ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:19

Ishte kthyer në tmerrin e Sarandës, kapet “skifteri” me dy emra

Ishte kthyer në tmerrin e Sarandës, kapet “skifteri” me dy emra
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:12
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...

Pazar në krye të hipotekës; Në Korçë arrestohet ish-drejtori dhe vartësit sekserë
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...
Top Channel | 06-Dec-2018 15:08
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...

Vodhi 8 shtëpi të fshatit, pranga 42 vjeçarit në Sarandë
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 16:10
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...

Arrestohet ish drejtori i Hipotekës Korçë dhe 4 punonjës (Emrat)
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 21:22
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...

Korrupsioni për regjistrimin e pronave, bie në pranga ish-drejtori i Hipotekës dhe 4 punonjës në Korçë
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 21:33
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...

“Makthi” i Sarandës, arrestohet ‘skifteri’ i 8 grabitjeve (EMRI)
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 16:35
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...

Ndalohet ish kreu i hipotekës Korçë dhe katër punonjës, abuzime me pronat
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, mes tyre edhe ish-drejtori i Hipotekës, pasi merrnin lekë për regjistrim pasurish të cilat rezultonin me probleme në përfitimin e certifikatës së pronësisë Sipas ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 21:39
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, mes tyre edhe ish-drejtori i Hipotekës, pasi merrnin lekë për regjistrim pasurish të cilat rezultonin me probleme në përfitimin e certifikatës së pronësisë Sipas ...

Operacion ndërkombëtar në Durrës, arrestohet një italian i shumëkërkuar
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...
Top Channel | 05-Dec-2018 15:45
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...

Operacion ndërkombëtar, kapet në Durrës italiani i shumëkërkuar
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 15:38
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...

Lihet në burg “biznesmeni” shkodran, Bardhok Planaj
Gjykata e Shkodrës lë në burg, biznesmenin Bardhok Planaj, i arrestuar pak ditë më parë. Masa e sigurisë për 44 vjeçari, i cili kishte ndërtuar një pallat 10 katesh në qytetin e Shkodrës me para të përfituara nga ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 16:53
Gjykata e Shkodrës lë në burg, biznesmenin Bardhok Planaj, i arrestuar pak ditë më parë. Masa e sigurisë për 44 vjeçari, i cili kishte ndërtuar një pallat 10 katesh në qytetin e Shkodrës me para të përfituara nga ...

Arrestohet ish-drejtori i Hipotekës në Korçë dhe 3 vartësit e tij
Policia e Korçës ka arrestuar mbrëmjen e sotme 5 persona, ish-zyrtare të Hipotekës. Në pranga ka rënë shtetasi L.B, 33 vjeç, banues në Korçë, me detyrë ish-Drejtor në ZVRPP-Korçë; E.G, 34 vjeç, banues në fshatin Barç, ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 22:40
Policia e Korçës ka arrestuar mbrëmjen e sotme 5 persona, ish-zyrtare të Hipotekës. Në pranga ka rënë shtetasi L.B, 33 vjeç, banues në Korçë, me detyrë ish-Drejtor në ZVRPP-Korçë; E.G, 34 vjeç, banues në fshatin Barç, ...

Kërkohej nga drejtësia italiane, kapet në Durrës 40-vjeçari nga Bari/ VIDEO
Arrestohet në Durrës, 40 vjeçari italian i shjpallur në kërkim ndërkombëtar. Arrestimi i italianit Giovanni Di Cosimo është bërë i mundur në saj të operacionit të koduar “Il L’atitante”. Ndalimi i tij është bërë pas një ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 16:05
Arrestohet në Durrës, 40 vjeçari italian i shjpallur në kërkim ndërkombëtar. Arrestimi i italianit Giovanni Di Cosimo është bërë i mundur në saj të operacionit të koduar “Il L’atitante”. Ndalimi i tij është bërë pas një ...

I mori 1500 euro por nuk i dha makinën, kapet 34-vjeçari
VLORE Një 34-vjeçar është kapur nga Policia e Vlorës për “Mashtrim”. Seksioni për Krimet pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e këtij shtetasi me qëllim ekzekutimin e vendimit ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 09:15
VLORE Një 34-vjeçar është kapur nga Policia e Vlorës për “Mashtrim”. Seksioni për Krimet pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ka bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e këtij shtetasi me qëllim ekzekutimin e vendimit ...

Falsifikime për pronat, ndalohet ish-drejtori i Hipotekës Korçës
Ish-drejtori i Hipotekës së Korçës dhe 4 zyrtarë e ish-zyrtarë të tjerë të këtij institucioni janë ndaluar ditën e sotme nga policia, pasi Gjykata e Korçës ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë “arrest në burg” në ...
TV Klan | 05-Dec-2018 22:53
Ish-drejtori i Hipotekës së Korçës dhe 4 zyrtarë e ish-zyrtarë të tjerë të këtij institucioni janë ndaluar ditën e sotme nga policia, pasi Gjykata e Korçës ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë “arrest në burg” në ...

Vodhën kasafortën e policisë; Dy hajdutët kishin grabitur paratë e gjobave
Gjykata e Durrësit vendosi masën arrest me burg pa afat, për dy të rinjtë e akuzuar për vjedhjen e zyrës së gjobave të qarkullimit rrugor në policinë e Durrësit.
Top Channel | 04-Dec-2018 15:38
Gjykata e Durrësit vendosi masën arrest me burg pa afat, për dy të rinjtë e akuzuar për vjedhjen e zyrës së gjobave të qarkullimit rrugor në policinë e Durrësit.

Regjistruan prona me probleme në Korçë, arrestohet ish-drejtori i Hipotekës
Policia e Korçës ka arrestuar ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, tre punonjës të këtij institucioni dhe një person tjetër pasi akuzohen për korrupsion. Të arrestuarit janë Leftjon Bardho, me detyrë ish-Drejtor në ...
ABCNews | 05-Dec-2018 21:39
Policia e Korçës ka arrestuar ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, tre punonjës të këtij institucioni dhe një person tjetër pasi akuzohen për korrupsion. Të arrestuarit janë Leftjon Bardho, me detyrë ish-Drejtor në ...

Durrës, arrestohet trafikanti italian i dënuar me 20 vite burg (VIDEO)
Falë një operacioni ndërkombëtar të Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit është arrestuar në Durrës një i shumëkërkuar italian. Operacioni “Il Latitante”, pas hetimeve disa ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 16:32
Falë një operacioni ndërkombëtar të Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit është arrestuar në Durrës një i shumëkërkuar italian. Operacioni “Il Latitante”, pas hetimeve disa ...

Në kërkim dhe i dënuar me 8 vite burg, kapet 43-vjeçari në Mat
Një 43-vjeçar nga fshati Ulëz i Matit, i shpallur në kërkim prej kohësh për shkak të një dënimi me 8 vite burgim, është arrestuar nga policia me ndihmën e informacioneve të publikut pas publikimit të listave të ...
Top Channel | 04-Dec-2018 14:01
Një 43-vjeçar nga fshati Ulëz i Matit, i shpallur në kërkim prej kohësh për shkak të një dënimi me 8 vite burgim, është arrestuar nga policia me ndihmën e informacioneve të publikut pas publikimit të listave të ...

Sarandë/ Prangoset 42-vjeçari, ishte shpallur në kërkim si i dyshuar për 8 vjedhje
Një 42-vjeçar i shpallur në kërkim, është vendosur këtë të mërkurë në pranga për vjedhje. Bëhet fjalë për personin me inicialet Y.Gj., banues në fshatin Çukë të Sarandës. Ndalimi i 42-vjeçarit erdhi për arsye se Gjykata ...
Java News | 06-Dec-2018 16:03
Një 42-vjeçar i shpallur në kërkim, është vendosur këtë të mërkurë në pranga për vjedhje. Bëhet fjalë për personin me inicialet Y.Gj., banues në fshatin Çukë të Sarandës. Ndalimi i 42-vjeçarit erdhi për arsye se Gjykata ...

Arrestohet ish drejtori i Hipotekës dhe 3 punonjës! Policia: Para në këmbim të çertifikatave të pronësisë
5 persona, mes të cilëve edhe ish drejtori i hipotekës në Korçë kanë rënë në pranga me akuzën e korrupsionit dhe plotësimit të dokumenteve fiktive për regjistrime pronash. Policia njofton se specialistët e Seksionit për ...
ScanTv | 06-Dec-2018 09:21
5 persona, mes të cilëve edhe ish drejtori i hipotekës në Korçë kanë rënë në pranga me akuzën e korrupsionit dhe plotësimit të dokumenteve fiktive për regjistrime pronash. Policia njofton se specialistët e Seksionit për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved