, por për Irak e Afganistan
KOSOVE Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë mjaft i ashpër ndaj Serbisë, sa i përket krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se ata po bëjnë propagandë kinse Kosova po e formon ushtrinë kundër tyre. Sipas ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 15:25
KOSOVE Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë mjaft i ashpër ndaj Serbisë, sa i përket krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se ata po bëjnë propagandë kinse Kosova po e formon ushtrinë kundër tyre. Sipas ...

Kryeministri Haradinaj: Serbia paguan njerëzit që luftojnë për Rusinë në Ukrainë e Siri
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se shteti i Serbisë ka ende në listën e pagave njerëz që shkojnë e luftojnë për shtete të huaja. Gjatë fjalimit të tij para deputetëve të Kuvendit të Kosovës, Haradinaj ...
Arbresh | 06-Dec-2018 11:48
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se shteti i Serbisë ka ende në listën e pagave njerëz që shkojnë e luftojnë për shtete të huaja. Gjatë fjalimit të tij para deputetëve të Kuvendit të Kosovës, Haradinaj ...

Haradinaj: Krijimi i Ushtrisë së Kosovës, nuk i rrezikon marrëdhëniet me NATO-n
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj gjatë seancës së sotme të Kuvendit ka thënë se Serbia është mobilizuar dhe po e shpejgon Kosovën si vend që ka dal prej binarëve të vet. Haradinaj ka deklaruar se Serbia po bën ...
Arbresh | 06-Dec-2018 11:32
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj gjatë seancës së sotme të Kuvendit ka thënë se Serbia është mobilizuar dhe po e shpejgon Kosovën si vend që ka dal prej binarëve të vet. Haradinaj ka deklaruar se Serbia po bën ...

Haradinaj: Ushtrinë se kemi për në veri, por për Irak e Afganistan
Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë mjaft i ashpër ndaj Serbisë, sa i përket krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se ata po bëjnë propagandë kinse Kosova po e formon ushtrinë kundër tyre. Sipas Haradinajt nuk ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 15:38
Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë mjaft i ashpër ndaj Serbisë, sa i përket krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se ata po bëjnë propagandë kinse Kosova po e formon ushtrinë kundër tyre. Sipas Haradinajt nuk ...

Haradinaj: Ushtria s’po krijohet për Veriun e Mitrovicës
Në përgjigje të kërcënimeve të Beogradit zyrtar për krijimin e ushtrisë, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj bëri të qartë se ushtria nuk po krijohet për veriun e Mitrovicës po për misione paqeruajtëse. Kryeministri ...
ABCNews | 05-Dec-2018 15:05
Në përgjigje të kërcënimeve të Beogradit zyrtar për krijimin e ushtrisë, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj bëri të qartë se ushtria nuk po krijohet për veriun e Mitrovicës po për misione paqeruajtëse. Kryeministri ...

Kryeministri i përgjigjet Serbisë: Ushtrinë nuk e kemi për veri, por për Irak e Afganistan
Kryeministri Ramush Haradinaj u është kundërpërgjigjur kërcënimeve nga Serbia rreth formimit të ushtrisë të Kosovës.I pyetur në lidhje me kërcënimet që po vijnë nga ana e Serbisë, për luftë, ai u shpreh i bindur se një ...
Arbresh | 05-Dec-2018 13:19
Kryeministri Ramush Haradinaj u është kundërpërgjigjur kërcënimeve nga Serbia rreth formimit të ushtrisë të Kosovës.I pyetur në lidhje me kërcënimet që po vijnë nga ana e Serbisë, për luftë, ai u shpreh i bindur se një ...

Haradinaj, Serbisë: Kosova po krijon ushtri për ta ruajtur paqen, jo për ta okupuar territorin e saj në veri
Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë mjaft i ashpër ndaj Serbisë, sa i përket krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se ata po bëjnë propagandë kinse Kosova po e formon ushtrinë kundër tyre, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 12:52
Kryeministri Ramush Haradinaj ka qenë mjaft i ashpër ndaj Serbisë, sa i përket krijimit të Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se ata po bëjnë propagandë kinse Kosova po e formon ushtrinë kundër tyre, njofton Klan Kosova. ...

Haradinaj flet për kërcënimet serbe për përdorimin e ushtrisë
Kryeministri Ramush Haradinaj u është kundërpërgjigjur kërcënimeve nga Serbia rreth formimit të ushtrisë të Kosovës.
Kosova Press | 05-Dec-2018 12:51
Kryeministri Ramush Haradinaj u është kundërpërgjigjur kërcënimeve nga Serbia rreth formimit të ushtrisë të Kosovës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved