ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2019 04:46

Moti për ditën e enjte, 6 dhjetor 2018!

Moti për ditën e enjte, 6 dhjetor 2018!
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të lehta prezente në të gjithë territorin. Më të dukshme, vranësirat paraqiten në zonat Jugore- Juglindore. Pasditja dhe nata vijojnë me ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 07:19
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të lehta prezente në të gjithë territorin. Më të dukshme, vranësirat paraqiten në zonat Jugore- Juglindore. Pasditja dhe nata vijojnë me ...

Parashikimi për të premten, ja çfarë ka rezervuar moti
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë. Më tej pritet shtim i vranësirave në zonat veriore dhe pjesërisht në Qendër. Parashikohet që gjatë pasdites vranësirat të jenë ...
Java News | 06-Dec-2018 14:46
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë. Më tej pritet shtim i vranësirave në zonat veriore dhe pjesërisht në Qendër. Parashikohet që gjatë pasdites vranësirat të jenë ...

Prej të shtunën borë dhe shi në Maqedoni
Nën ndikimin e një valë të lagur të shtunën pasdite dhe gjatë natës deri të dielën, do të ketë reshje të pakta të shiut në pjesën perëndimore të vendit. Në rajonet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Të ...
Republika | 06-Dec-2018 13:39
Nën ndikimin e një valë të lagur të shtunën pasdite dhe gjatë natës deri të dielën, do të ketë reshje të pakta të shiut në pjesën perëndimore të vendit. Në rajonet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Të ...

Moti për ditën e mërkurë, 5 dhjetor 2018!
Do të vijojë ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas-hershme në të gjithë vendin. Më të theksuara vranësirat në zonat Juglindore duke rrezikuar reshje të dobëta shiu e dëbore. Pasditja dhe mbrëmja do të ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 07:29
Do të vijojë ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas-hershme në të gjithë vendin. Më të theksuara vranësirat në zonat Juglindore duke rrezikuar reshje të dobëta shiu e dëbore. Pasditja dhe mbrëmja do të ...

Mot sot
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -11 deri 1 gradë Celsius, ndërsa e ditës prej 0 deri 5 gradë Celsius. Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm. Në mëngjes do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës dhe vranësira ...
Kurir | 31-Jan-2017 08:42
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -11 deri 1 gradë Celsius, ndërsa e ditës prej 0 deri 5 gradë Celsius. Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm. Në mëngjes do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës dhe vranësira ...

Sot mot i ftohtë
Moti sot në Maqedoni do të jetë mot i ftohtë dhe me vranësira lokale. Do të fryejë erë, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 5 gradë celcius, për dallim nga ato të mëngjesit me -2 gradë celsius. Në Shkup ...
Medial | 06-Dec-2018 09:28
Moti sot në Maqedoni do të jetë mot i ftohtë dhe me vranësira lokale. Do të fryejë erë, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 5 gradë celcius, për dallim nga ato të mëngjesit me -2 gradë celsius. Në Shkup ...

Vishuni mirë/ Ja si parashikohet moti nesër…
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të shpeshta, prezentë në të gjithë territorin. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat juglindore dhe Jugore. Pasditja do të vijojë me ...
Standard | 06-Dec-2018 09:28
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të shpeshta, prezentë në të gjithë territorin. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat juglindore dhe Jugore. Pasditja do të vijojë me ...

Mot me vranësira të pakta dhe i ftohtë
Sot në mëngjes në Maqedoni po mban mot i ndryshueshëm, me vranësira të pakta dhe i ftohtë. Fryn erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Në mëngjes, temperatura minimale lëvizë prej -4 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ...
Shenja | 06-Dec-2018 08:09
Sot në mëngjes në Maqedoni po mban mot i ndryshueshëm, me vranësira të pakta dhe i ftohtë. Fryn erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Në mëngjes, temperatura minimale lëvizë prej -4 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me vranësira të pakta dhe i ftohtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 3 gradë celcius, ndërsa ...
Arbresh | 06-Dec-2018 08:08
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me vranësira të pakta dhe i ftohtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 3 gradë celcius, ndërsa ...

Vranësira në bregdetin shqiptar
Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura.
Kosova Press | 31-Oct-2018 08:37
Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura.

Moti sot në Kosovë
Në Kosovë moti në ditën e enjte do të karakterizohet me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të zbresin nga -3 deri -5 gradë Celsius, ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 08:06
Në Kosovë moti në ditën e enjte do të karakterizohet me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të zbresin nga -3 deri -5 gradë Celsius, ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...

Si do të jetë moti sot, e enjte 6 dhjetor 2018
Moti për ditën e sotme do të jetë i qëndrueshëm nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, që do të jenë prezente në të gjithë territorin. Më dukshëm vranësirat do të jenë në pjesën Jugore-Juglindore. ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 08:02
Moti për ditën e sotme do të jetë i qëndrueshëm nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, që do të jenë prezente në të gjithë territorin. Më dukshëm vranësirat do të jenë në pjesën Jugore-Juglindore. ...

Temperaturat shkojnë minus, ja si parashikohet të jetë moti sot
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të lehta prezente në të gjithë territorin. Më të dukshme, vranësirat paraqiten në zonat Jugore- Juglindore. Pasditja dhe nata vijojnë me ...
Java News | 06-Dec-2018 07:58
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të lehta prezente në të gjithë territorin. Më të dukshme, vranësirat paraqiten në zonat Jugore- Juglindore. Pasditja dhe nata vijojnë me ...

Parashikimi i motit për sot në Kosovë
Me kalimin e frontit të ftohtë, gjatë natës së shkuar, sërish mbi rajon do të shtrihen fusha anticiklonike, që do të sjellin mot të qëndrueshëm, por më të ftohtë, ngase masa të ftohta ajrore kanë depërtuar nga veriu. ...
Arbresh | 06-Dec-2018 07:51
Me kalimin e frontit të ftohtë, gjatë natës së shkuar, sërish mbi rajon do të shtrihen fusha anticiklonike, që do të sjellin mot të qëndrueshëm, por më të ftohtë, ngase masa të ftohta ajrore kanë depërtuar nga veriu. ...

Ditëve të ardhshme më ftohtë, në fundjavë priten reshje shiu
Me kalimin e frontit të ftohtë, gjatë natës së shkuar, sërish mbi rajon do të shtrihen fusha anticiklonike, që do të sjellin mot të qëndrueshëm, por më të ftohtë, ngase masa të ftohta ajrore kanë depërtuar nga veriu.
Kosova Press | 06-Dec-2018 06:51
Me kalimin e frontit të ftohtë, gjatë natës së shkuar, sërish mbi rajon do të shtrihen fusha anticiklonike, që do të sjellin mot të qëndrueshëm, por më të ftohtë, ngase masa të ftohta ajrore kanë depërtuar nga veriu.

?Rikthehen ngricat
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë temperaturat do të zbresin deri në -5 gradë Celsius.
Kosova Press | 05-Dec-2018 21:30
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë temperaturat do të zbresin deri në -5 gradë Celsius.

Parashikimi për 5 ditët e ardhshme
Gjatë ditëve të ardhshme në vendin tonë pritet mot më i ftohtë, e në fundjavë edhe me reshje shiu. Sipas Prishtina Weather, temperaturat minimale do të luhaten nga -4 gradë Celsius deri në 0 gradë , ndërsa ato maksimale ...
GazetaFjala | 05-Dec-2018 20:22
Gjatë ditëve të ardhshme në vendin tonë pritet mot më i ftohtë, e në fundjavë edhe me reshje shiu. Sipas Prishtina Weather, temperaturat minimale do të luhaten nga -4 gradë Celsius deri në 0 gradë , ndërsa ato maksimale ...

Moti për pesë ditët në vijim
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë pesë ditëve të ardhshme. Gjatë javës do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pjesshme të cilat të mërkurën mund të sjellin ...
Arbresh | 26-Feb-2017 17:14
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbretërojë gjatë pesë ditëve të ardhshme. Gjatë javës do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pjesshme të cilat të mërkurën mund të sjellin ...

Priten reshje të dendura, ja kur rikthehen shirat
Sot pasdite dhe nesër priten reshje në të gjithë vendin, njofton IGJEUM. Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 4 / 14 °C në vendet e ulëta: 3 / 12 °C në vendet malore: -2 / 5 ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 16:05
Sot pasdite dhe nesër priten reshje në të gjithë vendin, njofton IGJEUM. Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 4 / 14 °C në vendet e ulëta: 3 / 12 °C në vendet malore: -2 / 5 ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe kushte për reshje të shiut. Në disa vende do të fryjë erë e përforcuar veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 2 gradë celcius, ...
Republika | 05-Dec-2018 11:05
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe kushte për reshje të shiut. Në disa vende do të fryjë erë e përforcuar veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 2 gradë celcius, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved