ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:30

Kosova humb edhe një deputet të 2 Korrikut

Kosova humb edhe një deputet të 2 Korrikut
Politikani shqiptar dhe ish deputeti i Deklaratës së 2 Korrikut, Milazim Vitia, ka ndërruar sot jetë në moshën 60 vjeçare, pas një sëmundje të shkurtë. Ai ishte delegat i Kuvendit të Kosovës të Deklaratës së 2 Korrikut ...
Arbresh | 06-Dec-2018 23:13
Politikani shqiptar dhe ish deputeti i Deklaratës së 2 Korrikut, Milazim Vitia, ka ndërruar sot jetë në moshën 60 vjeçare, pas një sëmundje të shkurtë. Ai ishte delegat i Kuvendit të Kosovës të Deklaratës së 2 Korrikut ...

?Kosova humb edhe një deputet të 2 Korrikut
Politikani shqiptar dhe ish deputeti i Deklaratës së 2 Korrikut, Milazim Vitia, ka ndërruar sot jetë në moshën 60 vjeçare, pas një sëmundje të shkurtë.
Kosova Press | 06-Dec-2018 22:41
Politikani shqiptar dhe ish deputeti i Deklaratës së 2 Korrikut, Milazim Vitia, ka ndërruar sot jetë në moshën 60 vjeçare, pas një sëmundje të shkurtë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved