ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:29

Marinsi amerikan këndon këngën “Prej Tropoje” të Gold AG dhe Ismet Bexhetit

Marinsi amerikan këndon këngën “Prej Tropoje” të Gold AG dhe Ismet Bexhetit
Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan . Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin ...
Lajminet | 06-Dec-2018 17:33
Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan . Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin ...

Kim për pak sa nuk zbulon pjesët intime, shikojeni foton që ka postuar
Kim Kardashian është njëra nga yjet e vetme që ka guxuar të shfaqet komplet nudo në paraqitjet e bëra në rrjete sociale, shkruan . Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk ndalet së provokuari, madje imazhet e saj ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:46
Kim Kardashian është njëra nga yjet e vetme që ka guxuar të shfaqet komplet nudo në paraqitjet e bëra në rrjete sociale, shkruan . Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk ndalet së provokuari, madje imazhet e saj ...

Flori për këngën e tij: Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë
Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, shkruan . E sot para performancës së tij në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’, Flori publikoi këngën në ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:35
Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, shkruan . E sot para performancës së tij në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’, Flori publikoi këngën në ...

Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës
Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan . Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:20
Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan . Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, ...

Pas fotove komplet e zhveshur, Shkenda bombastike provokon këtë herë nga anija
Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. E përderisa para pak ...
Republika | 06-Dec-2018 16:09
Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. E përderisa para pak ...

Justin Timberlake anulon koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 13:50
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...

Ajka ndërpret videon e mami Xhensilës, me zërin e ëmbël
Më 12 korrik të këtij viti, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze të vogël, Ajkës. Megjithëse janë shpesh aktivë në rrjete sociale, çifti nuk ka vendosur që të postojë ende foto, apo video të ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 15:43
Më 12 korrik të këtij viti, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze të vogël, Ajkës. Megjithëse janë shpesh aktivë në rrjete sociale, çifti nuk ka vendosur që të postojë ende foto, apo video të ...

Roza Lati: Po mendoj seriozisht të bëj një beb!
Mjaftoi një foto e postuar në Instagram, që moderatores Roza Lati t’i ndizet dëshira për të bërë një beb. E veshur me një pallto me print leopardi, sipas Latit në foton e postuar ajo duket sikur është shtatzënë, e kjo ...
Bordo | 06-Dec-2018 15:39
Mjaftoi një foto e postuar në Instagram, që moderatores Roza Lati t’i ndizet dëshira për të bërë një beb. E veshur me një pallto me print leopardi, sipas Latit në foton e postuar ajo duket sikur është shtatzënë, e kjo ...

Khloe Kardashian dëshiron edhe një fëmijë me Tristan Thompson
Çfarë skandali për tradhti? Tetë muaj pasi Khloe Kardashian ka mirëpritur vajzën True me Tristan Thompson, ajo dhe 27 vjeçari basketbollisti i Cleveland Cavaliers, janë duke provuar që të kenë edhe një fëmijë. “Ajo nuk ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 14:03
Çfarë skandali për tradhti? Tetë muaj pasi Khloe Kardashian ka mirëpritur vajzën True me Tristan Thompson, ajo dhe 27 vjeçari basketbollisti i Cleveland Cavaliers, janë duke provuar që të kenë edhe një fëmijë. “Ajo nuk ...

Justin Timberlake anulon të gjitha koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi ai e shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet e parapara që nga muaji tetor dhe është dashur të ...
Arbresh | 06-Dec-2018 13:38
Vetëm disa orë pasi ai e shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet e parapara që nga muaji tetor dhe është dashur të ...

Edhe për ditëlindje Marina ka një ‘kritikë’ për motrën e madhe
TIRANE Lira, vajza më e madhe e familjes Vjollca sot ka ditëlindjen dhe urimet nga njerëzit më të afërt për të nuk kanë munguar. Ndonëse jeton jashtë Shqipërisë, Marina dhe Luana e kanë treguar shpesh se kanë një raport ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 13:31
TIRANE Lira, vajza më e madhe e familjes Vjollca sot ka ditëlindjen dhe urimet nga njerëzit më të afërt për të nuk kanë munguar. Ndonëse jeton jashtë Shqipërisë, Marina dhe Luana e kanë treguar shpesh se kanë një raport ...

Dasma madhështore e aktores indiane me këngëtarin amerikan (Foto)
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:02
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...

Gjiko e Butrint Imeri me këngë të re
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...
Ina-Online | 06-Dec-2018 12:33
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...

Këngëtarja shqiptare tërhiqet papritur nga festivali i RTSH-së
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 13:39
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...

“Po plakesh keq”, fansat kapen me Xhulia Robert
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 11:43
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...

Video/ Bakaj zhytet në borë, festa e futbollistët bëhet hit
BJELLORUSI Futbollisti shqiptar Elis Bakaj, e ka mbyllur kampionatin bjellorus ditën e djeshme, ndërsa shënoi edhe një gol për ekipin e Shaktjor Soligorsk i cili fitoi në shifrat 4-0 përballë Minskut. Sfida u zhvillua ...
BalkanWeb | 03-Dec-2018 19:30
BJELLORUSI Futbollisti shqiptar Elis Bakaj, e ka mbyllur kampionatin bjellorus ditën e djeshme, ndërsa shënoi edhe një gol për ekipin e Shaktjor Soligorsk i cili fitoi në shifrat 4-0 përballë Minskut. Sfida u zhvillua ...

Marina Vjollca sapo mori dhuratën më romantike (Foto)
TIRANE Marina Vjollca ka kohë që i mungon ekranit shqiptar. Por moderatorja bukuroshe vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj në Instagram dhe fotot që poston nga udhëtimet. Ditën e djeshme ajo ka ...
BalkanWeb | 02-Dec-2018 16:15
TIRANE Marina Vjollca ka kohë që i mungon ekranit shqiptar. Por moderatorja bukuroshe vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj në Instagram dhe fotot që poston nga udhëtimet. Ditën e djeshme ajo ka ...

VIDEO/ Pas ironive të Ramës, edhe Balla kapet me Bashën
TIRANE Pas videove ironizuese të kryeministrit Edi Rama drejtuar rivalit të tij politik, Lulzim Basha, një tjetër socialist ‘thumbon’ kryeopozitarin bashkë me demokratët. Këtë herë ka qenë kreu i grupit parlamentar të ...
BalkanWeb | 02-Dec-2018 14:14
TIRANE Pas videove ironizuese të kryeministrit Edi Rama drejtuar rivalit të tij politik, Lulzim Basha, një tjetër socialist ‘thumbon’ kryeopozitarin bashkë me demokratët. Këtë herë ka qenë kreu i grupit parlamentar të ...

Dua Lipa flet për feminizmin: ‘Feminizmi nuk është të urresh meshkujt’
Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për revistën Vogue, ku do të jetë edhe në ballinën e numrit të janarit. Bukuroshja ka folur edhe ...
Arbresh | 06-Dec-2018 11:50
Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për revistën Vogue, ku do të jetë edhe në ballinën e numrit të janarit. Bukuroshja ka folur edhe ...

FOTOT/ Fansat “masakrojnë” aktoren e famshme: Pa plakesh keq, dukesh si burrë
Një foto e Xhulia Roberts, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 13:33
Një foto e Xhulia Roberts, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved