ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 23:51

Po kalonte rrugën, i moshuari përplaset për vdekje nga makina

Po kalonte rrugën, i moshuari përplaset për vdekje nga makina
Një aksident me vdekje është shënuar pasditen e djeshme në Pogradec. Viktimë ka mbetur një i moshuar, i cili humbi jetën disa orë pasi përplas nga një automjet tip Audi. Burime nga policia raportojnë se në aksin ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 12:15
Një aksident me vdekje është shënuar pasditen e djeshme në Pogradec. Viktimë ka mbetur një i moshuar, i cili humbi jetën disa orë pasi përplas nga një automjet tip Audi. Burime nga policia raportojnë se në aksin ...

Elbasan/ Plagosi me thikë fqinjin, kapet studenti 23-vjeçar
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar paraditen e sotme autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të një 36-vjeçari, ngjarje kjo e ndodhur pasditen e djeshme në lagjen “Shënkoll”. Burime zyrtare për “BalkanWeb” bën me ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:49
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar paraditen e sotme autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të një 36-vjeçari, ngjarje kjo e ndodhur pasditen e djeshme në lagjen “Shënkoll”. Burime zyrtare për “BalkanWeb” bën me ...

E përplasi makina, ndërron jetë në spital i moshuari në Pogradec
Ka ndërruar jetë në spital i plagosuri i aksidentit të ndodhur dje në Pogradec. Bëhet fjalë për 75-vjeçarin Nj.H, i cili u aksidentua nga drejtuesi i mjetit tip “Audi” Fiordi Miminllari. 25-vjeçari u arrestua që ditën e ...
Java News | 06-Dec-2018 10:45
Ka ndërruar jetë në spital i plagosuri i aksidentit të ndodhur dje në Pogradec. Bëhet fjalë për 75-vjeçarin Nj.H, i cili u aksidentua nga drejtuesi i mjetit tip “Audi” Fiordi Miminllari. 25-vjeçari u arrestua që ditën e ...

U përplas me makinë para shtëpisë së tij, vdes i moshuari
Ndahet nga jeta i moshuari që u përplas për vdekje një ditë më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në Çërravë. Njazi Hyka 77 vjeç banues në fshatin Petrushë të Pogradecit, u përpoq të kalonte nga njeri krah I rrugës në ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 10:41
Ndahet nga jeta i moshuari që u përplas për vdekje një ditë më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në Çërravë. Njazi Hyka 77 vjeç banues në fshatin Petrushë të Pogradecit, u përpoq të kalonte nga njeri krah I rrugës në ...

Itali/ Zjarr në banesë, nëna dhe dy fëmijët në gjendje kritike
ITALI Një nënë shqiptare bashkë me dy fëmijët e saj kanë pësuar djegie në trup si pasojë e një zjarri, i cili përfshiu mbrëmë në Itali shtëpinë e tyre. Siç raportojnë mediat fqinje, nëna shqiptare 41 vjeç dhe dy fëmijët ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:40
ITALI Një nënë shqiptare bashkë me dy fëmijët e saj kanë pësuar djegie në trup si pasojë e një zjarri, i cili përfshiu mbrëmë në Itali shtëpinë e tyre. Siç raportojnë mediat fqinje, nëna shqiptare 41 vjeç dhe dy fëmijët ...

Plagosje e rëndë me thikë në Elbasan…
Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Shënkoll” në Elbasan. Sipas policisë shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e tij shtetasin A.Sh., 36 vjeç, ...
Standard | 06-Dec-2018 09:28
Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Shënkoll” në Elbasan. Sipas policisë shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e tij shtetasin A.Sh., 36 vjeç, ...

Plagosi fqinjin në Elbasan, identifikohet autori i ngjarjes
ELBASAN Një 36-vjeçar është therur me thikë nga fqinji i tij gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon për kapjen e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 18:34
ELBASAN Një 36-vjeçar është therur me thikë nga fqinji i tij gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon për kapjen e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në ...

Aksidentoi për vdekje çiftin , pranga 63-vjeçarit
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh. Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë dhe grua të cilët ...
Standard | 05-Dec-2018 19:31
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh. Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë dhe grua të cilët ...

Elbasan, plagoset me thikë 36-vjeçari
Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Burime nga policia bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur një 36-vjeçar. Raportohet se shtetasi me iniciale A.Sh, banues në lagjen “Shënkoll” të ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 19:31
Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Burime nga policia bëjnë me dije se i plagosur ka mbetur një 36-vjeçar. Raportohet se shtetasi me iniciale A.Sh, banues në lagjen “Shënkoll” të ...

Elbasan, 36-vjeçari plagos me thikë fqinjin
Një 36-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll”, ku shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 18:53
Një 36-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll”, ku shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e ...

FOTO/ Makina përplas këmbësorin, rëndë 75-vjeçari
POGRADEC Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 14:05
POGRADEC Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” ...

Plagosje në Elbasan, fqinji godet me thikë 36-vjeçarin
Një 36 vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Policia bën me dije se shtetasi me iniciale A.Sh, banues në lagjen “Shënkoll” të qytetit, është transportuar me urgjencë në spital ku ...
Java News | 05-Dec-2018 19:31
Një 36 vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Policia bën me dije se shtetasi me iniciale A.Sh, banues në lagjen “Shënkoll” të qytetit, është transportuar me urgjencë në spital ku ...

LAJM I FUNDIT/ Po kalonte me kufje, kamioni përplas të riun
Një aksident ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime për BalkanWeb nga vendngjarja raportojnë se një person është aksidentuar nga një kamion . I aksidentuari i ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 12:45
Një aksident ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime për BalkanWeb nga vendngjarja raportojnë se një person është aksidentuar nga një kamion . I aksidentuari i ...

Detajet/I moshuari i preu rrugën makinës para shtëpisë së vet
Aksidenti në Pogradec ku u përplas rëndë Njazi Hyka duket se ka ardhur për shkak të pakujdesisë të këtij shtetasi. 70 vjecari ka tentuar të kalojë nga njeri krah I rrugës nacionale në tjetrin në në fshatin Çërravë në ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 14:21
Aksidenti në Pogradec ku u përplas rëndë Njazi Hyka duket se ka ardhur për shkak të pakujdesisë të këtij shtetasi. 70 vjecari ka tentuar të kalojë nga njeri krah I rrugës nacionale në tjetrin në në fshatin Çërravë në ...

Aksidentoi për vdekje dy të moshuar, arrestohet 63-vjeçari
Policia ka mundur të arrestojë autorin e dyshuar të një aksidenti rrugor me pasojë vdekjen e dy personave, të ndodhur të martën në aksin rrugor Korçë-Maliq.
Top Channel | 05-Dec-2018 09:41
Policia ka mundur të arrestojë autorin e dyshuar të një aksidenti rrugor me pasojë vdekjen e dy personave, të ndodhur të martën në aksin rrugor Korçë-Maliq.

Aksidentoi për vdekje burrë e grua, pranga 63-vjeçarit në Elbasan
ELBASAN Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh. Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë dhe grua ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 09:21
ELBASAN Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh. Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë dhe grua ...

Aksidenton rëndë 75-vjeçarin, pranga autorit
Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” me ...
Standard | 05-Dec-2018 19:31
Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” me ...

Aksident në Korçë, makina përplas për vdekje burrë e grua
KORCE Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh të cilët ishin duke ecur në rrugë. Aksidenti ka ndodhur në Vloçisht teksa një makinë ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 17:58
KORCE Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh të cilët ishin duke ecur në rrugë. Aksidenti ka ndodhur në Vloçisht teksa një makinë ...

Makina përplas për vdekje çiftin e moshuar
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Korçë-Pogradec.
Top Channel | 04-Dec-2018 17:53
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Korçë-Pogradec.

Humb kontrollin e mjetit e përplaset me bordurën,plagoset shoferi
ELBASAN Një aksident është regjistruar në Elbasan, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Ngjarja ndodhi në fshatin Dopaj. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Rr.Ç., rreth 38 ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 11:37
ELBASAN Një aksident është regjistruar në Elbasan, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Ngjarja ndodhi në fshatin Dopaj. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Rr.Ç., rreth 38 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved