ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 23:38

“Makthi” i Sarandës, arrestohet ‘skifteri’ i 8 grabitjeve (EMRI)

“Makthi” i Sarandës, arrestohet ‘skifteri’ i 8 grabitjeve (EMRI)
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 16:35
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...

Ishte kthyer në tmerrin e Sarandës, kapet “skifteri” me dy emra
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:12
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...

Vodhi 8 shtëpi të fshatit, pranga 42 vjeçarit në Sarandë
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 16:10
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...

Pazar në krye të hipotekës; Në Korçë arrestohet ish-drejtori dhe vartësit sekserë
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...
Top Channel | 06-Dec-2018 15:08
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...

Sarandë/ Prangoset 42-vjeçari, ishte shpallur në kërkim si i dyshuar për 8 vjedhje
Një 42-vjeçar i shpallur në kërkim, është vendosur këtë të mërkurë në pranga për vjedhje. Bëhet fjalë për personin me inicialet Y.Gj., banues në fshatin Çukë të Sarandës. Ndalimi i 42-vjeçarit erdhi për arsye se Gjykata ...
Java News | 06-Dec-2018 16:03
Një 42-vjeçar i shpallur në kërkim, është vendosur këtë të mërkurë në pranga për vjedhje. Bëhet fjalë për personin me inicialet Y.Gj., banues në fshatin Çukë të Sarandës. Ndalimi i 42-vjeçarit erdhi për arsye se Gjykata ...

Arrestohet ish drejtori i Hipotekës dhe 3 punonjës! Policia: Para në këmbim të çertifikatave të pronësisë
5 persona, mes të cilëve edhe ish drejtori i hipotekës në Korçë kanë rënë në pranga me akuzën e korrupsionit dhe plotësimit të dokumenteve fiktive për regjistrime pronash. Policia njofton se specialistët e Seksionit për ...
ScanTv | 06-Dec-2018 09:21
5 persona, mes të cilëve edhe ish drejtori i hipotekës në Korçë kanë rënë në pranga me akuzën e korrupsionit dhe plotësimit të dokumenteve fiktive për regjistrime pronash. Policia njofton se specialistët e Seksionit për ...

Në kërkim pedofili nga Kamza, rrezikon deri në 7 vjet burg
Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 20 vjeçar nga Kamza. Policia bën me dije se po punohet për kapjen e Sh. P., 20 vjeç, banues në Kamëz, pasi akuzohet për “Vepra të turpshme”. “Mësohet se, u referuan materialet ...
Java News | 06-Dec-2018 08:17
Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 20 vjeçar nga Kamza. Policia bën me dije se po punohet për kapjen e Sh. P., 20 vjeç, banues në Kamëz, pasi akuzohet për “Vepra të turpshme”. “Mësohet se, u referuan materialet ...

Arrestohet ish drejtori i Hipotekës Korçë dhe 4 punonjës (Emrat)
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 21:22
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...

I shumëkërkuari fshihej në Durrës për ti shpëtuar hakmarrjes
Një person i shpallur në kërkim nga autoritetet italiane, është arrestuar nga policia e Durrësit këtë të mërkurë. Ai është 40-vjeçari italian, Giovanni Di Cosimo, i cili u vu në pranga në një apartament në qytetin ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 08:17
Një person i shpallur në kërkim nga autoritetet italiane, është arrestuar nga policia e Durrësit këtë të mërkurë. Ai është 40-vjeçari italian, Giovanni Di Cosimo, i cili u vu në pranga në një apartament në qytetin ...

Korrupsioni për regjistrimin e pronave, bie në pranga ish-drejtori i Hipotekës dhe 4 punonjës në Korçë
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 21:33
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...

I ofron para policisë, arrestohet në flagrancë shoferi në Tiranë
TIRANE Policia e Tiranës ka arrestuar një 56-vjeçar në rrugën ‘Sadik Peterela’ pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor dhe i ka ofruar ryshfet punonjëses së policisë për t’i shpëtuar penalizmit. Policia bën me ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 16:19
TIRANE Policia e Tiranës ka arrestuar një 56-vjeçar në rrugën ‘Sadik Peterela’ pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor dhe i ka ofruar ryshfet punonjëses së policisë për t’i shpëtuar penalizmit. Policia bën me ...

Ndalohet ish kreu i hipotekës Korçë dhe katër punonjës, abuzime me pronat
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, mes tyre edhe ish-drejtori i Hipotekës, pasi merrnin lekë për regjistrim pasurish të cilat rezultonin me probleme në përfitimin e certifikatës së pronësisë Sipas ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 21:39
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, mes tyre edhe ish-drejtori i Hipotekës, pasi merrnin lekë për regjistrim pasurish të cilat rezultonin me probleme në përfitimin e certifikatës së pronësisë Sipas ...

Si u kap italiani i shumëkërkuar që fshihej në Durrës nga frika e hakmarrjes
Një person i shpallur në kërkim nga autoritetet italiane, është arrestuar nga policia e Durrësit këtë të mërkurë. Ai është 40-vjeçari italian, Giovanni Di Cosimo, i cili u vu në pranga në një apartament në qytetin ...
Java News | 06-Dec-2018 08:17
Një person i shpallur në kërkim nga autoritetet italiane, është arrestuar nga policia e Durrësit këtë të mërkurë. Ai është 40-vjeçari italian, Giovanni Di Cosimo, i cili u vu në pranga në një apartament në qytetin ...

Falsifikime për pronat, ndalohet ish-drejtori i Hipotekës Korçës
Ish-drejtori i Hipotekës së Korçës dhe 4 zyrtarë e ish-zyrtarë të tjerë të këtij institucioni janë ndaluar ditën e sotme nga policia, pasi Gjykata e Korçës ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë “arrest në burg” në ...
TV Klan | 05-Dec-2018 22:53
Ish-drejtori i Hipotekës së Korçës dhe 4 zyrtarë e ish-zyrtarë të tjerë të këtij institucioni janë ndaluar ditën e sotme nga policia, pasi Gjykata e Korçës ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë “arrest në burg” në ...

Operacion ndërkombëtar në Durrës, arrestohet një italian i shumëkërkuar
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...
Top Channel | 05-Dec-2018 15:45
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...

Operacion ndërkombëtar, kapet në Durrës italiani i shumëkërkuar
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 15:38
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...

Arrestohet ish-drejtori i Hipotekës në Korçë dhe 3 vartësit e tij
Policia e Korçës ka arrestuar mbrëmjen e sotme 5 persona, ish-zyrtare të Hipotekës. Në pranga ka rënë shtetasi L.B, 33 vjeç, banues në Korçë, me detyrë ish-Drejtor në ZVRPP-Korçë; E.G, 34 vjeç, banues në fshatin Barç, ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 22:40
Policia e Korçës ka arrestuar mbrëmjen e sotme 5 persona, ish-zyrtare të Hipotekës. Në pranga ka rënë shtetasi L.B, 33 vjeç, banues në Korçë, me detyrë ish-Drejtor në ZVRPP-Korçë; E.G, 34 vjeç, banues në fshatin Barç, ...

I mori 1500 euro por nuk i dha makinën, kapet 34-vjeçari
VLORE Një 34-vjeçar është kapur nga Policia e Vlorës për “Mashtrim”. Seksioni për Krimet pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e këtij shtetasi me qëllim ekzekutimin e vendimit ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 09:15
VLORE Një 34-vjeçar është kapur nga Policia e Vlorës për “Mashtrim”. Seksioni për Krimet pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e këtij shtetasi me qëllim ekzekutimin e vendimit ...

Vodhën kasafortën e policisë; Dy hajdutët kishin grabitur paratë e gjobave
Gjykata e Durrësit vendosi masën arrest me burg pa afat, për dy të rinjtë e akuzuar për vjedhjen e zyrës së gjobave të qarkullimit rrugor në policinë e Durrësit.
Top Channel | 04-Dec-2018 15:38
Gjykata e Durrësit vendosi masën arrest me burg pa afat, për dy të rinjtë e akuzuar për vjedhjen e zyrës së gjobave të qarkullimit rrugor në policinë e Durrësit.

Durrës, si u gjet i fshehur nga frika e hakmarrjes kryebanditi italian
Giovanni Di Cosimo, i cilësuar si koka e një grupi kriminal në Bari, kishte gjetur strehim prej disa muaj në Durrës, pasi i fshihej policisë italiane por njëherësh i druhej një hakmarje të mundshme nga kundërshtarët e ...
Medial | 06-Dec-2018 08:08
Giovanni Di Cosimo, i cilësuar si koka e një grupi kriminal në Bari, kishte gjetur strehim prej disa muaj në Durrës, pasi i fshihej policisë italiane por njëherësh i druhej një hakmarje të mundshme nga kundërshtarët e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved