ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2019 13:58

Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë

Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë
Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë njoftojnë opinionin se do të ketë ndërprerje të komunikacionit në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në anën kosovare në Kaçanik, njofton Telegrafi Maqedoni. “Për ...
Arbresh | 06-Dec-2018 17:20
Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë njoftojnë opinionin se do të ketë ndërprerje të komunikacionit në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në anën kosovare në Kaçanik, njofton Telegrafi Maqedoni. “Për ...

Ndërpritet qarkullimi për dy ditë në magjistralen Shkup-Prishtinë
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se për shkak të punimeve ndërtimore në magjistralen Shkup-Prishtinë, më saktësisht në kalimin kufitar Hani i Elezit-Kaçanik, më datën 7 -8 dhjetor (nesër dhe pasnesër) qarkullimi ...
Lajm Press | 06-Dec-2018 16:59
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se për shkak të punimeve ndërtimore në magjistralen Shkup-Prishtinë, më saktësisht në kalimin kufitar Hani i Elezit-Kaçanik, më datën 7 -8 dhjetor (nesër dhe pasnesër) qarkullimi ...

Të premten dhe të shtunën mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...
Shenja | 06-Dec-2018 12:05
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...

Punimet mbyllin përkohësisht rrugën nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit
Rruga nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit do të mbyllet të për shkak se do të vendoen trarët në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale ,njofton Klan Kosova. Rruga do të mbyllet ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 12:05
Rruga nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit do të mbyllet të për shkak se do të vendoen trarët në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale ,njofton Klan Kosova. Rruga do të mbyllet ...

Mbyllje e përkohshme e rrugës nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit
Ministria e Infrastrukturës, njofton publikun e gjerë se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe ...
Arbresh | 06-Dec-2018 12:00
Ministria e Infrastrukturës, njofton publikun e gjerë se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe ...

Mbyllet përkohësisht rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...
Kosova Press | 06-Dec-2018 11:43
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...

Pasdite regjim i veçantë i komunikacionit në Shkup
Regjim të veçantë të komunikacionit në zonën qendrore në Shkup do të ketë pasdite për shkak të mbajtjes së protestës të organizuar nga VMRO-DPMNE. Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se sot nga ora 17.00 ...
Medial | 05-Dec-2018 13:30
Regjim të veçantë të komunikacionit në zonën qendrore në Shkup do të ketë pasdite për shkak të mbajtjes së protestës të organizuar nga VMRO-DPMNE. Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se sot nga ora 17.00 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved