ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 05:37

“Messi ka vetëm një aftësi”, Pele e vendos veten dhe Maradonën mbi yllin e Barcelonës

“Messi ka vetëm një aftësi”, Pele e vendos veten dhe Maradonën mbi yllin e Barcelonës
Lionel Messi “ka vetëm një aftësi”, sipas legjendës së Brazilit, Pele, me argjentinasin Diego Maradona që “është shumë më mirë” se talenti i Barcelonës. Në fakt, ka shumë njerëz që e konsiderojnë Messin lojtarin më të ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 12:11
Lionel Messi “ka vetëm një aftësi”, sipas legjendës së Brazilit, Pele, me argjentinasin Diego Maradona që “është shumë më mirë” se talenti i Barcelonës. Në fakt, ka shumë njerëz që e konsiderojnë Messin lojtarin më të ...

Pele: Mos e krahasoni Messin me mua dhe Maradonën, ai ka vetëm një aftësi
Legjenda e futbollit brazilian nuk e cilëson Lionel Messin si një prej më të mirëve të historisë.
Kosova Press | 06-Dec-2018 14:31
Legjenda e futbollit brazilian nuk e cilëson Lionel Messin si një prej më të mirëve të historisë.

Pele: Mesi ka një aftësi, Maradona është më i mirë
Legjenda braziliane, Pele ka krahasuar veten e tij në raport me Lionel Mesin. Ai ka përfshirë në këtë debat edhe rivalin më të madh të të gjitha kohërave, argjentinasin Diego Armando Maradonën. Braziliani është ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 12:01
Legjenda braziliane, Pele ka krahasuar veten e tij në raport me Lionel Mesin. Ai ka përfshirë në këtë debat edhe rivalin më të madh të të gjitha kohërave, argjentinasin Diego Armando Maradonën. Braziliani është ...

Pele: pse Maradona e Messi nuk krahasohen me mua
Një nga futbollistët më të mirë në histori, braziliani Edson Arantes de Nascimento Pele, beson se Lionel Messi nuk mund të krahasohet me të, e po ashtu edhe Diego Armando Maradona. Legjendari Pele, i cili ka shënuar më ...
Tesheshi | 06-Dec-2018 13:27
Një nga futbollistët më të mirë në histori, braziliani Edson Arantes de Nascimento Pele, beson se Lionel Messi nuk mund të krahasohet me të, e po ashtu edhe Diego Armando Maradona. Legjendari Pele, i cili ka shënuar më ...

Messi? Pele: Nuk krahasohet me mua dhe Maradonën
Legjenda braziliane, Pele ka krahasuar veten e tij në raport me Lionel Mesin. Ai ka përfshirë në këtë debat edhe rivalin më të madh të të gjitha kohërave, argjentinasin Diego Armando Maradonën. Braziliani është ...
Java News | 06-Dec-2018 12:55
Legjenda braziliane, Pele ka krahasuar veten e tij në raport me Lionel Mesin. Ai ka përfshirë në këtë debat edhe rivalin më të madh të të gjitha kohërave, argjentinasin Diego Armando Maradonën. Braziliani është ...

Pele: Ja kush është shumë herë më i mirë se Messi
Edson Arantes do Nascimento, shkurt legjenda e futbollit Pele ka dhënë një intervistë për një gazetë në Brazil, ku është shprehur se Diego Armando Maradona është më i mirë se bashkëkombësi i tij Lione Messi. Po ashtu ai ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 22:23
Edson Arantes do Nascimento, shkurt legjenda e futbollit Pele ka dhënë një intervistë për një gazetë në Brazil, ku është shprehur se Diego Armando Maradona është më i mirë se bashkëkombësi i tij Lione Messi. Po ashtu ai ...

Pele: Është e vështirë ta mbrosh Neymarin nga kritikat për simulim
?Legjenda braziliane e futbollit, Pele, ka thënë se është e vështirë ta mbrosh Neymarin nga kritikat për simulimet e tij dhe ai e ka nxitur sulmuesin e Paris Saint-Germainit që t’i shfrytëzojë aftësitë e tij më shumë. ...
Gazeta Dita | 05-Dec-2018 17:51
?Legjenda braziliane e futbollit, Pele, ka thënë se është e vështirë ta mbrosh Neymarin nga kritikat për simulimet e tij dhe ai e ka nxitur sulmuesin e Paris Saint-Germainit që t’i shfrytëzojë aftësitë e tij më shumë. ...

Pele: Nuk mund ta mbrojë Neymarin
Neymar bëri disa veprime qesharake në Kupën e Botës që u mbajt në Rusi. Sulmuesi braziliani stimuloi në ndeshjet e para të Kampionatit Botëror, ndërsa kjo gjë nuk i ka pëlqyer Peles. “Është e vështirë ta mbrosh Neymarin ...
Lajminet | 05-Dec-2018 17:17
Neymar bëri disa veprime qesharake në Kupën e Botës që u mbajt në Rusi. Sulmuesi braziliani stimuloi në ndeshjet e para të Kampionatit Botëror, ndërsa kjo gjë nuk i ka pëlqyer Peles. “Është e vështirë ta mbrosh Neymarin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved