ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:29

Veliaj tek sheshi “Shqiponja”: Besoj të ketë mbaruar para 2019

Veliaj tek sheshi “Shqiponja”: Besoj të ketë mbaruar para 2019
TIRANE Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:36
TIRANE Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, ...

Veliaj tek “Astiri”: Po inspektoj punimet e “kompanisë” së Bashës
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...
Top Channel | 06-Dec-2018 14:16
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...

Tepelenasit si tropojanët, i japin fjalën Veliajt për bashkëpunim e prishje vullnetare të ndërtesave pa leje te “Astiri”
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 14:20
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...

Veliaj e nis ditën me një kafe me banorët te “Astiri”: Konsensus që projekti i Unazës do të bëhet
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 12:04
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...

Veliaj takon banorët e Astirit, “projekti i Unazës së Re nuk ndalet”
Kryebashkiaku i Tiranës eshte takuar me banorët e zonës së Astirit dhe më pas ka inspektuar punimet që po bëhen në këtë zonë, në kuadër të projektit të Unazës së Re. ERION VELIAJ KREU I BASHKISE TIRANE “Ishte një ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 14:09
Kryebashkiaku i Tiranës eshte takuar me banorët e zonës së Astirit dhe më pas ka inspektuar punimet që po bëhen në këtë zonë, në kuadër të projektit të Unazës së Re. ERION VELIAJ KREU I BASHKISE TIRANE “Ishte një ...

Shembja e banesave, tepelenasit mbajnë fjalën si tropojanët
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 14:36
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...

Veliaj te “Astiri”: Erdha të inspektoj pak punimet e kompanisë së Lulit
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rreth-rrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 14:36
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rreth-rrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...

Projekti i Unazës së Madhe, Veliaj gjen konsensus me banorët e “Astirit”
Dita e punës sot nisi ndryshe për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të Zonës së Astirit, e më pas inspektoi punimet që po kryhen në zonën e Unazës së ...
ABCNews | 06-Dec-2018 17:15
Dita e punës sot nisi ndryshe për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të Zonës së Astirit, e më pas inspektoi punimet që po kryhen në zonën e Unazës së ...

Veliaj kafe me banorët te Astiri: Konsensus që Unaza do bëhet
Dita e punës ka nisur ndryshe sot për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:56
Dita e punës ka nisur ndryshe sot për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...

Shemben 20 objekte te Astiri, gati edhe 10 të tjera
Të tjerë banorë të zonës së Astirit kanë pranuar bashkëpunimin me Bashkinë e Tiranës për t’i hapur rrugë zhvillimit të projektit të Unazës së Madhe. Në një takim me kryebashkiakun Erion Veliaj, Servet Metko nga Tepelena ...
TV Klan | 06-Dec-2018 15:39
Të tjerë banorë të zonës së Astirit kanë pranuar bashkëpunimin me Bashkinë e Tiranës për t’i hapur rrugë zhvillimit të projektit të Unazës së Madhe. Në një takim me kryebashkiakun Erion Veliaj, Servet Metko nga Tepelena ...

Banorët e “Astirit”, nga protesta te kafja me kryebashkiakun Veliaj
E enjtja ka qenë një ditë ndryshe e punës për kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Nuk nisi si zakonisht nga zyra e tij, por nga një prej kafeneve në zonën e “Astirit”, shoqëruar nga banorët që deri dje ...
Top Channel | 06-Dec-2018 10:36
E enjtja ka qenë një ditë ndryshe e punës për kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Nuk nisi si zakonisht nga zyra e tij, por nga një prej kafeneve në zonën e “Astirit”, shoqëruar nga banorët që deri dje ...

“Unaza e Re”, Veliaj e nis ditën me një kafe me banorët
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 12:42
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...

“Astiri”, shkon në 18 numri i objekteve pa leje të shembura
Prej pak ditësh, në segmentin nga “Pallati me shigjeta” deri te rrethrrotullimi i Doganës, që do të preket nga projekti i “Unazës së madhe”, numri i ndërtimeve pa leje që janë prishur ka shkuar në 18.
Top Channel | 05-Dec-2018 11:41
Prej pak ditësh, në segmentin nga “Pallati me shigjeta” deri te rrethrrotullimi i Doganës, që do të preket nga projekti i “Unazës së madhe”, numri i ndërtimeve pa leje që janë prishur ka shkuar në 18.

Unaza e Madhe, Veliaj inspekton punimet në lotin pranë rrethrrotullimit
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...
Java News | 06-Dec-2018 14:28
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...

Veliaj e nis ditën me një kafe me banorët te “Astiri”
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...
TV Klan | 06-Dec-2018 11:16
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...

FOTO+VIDEO: Shkojnë në 18 objektet pa leje të prishura te Astiri, vijon puna për hapjen e kantierit
Ka shkuar në 18 numri i ndertimeve pa leje që janë prishur brenda pak ditësh në Unazën e Madhe, në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana. Inspektorati i Mbrojtjes së Territorit i Bashkise se Tiranes vijoi ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 11:34
Ka shkuar në 18 numri i ndertimeve pa leje që janë prishur brenda pak ditësh në Unazën e Madhe, në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana. Inspektorati i Mbrojtjes së Territorit i Bashkise se Tiranes vijoi ...

Pas Ukë Çelkolajt, edhe Servet Merko del vullnetar për shembjen e objekteve pa leje
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...
Java News | 06-Dec-2018 13:34
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...

Veliaj kafe me banorët te “Astiri”: Konsensus që projekti i Unazës do të bëhet
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...
ABCNews | 06-Dec-2018 11:09
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...

Veliaj, një kafe te Unaza me të “nënshtruarit”
Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka vënë këmbën në zonën e nxehtë të “Astirit”, aty ku prej javësh protestohet kundër prishjes së dhjetra banesave, për t’i hapur rrugë projektit të Unazës së Re. Ai është ulur për ...
Tesheshi | 06-Dec-2018 13:27
Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka vënë këmbën në zonën e nxehtë të “Astirit”, aty ku prej javësh protestohet kundër prishjes së dhjetra banesave, për t’i hapur rrugë projektit të Unazës së Re. Ai është ulur për ...

Erion Veliaj: Kafja e mëngjesit tek Astiri.?? Pas vëllezërve nga Tropoja, Kukësi e Dibra, gjetëm sot gjuhën dhe me komunitetin nga Tepelena, Korça e Skrapari.
Kafja e mëngjesit tek Astiri.?? Pas vëllezërve nga Tropoja, Kukësi e Dibra, gjetëm sot gjuhën dhe me komunitetin nga Tepelena, Korça e Skrapari.
Erion Veliaj | 06-Dec-2018 12:54
Kafja e mëngjesit tek Astiri.?? Pas vëllezërve nga Tropoja, Kukësi e Dibra, gjetëm sot gjuhën dhe me komunitetin nga Tepelena, Korça e Skrapari.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved