ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:37

Lufta kundër terrorizmit dhe ekstremizmit të dhunshëm, beteja me ekstremistët në internet

Lufta kundër terrorizmit dhe ekstremizmit të dhunshëm, beteja me ekstremistët në internet
Konferenca e Tretë e Koordinimit Rajonal për perballmin e terrorizmi dhe Parandalimit e Kundërshtimit Ekstremizmit të Dhunshëm në Ballkan), organizuar nga Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal në bashkëpunim me Qeverinë dhe ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 11:28
Konferenca e Tretë e Koordinimit Rajonal për perballmin e terrorizmi dhe Parandalimit e Kundërshtimit Ekstremizmit të Dhunshëm në Ballkan), organizuar nga Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal në bashkëpunim me Qeverinë dhe ...

Sulmet kibernetike, sfida moderne e Ballkanit, Evropës dhe botës
Konferenca është një vazhdim i konferencës së dytë rajonale të mbajtur në Slloveni vitin e kaluar dhe mbledh përfaqësuesit e qeverive kombëtare, organizatave ndërkombëtare dhe rajonale dhe iniciativave aktive në fushën ...
Lajminet | 06-Dec-2018 10:10
Konferenca është një vazhdim i konferencës së dytë rajonale të mbajtur në Slloveni vitin e kaluar dhe mbledh përfaqësuesit e qeverive kombëtare, organizatave ndërkombëtare dhe rajonale dhe iniciativave aktive në fushën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved