ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:43

Ndriçohet pema e Krishtlindjeve në Lezhë (VIDEO)

Ndriçohet pema e Krishtlindjeve në Lezhë (VIDEO)
Në Lezhë pema e Krishtlidjes dhe dekori festiv janë ndezur në sheshin “Besëlidhja”. Aktivitetit të Bashkisë i janë bashkuar edhe koret e nxënësve të shkollave, që kanë interpretuar këngë Krishtlindjesh dhe të Vitit të ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 18:09
Në Lezhë pema e Krishtlidjes dhe dekori festiv janë ndezur në sheshin “Besëlidhja”. Aktivitetit të Bashkisë i janë bashkuar edhe koret e nxënësve të shkollave, që kanë interpretuar këngë Krishtlindjesh dhe të Vitit të ...

Festat e funditvitit, ndriçohet pema e Krishtlindjeve në Lezhë
Në Lezhë pema e Krishtlidjes dhe dekori festiv janë ndezur në sheshin “Besëlidhja”. Aktivitetit të Bashkisë i janë bashkuar edhe koret e nxënësve të shkollave, që kanë interpretuar këngë Krishtlindjesh dhe të Vitit të ...
ABCNews | 06-Dec-2018 17:50
Në Lezhë pema e Krishtlidjes dhe dekori festiv janë ndezur në sheshin “Besëlidhja”. Aktivitetit të Bashkisë i janë bashkuar edhe koret e nxënësve të shkollave, që kanë interpretuar këngë Krishtlindjesh dhe të Vitit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved