ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:29

Makina përplas motorin, humb jetën 63-vjeçari në Vlorë

Makina përplas motorin, humb jetën 63-vjeçari në Vlorë
Një person ka humbur jetën pas një përplasje nga makina në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjtje në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Sipas informacioneve bëhet me dije ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 18:39
Një person ka humbur jetën pas një përplasje nga makina në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjtje në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Sipas informacioneve bëhet me dije ...

Aksident i rëndë në Vlorë-Orikum, vdes drejtuesi i motoçikletës
Foto ilustruese Një aksident, me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Orikum. Policia njofton se “rreth orës 17:00, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”, automjeti tip “Fiat” ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 18:38
Foto ilustruese Një aksident, me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Orikum. Policia njofton se “rreth orës 17:00, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”, automjeti tip “Fiat” ...

EMRI/ Vlorë, aksident në aksin Orikum-Dukat, vdes një person
Një aksident me pasojë një të vdekur dhe një të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Orikum- Dukat. Mësohet se i vdekur ka mbetur drejtuesi i motorit, Arsen Çela 63 vjeç. Ndërsa drejtuesi i automjetit V.B, ka ...
Java News | 06-Dec-2018 18:32
Një aksident me pasojë një të vdekur dhe një të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Orikum- Dukat. Mësohet se i vdekur ka mbetur drejtuesi i motorit, Arsen Çela 63 vjeç. Ndërsa drejtuesi i automjetit V.B, ka ...

Aksident me vdekje në aksin Vlorë-Orikum
Rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur "Qafa e Luarit", automjeti tip Fiat me drejtues shtetasin V. B. është përplasur me një motor, ku si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi ...
Top Channel | 06-Dec-2018 18:31
Rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur "Qafa e Luarit", automjeti tip Fiat me drejtues shtetasin V. B. është përplasur me një motor, ku si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi ...

Makina përplaset me motorin, një i vdekur në Orikum
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar pasditen e sotme në Orikum. Nga raportimet e para mësohet se një motor është përplasur me një automjet. Identiteti i viktimës nuk dihet ende, ndërsa policia ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 18:31
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar pasditen e sotme në Orikum. Nga raportimet e para mësohet se një motor është përplasur me një automjet. Identiteti i viktimës nuk dihet ende, ndërsa policia ...

Makinat përplasen në Vlorë-Orikum, vdes një nga shoferët
VLORE Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Mësohet se automjeti tip “Fiat” me ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 18:28
VLORE Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Mësohet se automjeti tip “Fiat” me ...

Elbasan/ Plagosi me thikë fqinjin, kapet studenti 23-vjeçar
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar paraditen e sotme autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të një 36-vjeçari, ngjarje kjo e ndodhur pasditen e djeshme në lagjen “Shënkoll”. Burime zyrtare për “BalkanWeb” bën me ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:49
ELBASAN Policia e Elbasanit ka arrestuar paraditen e sotme autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të një 36-vjeçari, ngjarje kjo e ndodhur pasditen e djeshme në lagjen “Shënkoll”. Burime zyrtare për “BalkanWeb” bën me ...

Aksident i rëndë në Vlorë
Një aksident me i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Orikum-Dukat në Vlorë. Fatkeqësisht mësohet se ka vdekur një person, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ende. Paraprakisht dyshohet se shkak është ...
ABCNews | 06-Dec-2018 18:27
Një aksident me i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Orikum-Dukat në Vlorë. Fatkeqësisht mësohet se ka vdekur një person, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ende. Paraprakisht dyshohet se shkak është ...

Aksident në Vlorë, humbet jetën një person
Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidentit të ndodhur në rrugën Orikum- Dukat, raporton ABC News. Aksidenti ndodhi rreth orës 17 e 45 minuta. Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë përplasja e një ...
TV Klan | 06-Dec-2018 18:19
Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidentit të ndodhur në rrugën Orikum- Dukat, raporton ABC News. Aksidenti ndodhi rreth orës 17 e 45 minuta. Paraprakisht dyshohet se shkak ka qenë përplasja e një ...

Po kalonte rrugën, i moshuari përplaset për vdekje nga makina
Një aksident me vdekje është shënuar pasditen e djeshme në Pogradec. Viktimë ka mbetur një i moshuar, i cili humbi jetën disa orë pasi përplas nga një automjet tip Audi. Burime nga policia raportojnë se në aksin ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 12:15
Një aksident me vdekje është shënuar pasditen e djeshme në Pogradec. Viktimë ka mbetur një i moshuar, i cili humbi jetën disa orë pasi përplas nga një automjet tip Audi. Burime nga policia raportojnë se në aksin ...

U përplas me makinë para shtëpisë së tij, vdes i moshuari
Ndahet nga jeta i moshuari që u përplas për vdekje një ditë më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në Çërravë. Njazi Hyka 77 vjeç banues në fshatin Petrushë të Pogradecit, u përpoq të kalonte nga njeri krah I rrugës në ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 10:41
Ndahet nga jeta i moshuari që u përplas për vdekje një ditë më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në Çërravë. Njazi Hyka 77 vjeç banues në fshatin Petrushë të Pogradecit, u përpoq të kalonte nga njeri krah I rrugës në ...

Plagosi fqinjin në Elbasan, identifikohet autori i ngjarjes
ELBASAN Një 36-vjeçar është therur me thikë nga fqinji i tij gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon për kapjen e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 18:34
ELBASAN Një 36-vjeçar është therur me thikë nga fqinji i tij gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit dhe po punon për kapjen e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në ...

FOTO/ Makina përplas këmbësorin, rëndë 75-vjeçari
POGRADEC Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 14:05
POGRADEC Një aksident është shënuar në rrugën Korçë-Pogradec, ku për pasojë i plagosur mbeti një 75-vjeçar. Ngjarja ndodhi në orën 11.45, në fshatin Çërravë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi” ...

LAJM I FUNDIT/ Po kalonte me kufje, kamioni përplas të riun
Një aksident ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime për BalkanWeb nga vendngjarja raportojnë se një person është aksidentuar nga një kamion . I aksidentuari i ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 12:45
Një aksident ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime për BalkanWeb nga vendngjarja raportojnë se një person është aksidentuar nga një kamion . I aksidentuari i ...

Aksidentoi për vdekje dy të moshuar, arrestohet 63-vjeçari
Policia ka mundur të arrestojë autorin e dyshuar të një aksidenti rrugor me pasojë vdekjen e dy personave, të ndodhur të martën në aksin rrugor Korçë-Maliq.
Top Channel | 05-Dec-2018 09:41
Policia ka mundur të arrestojë autorin e dyshuar të një aksidenti rrugor me pasojë vdekjen e dy personave, të ndodhur të martën në aksin rrugor Korçë-Maliq.

Elbasan, 36-vjeçari plagos me thikë fqinjin
Një 36-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll”, ku shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 18:53
Një 36-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “Shënkoll”, ku shtetasi L.L., për motive të dobëta ka plagosur me mjet prerës thikë fqinjin e ...

Aksidentoi për vdekje burrë e grua, pranga 63-vjeçarit në Elbasan
ELBASAN Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh. Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë dhe grua ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 09:21
ELBASAN Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh. Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë dhe grua ...

Aksident në Korçë, makina përplas për vdekje burrë e grua
KORCE Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh të cilët ishin duke ecur në rrugë. Aksidenti ka ndodhur në Vloçisht teksa një makinë ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 17:58
KORCE Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh të cilët ishin duke ecur në rrugë. Aksidenti ka ndodhur në Vloçisht teksa një makinë ...

Makina përplas për vdekje çiftin e moshuar
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Korçë-Pogradec.
Top Channel | 04-Dec-2018 17:53
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Korçë-Pogradec.

Humb kontrollin e mjetit e përplaset me bordurën,plagoset shoferi
ELBASAN Një aksident është regjistruar në Elbasan, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Ngjarja ndodhi në fshatin Dopaj. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Rr.Ç., rreth 38 ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 11:37
ELBASAN Një aksident është regjistruar në Elbasan, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Ngjarja ndodhi në fshatin Dopaj. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Rr.Ç., rreth 38 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved