ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:13

Skandalet e Facebook-ut nuk dinë të ndalen

Skandalet e Facebook-ut nuk dinë të ndalen
Facebook ka siguruar qasje të privilegjuar në të dhënat e klientëve te disa kompani, duke përfshirë Netflix dhe Airbnb.
Kosova Press | 06-Dec-2018 13:12
Facebook ka siguruar qasje të privilegjuar në të dhënat e klientëve te disa kompani, duke përfshirë Netflix dhe Airbnb.

Facebook po iu mundëson qasje në të dhënat tuaja disa kompanive
Facebook u dha disa kompanive qasje preferenciale në të dhënat e përdoruesve – duke përfshirë ftesat për miqtë në rrjetet e përdoruesve – pa marrë leje nga përdoruesit, sipas fragmenteve nga emailet e lëshuara nga ...
Flaka | 05-Dec-2018 22:41
Facebook u dha disa kompanive qasje preferenciale në të dhënat e përdoruesve – duke përfshirë ftesat për miqtë në rrjetet e përdoruesve – pa marrë leje nga përdoruesit, sipas fragmenteve nga emailet e lëshuara nga ...

Facebook po iu mundëson qasje në të dhënat tuaja disa kompanive
Gjigandi i mediatik dhe themeluesi i saj, Mark Zuckerberg menduan mënyra për të transferuar të dhënat e përdoruesve në disa kompani, tregojnë fragmente të email-it, transmeton . Aplikacionet nga kompanitë, përfshirë ...
Lajminet | 05-Dec-2018 21:30
Gjigandi i mediatik dhe themeluesi i saj, Mark Zuckerberg menduan mënyra për të transferuar të dhënat e përdoruesve në disa kompani, tregojnë fragmente të email-it, transmeton . Aplikacionet nga kompanitë, përfshirë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved