ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 19:48

Justin Timberlake anulon koncertet për këtë vit

Justin Timberlake anulon koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 13:50
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...

Dasma madhështore e aktores indiane me këngëtarin amerikan (Foto)
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:02
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...

Marinsi amerikan këndon këngën “Prej Tropoje” të Gold AG dhe Ismet Bexhetit
Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan . Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin ...
Lajminet | 06-Dec-2018 17:33
Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan . Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin ...

Kim për pak sa nuk zbulon pjesët intime, shikojeni foton që ka postuar
Kim Kardashian është njëra nga yjet e vetme që ka guxuar të shfaqet komplet nudo në paraqitjet e bëra në rrjete sociale, shkruan . Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk ndalet së provokuari, madje imazhet e saj ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:46
Kim Kardashian është njëra nga yjet e vetme që ka guxuar të shfaqet komplet nudo në paraqitjet e bëra në rrjete sociale, shkruan . Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk ndalet së provokuari, madje imazhet e saj ...

Flori për këngën e tij: Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë
Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, shkruan . E sot para performancës së tij në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’, Flori publikoi këngën në ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:35
Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, shkruan . E sot para performancës së tij në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’, Flori publikoi këngën në ...

Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës
Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan . Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:20
Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan . Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, ...

Pas fotove komplet e zhveshur, Shkenda bombastike provokon këtë herë nga anija
Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. E përderisa para pak ...
Republika | 06-Dec-2018 16:09
Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. E përderisa para pak ...

Ajka ndërpret videon e mami Xhensilës, me zërin e ëmbël
Më 12 korrik të këtij viti, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze të vogël, Ajkës. Megjithëse janë shpesh aktivë në rrjete sociale, çifti nuk ka vendosur që të postojë ende foto, apo video të ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 15:43
Më 12 korrik të këtij viti, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze të vogël, Ajkës. Megjithëse janë shpesh aktivë në rrjete sociale, çifti nuk ka vendosur që të postojë ende foto, apo video të ...

Roza Lati: Po mendoj seriozisht të bëj një beb!
Mjaftoi një foto e postuar në Instagram, që moderatores Roza Lati t’i ndizet dëshira për të bërë një beb. E veshur me një pallto me print leopardi, sipas Latit në foton e postuar ajo duket sikur është shtatzënë, e kjo ...
Bordo | 06-Dec-2018 15:39
Mjaftoi një foto e postuar në Instagram, që moderatores Roza Lati t’i ndizet dëshira për të bërë një beb. E veshur me një pallto me print leopardi, sipas Latit në foton e postuar ajo duket sikur është shtatzënë, e kjo ...

Khloe Kardashian dëshiron edhe një fëmijë me Tristan Thompson
Çfarë skandali për tradhti? Tetë muaj pasi Khloe Kardashian ka mirëpritur vajzën True me Tristan Thompson, ajo dhe 27 vjeçari basketbollisti i Cleveland Cavaliers, janë duke provuar që të kenë edhe një fëmijë. “Ajo nuk ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 14:03
Çfarë skandali për tradhti? Tetë muaj pasi Khloe Kardashian ka mirëpritur vajzën True me Tristan Thompson, ajo dhe 27 vjeçari basketbollisti i Cleveland Cavaliers, janë duke provuar që të kenë edhe një fëmijë. “Ajo nuk ...

Justin Timberlake anulon të gjitha koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi ai e shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet e parapara që nga muaji tetor dhe është dashur të ...
Arbresh | 06-Dec-2018 13:38
Vetëm disa orë pasi ai e shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet e parapara që nga muaji tetor dhe është dashur të ...

Gjiko e Butrint Imeri me këngë të re
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...
Ina-Online | 06-Dec-2018 12:33
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...

Dua Lipa flet për feminizmin: ‘Feminizmi nuk është të urresh meshkujt’
Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për revistën Vogue, ku do të jetë edhe në ballinën e numrit të janarit. Bukuroshja ka folur edhe ...
Arbresh | 06-Dec-2018 11:50
Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për revistën Vogue, ku do të jetë edhe në ballinën e numrit të janarit. Bukuroshja ka folur edhe ...

Gjiko e Butrint Imeri me këngë të re
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...
Arbresh | 06-Dec-2018 11:40
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...

Dua Lipa flet për feminizmin: Nuk ka të bëjë me urrejtje ndaj meshkujve
Revista “Vogue” zgjodhi që imazhi i këngëtares shqiptare të jetë në coverin e muajit janar. Kjo gjë e ka bërë të lumtur tejmase Duan, e cila ndau me ndjekësit atë fotografi dhe u shpreh se ëndrra e saj u bë realitet. ...
Lajminet | 06-Dec-2018 11:34
Revista “Vogue” zgjodhi që imazhi i këngëtares shqiptare të jetë në coverin e muajit janar. Kjo gjë e ka bërë të lumtur tejmase Duan, e cila ndau me ndjekësit atë fotografi dhe u shpreh se ëndrra e saj u bë realitet. ...

Publiku janë habitur me atë çfarë ka bërë së fundmi Cima
Humoristi Cima përveç për skeqet e tij edhe në jetën e përditshme njihet si person shumë energjik, shkruan . Ai ka filluar të bëhet aktiv edhe në rrjete sociale sidomos atë Instagram dhe së fundmi i ka habitur të gjithë ...
Lajminet | 06-Dec-2018 10:59
Humoristi Cima përveç për skeqet e tij edhe në jetën e përditshme njihet si person shumë energjik, shkruan . Ai ka filluar të bëhet aktiv edhe në rrjete sociale sidomos atë Instagram dhe së fundmi i ka habitur të gjithë ...

Justin Timberlake anulon turneun e koncerteve
Këngëtari i famshëm, Justin Timberlake, ka anuluar datat e dhjetorit të turit të koncerteve, pasi atij i kërkuan mjekët të pushojë. 37 vjeçari lajmin e bëri të ditur në rrjetet sociale duke i njoftuar fansat e tij për ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 10:07
Këngëtari i famshëm, Justin Timberlake, ka anuluar datat e dhjetorit të turit të koncerteve, pasi atij i kërkuan mjekët të pushojë. 37 vjeçari lajmin e bëri të ditur në rrjetet sociale duke i njoftuar fansat e tij për ...

Kylie Jenner ua hapë sytë me mëngjes me këtë pamje të ëmbël
Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe është zgjedhur si miliarderja më e re në botë, shrkuan portali . Së fundi, ajo ka publikuar një ...
Arbresh | 06-Dec-2018 10:06
Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe është zgjedhur si miliarderja më e re në botë, shrkuan portali . Së fundi, ajo ka publikuar një ...

Offset nuk flet rreth ndarjes me Cardi B, vazhdon ta ndjek në rrjetet sociale
Reperja e njohur Cardi B është ndarë përfundimisht nga bashkëshorti i saj, Offset. Lajmi është bërë i ditur përmes një videoje të publikuar nga vet ajo përmes llogarisë personale në Instagram. “Jam munduar ti rregulloj ...
Arbresh | 06-Dec-2018 09:51
Reperja e njohur Cardi B është ndarë përfundimisht nga bashkëshorti i saj, Offset. Lajmi është bërë i ditur përmes një videoje të publikuar nga vet ajo përmes llogarisë personale në Instagram. “Jam munduar ti rregulloj ...

Si dukeshin gratë e bukura të viteve ’90, pa Photoshop dhe kirurgji plastike?
Ditëve të sotme, shumë njerëz e përdorin Photoshopin dhe aplikacione të tjera në kompjuter dhe telefon për të postuar fotografi “të versioneve më të mira” të vetes në Instagram dhe rrjete të tjera sociale. Në të ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 09:09
Ditëve të sotme, shumë njerëz e përdorin Photoshopin dhe aplikacione të tjera në kompjuter dhe telefon për të postuar fotografi “të versioneve më të mira” të vetes në Instagram dhe rrjete të tjera sociale. Në të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved