ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 02:51

Nuk i dha para për bixhoz, shqiptari rreh gruan në vendin e punës në Itali

Nuk i dha para për bixhoz, shqiptari rreh gruan në vendin e punës në Itali
Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 18:43
Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...

Zjarr në banesën e shqiptarëve në Itali, rëndë nëna dhe dy fëmijët
Nje shqiptare dhe dy femijet e saj jane ne gjendje te rende per jeten, pasi u dogjen ne shumicen e trupit kur banesa e tyre u perfshi nga flaket. Ilustruese Ngjarja ndodhir ne komunën Firenzuola në provincën e Firences ...
Panorama | 06-Dec-2018 10:44
Nje shqiptare dhe dy femijet e saj jane ne gjendje te rende per jeten, pasi u dogjen ne shumicen e trupit kur banesa e tyre u perfshi nga flaket. Ilustruese Ngjarja ndodhir ne komunën Firenzuola në provincën e Firences ...

Itali/ Zjarr në banesë, nëna dhe dy fëmijët në gjendje kritike
ITALI Një nënë shqiptare bashkë me dy fëmijët e saj kanë pësuar djegie në trup si pasojë e një zjarri, i cili përfshiu mbrëmë në Itali shtëpinë e tyre. Siç raportojnë mediat fqinje, nëna shqiptare 41 vjeç dhe dy fëmijët ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:40
ITALI Një nënë shqiptare bashkë me dy fëmijët e saj kanë pësuar djegie në trup si pasojë e një zjarri, i cili përfshiu mbrëmë në Itali shtëpinë e tyre. Siç raportojnë mediat fqinje, nëna shqiptare 41 vjeç dhe dy fëmijët ...

Nuk i dha para për bixhoz, shqiptari rreh gruan dhe më pas….
Itali- Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...
TV Klan | 06-Dec-2018 17:17
Itali- Për vite me radhë ka dhunuar bashkëshorten në sy të fëmijëve, sepse ajo refuzonte ti jepte para për të luajtur bixhoz. Por, pas 6 vitesh shqiptari është vënë në pranga nga policia italiane e Firences. 42- vjeçari ...

Zjarr në banesën e shqiptarëve në Itali, në gjendje kritike nëna dhe dy fëmijët
Një zjarr ka rënë në shtëpinë e shqiptarëve në provincën e Firences, ku si pasojë janë lënduar rëndë një vajzë 11 vjeç, djali 8 vjeç, dhe nëna e tyre 40-vjeçare. Sipas mjekëve, gjendja e tyre është kritike, pasi plagët ...
Dritare | 06-Dec-2018 10:06
Një zjarr ka rënë në shtëpinë e shqiptarëve në provincën e Firences, ku si pasojë janë lënduar rëndë një vajzë 11 vjeç, djali 8 vjeç, dhe nëna e tyre 40-vjeçare. Sipas mjekëve, gjendja e tyre është kritike, pasi plagët ...

Përfshihet nga flakët banesa e familjes shqiptare, rëndë nëna e dy fëmijët
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...
Java News | 06-Dec-2018 09:51
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...

Përfshihet nga flakët banesa e familjes shqiptare
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...
TV Klan | 06-Dec-2018 09:28
Një grua dhe dy fëmijët e saj të vegjël kanë mbetur të plagosur rëndë për shkak të një zjarri të rënë në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një familje shqiptare, e cila jeton në Firenzuola, në provincën e Firenzes. Sipas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved