ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 23:38

Karikatura e ditës: Mourinho e imiton Furyn

Karikatura e ditës: Mourinho e imiton Furyn
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...
GazetaFjala | 06-Dec-2018 19:09
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...

Scholes: Nëse ai lojtar nuk mund ta bëjë në pasim, ai nuk duhet të jetë pjesë e Man Utd
Manchester United ka dështuar për të katërtën ndeshje më radhë të gjejë fitoren, duke barazuar 2:2 me Arsenalin në ‘Old Trafford’. Cak i kritikave pas kësaj ndeshje, ka qenë mesfushori Ander Herrera. Paul Scholes duke ...
Lajminet | 06-Dec-2018 18:27
Manchester United ka dështuar për të katërtën ndeshje më radhë të gjejë fitoren, duke barazuar 2:2 me Arsenalin në ‘Old Trafford’. Cak i kritikave pas kësaj ndeshje, ka qenë mesfushori Ander Herrera. Paul Scholes duke ...

Mourinho akuzon Arsenalin për simulime
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e ka akuzuar Arsenalin për “simulime dhe ndalesa” në ndeshjen e mbrëmshme në Premier Ligë. Djajtë e Kuq barazuan me Topçinjtë 2:2 ndonëse dy herë u gjendën në disavantazh në ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 14:55
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e ka akuzuar Arsenalin për “simulime dhe ndalesa” në ndeshjen e mbrëmshme në Premier Ligë. Djajtë e Kuq barazuan me Topçinjtë 2:2 ndonëse dy herë u gjendën në disavantazh në ...

4 gola për një barazim spektakolar në “Old Trafford”, Liverpooli nuk i ndahet City-it, thyhet Chelsea!
Një supersfidë e çmendur mes Manchester United dhe Arsenal në “Old Trafford”, ku emocionet pushtuan zemrat e të gjithë tifozëve në Angli dhe jo vetëm.Takimi përfundoi me rezultatin 2-2, me të dyja skuadrat që ndanë nga ...
Lajm Press | 06-Dec-2018 10:40
Një supersfidë e çmendur mes Manchester United dhe Arsenal në “Old Trafford”, ku emocionet pushtuan zemrat e të gjithë tifozëve në Angli dhe jo vetëm.Takimi përfundoi me rezultatin 2-2, me të dyja skuadrat që ndanë nga ...

United ndahet në paqe me Arsenalin, Çelsi mundet nga Wolves
Supersfida e javës së 15-të e Premier Ligës mesManchester United dhe Arsenali përfundoi në barazim 2-2. Skuadra e drejtuar nga Emery kaloi e para në epërsi me golin e Shkodran Mustafi në minutën e 26-të të takimit. ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 23:19
Supersfida e javës së 15-të e Premier Ligës mesManchester United dhe Arsenali përfundoi në barazim 2-2. Skuadra e drejtuar nga Emery kaloi e para në epërsi me golin e Shkodran Mustafi në minutën e 26-të të takimit. ...

Fellaini shkakton faull-in më qesharak, shikoni pamjet(Video)
Mbrëmë u luajt super ndeshja mes Manchester United dhe Arsenal e cila përfundoi në barazim 2-2. Por përveç golave dhe spektaklit nuk kaloi pa u komentuar as edhe një faull e shkaktuar nga belgu Fellaini. Teksa po ndiqte ...
Politiko | 06-Dec-2018 08:31
Mbrëmë u luajt super ndeshja mes Manchester United dhe Arsenal e cila përfundoi në barazim 2-2. Por përveç golave dhe spektaklit nuk kaloi pa u komentuar as edhe një faull e shkaktuar nga belgu Fellaini. Teksa po ndiqte ...

Paqe në Manchester, Liverpooli ruan hapin e City-t, Chelsea pëson humbjen e dytë
Përfundoi pa fitues krye-ndeshja e javës së 15 të kampionatit anglez, Manchester United - Arsenal, e zhvilluar në stadiumin "Old Trafford".
Top Channel | 05-Dec-2018 23:05
Përfundoi pa fitues krye-ndeshja e javës së 15 të kampionatit anglez, Manchester United - Arsenal, e zhvilluar në stadiumin "Old Trafford".

Ja si i gëzohet Mustafi barazimit në derbin anglez
Shkodran Mustafi është më meritori për barazimin e Arsenalit sonte ndaj Manchester United, 2-2.
Kosova Press | 06-Dec-2018 00:00
Shkodran Mustafi është më meritori për barazimin e Arsenalit sonte ndaj Manchester United, 2-2.

Video: “Babagjyshi” De Gea, shikoni dhuratën që i ka bërë Mustafit
Festat e fundvitit janë afër, por duket se portieri i United, De Gea, ka vendosur të shpërndajë dhurata që tani, por jo për shokët e skuadrës. E fundit ka ardhur në ndeshjen mes United dhe Arsenal në “Old Trafford”. ...
Lajm Press | 05-Dec-2018 23:11
Festat e fundvitit janë afër, por duket se portieri i United, De Gea, ka vendosur të shpërndajë dhurata që tani, por jo për shokët e skuadrës. E fundit ka ardhur në ndeshjen mes United dhe Arsenal në “Old Trafford”. ...

Junatedi dhe Arsenali ndahen ne barazim, Çelzi mundet nga Vulverhemptoni
Derbi që u zhvillua në “Old Traford” ndërmjet Mançester Junajtedit dhe Arsenalit nuk shkoi më shumë se një barazim 2:2. Të parët që shkuan në avantazh ishin “topçinjtë” që shënuan me Shkodran Mustafin në minutën e ...
InfoSport.mk | 05-Dec-2018 23:08
Derbi që u zhvillua në “Old Traford” ndërmjet Mançester Junajtedit dhe Arsenalit nuk shkoi më shumë se një barazim 2:2. Të parët që shkuan në avantazh ishin “topçinjtë” që shënuan me Shkodran Mustafin në minutën e ...

Mourinho refuzon kanalin televiziv të Manchester United: Pse duhet t’ju përgjigjem?
Jose Mourinho nuk pranoi t’iu përgjigjej pyetjeve të kanalit televiziv të Manchester United, duke pranuar se do ta ketë të vështirë të përzgjedhë ekipin, që do të përballet me Arsenalin, në Premier League. “Djajtë e ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 09:32
Jose Mourinho nuk pranoi t’iu përgjigjej pyetjeve të kanalit televiziv të Manchester United, duke pranuar se do ta ketë të vështirë të përzgjedhë ekipin, që do të përballet me Arsenalin, në Premier League. “Djajtë e ...

United barazim spektakolar me Arsenalin, Tottenham fiton pa vështirësi (VIEO)
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2-2 në super sfidën e javës së 15-të të Premier League. Arsenal që shënoi i parë me Mustafin pas gaftës së De Gea-s në minutën e 26-të. Por Martial barazon rezultatin për ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 23:03
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2-2 në super sfidën e javës së 15-të të Premier League. Arsenal që shënoi i parë me Mustafin pas gaftës së De Gea-s në minutën e 26-të. Por Martial barazon rezultatin për ...

?Derbi anglez përfundon me barazim
Derbi i Premierligës angleze mes Manchester United dhe Arsenalit, ka përfunduar me barazim 2-2.
Kosova Press | 05-Dec-2018 23:03
Derbi i Premierligës angleze mes Manchester United dhe Arsenalit, ka përfunduar me barazim 2-2.

United dhe Arsenal ndahen baras
Derbi i xhiros së 15-të në Premier League ka përfundruar pa fitues. Manchester United dhe Arsenal janë ndarë baras 2:2 në Old Trafford, përcjell Klan Kosova. Anthony Martial dhe Jesse Lingard kanë realizuar golat për ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 23:01
Derbi i xhiros së 15-të në Premier League ka përfundruar pa fitues. Manchester United dhe Arsenal janë ndarë baras 2:2 në Old Trafford, përcjell Klan Kosova. Anthony Martial dhe Jesse Lingard kanë realizuar golat për ...

Dy gola të shpejtë në Old Trafford, rezultati 2:2 (VIDEO)
Rezultati në deribin e xhiros së 15-të në Premier League është i barabartë 2:2. Ka qenë sulmuesi i Arsenal Alexandre Lacazette që ka realizuar në minutën e 69-të golin e epërsisë për 1:2 për Topçinjtë, por që Djajtë e ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 22:41
Rezultati në deribin e xhiros së 15-të në Premier League është i barabartë 2:2. Ka qenë sulmuesi i Arsenal Alexandre Lacazette që ka realizuar në minutën e 69-të golin e epërsisë për 1:2 për Topçinjtë, por që Djajtë e ...

Martial barazoi vetëm katër minuta pas golit të Mustafit (VIDEO)
Derbi i javës së 15-të në Premier League në mes të Manchester United dhe Arsenal ka shkruar me rezultat të barabartë në pushimin mes dy pjesëve. Është Anthony Martial i Djajve të Kuq që ka barazuar rezultatin 1:1, vetëm ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 22:13
Derbi i javës së 15-të në Premier League në mes të Manchester United dhe Arsenal ka shkruar me rezultat të barabartë në pushimin mes dy pjesëve. Është Anthony Martial i Djajve të Kuq që ka barazuar rezultatin 1:1, vetëm ...

VIDEO / Gjesti i Emery që po bën xhiron e internetit
Unai Emery është një trajner tepër energjik në stol. Gjatë ndeshjeve të Arsenal ai shihet shpesh duke bërë gjeste nga më të ndryshmet. Por ky i fundit ka bërë xhiron e internetit. Ai ka vazhduar me skenat e tija edhe në ...
Java News | 05-Dec-2018 22:10
Unai Emery është një trajner tepër energjik në stol. Gjatë ndeshjeve të Arsenal ai shihet shpesh duke bërë gjeste nga më të ndryshmet. Por ky i fundit ka bërë xhiron e internetit. Ai ka vazhduar me skenat e tija edhe në ...

Mourinho ‘shpërthen’ kundër Pogba: Je virusi që po infekton ekipin!
Tensionet dhe përçarja te Manchester United nuk kanë fund. Për t’i hedhur benzinë zjarri ka menduar vetë tekniku portugez Jose Mourinho, i cili ka akuzuar yllin francez Paul Pogba se është “virusi” që po infekton ekipin ...
Gazeta Shqip | 03-Dec-2018 15:20
Tensionet dhe përçarja te Manchester United nuk kanë fund. Për t’i hedhur benzinë zjarri ka menduar vetë tekniku portugez Jose Mourinho, i cili ka akuzuar yllin francez Paul Pogba se është “virusi” që po infekton ekipin ...

Shkodran Mustafi shënon në derbin anglez
Pjesa e parë e derbit anglez mes Manchester United dhe Arsenalit ka përfunduar me barazim, 1-1.
Kosova Press | 05-Dec-2018 21:50
Pjesa e parë e derbit anglez mes Manchester United dhe Arsenalit ka përfunduar me barazim, 1-1.

Shkodran Mustafi shënon ndaj Manchester United (VIDEO)
Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United. Golin për topçinjtë e shënoi Shkodran Mustafi në minutën e 26, pas asistimit të Lucas Torreira. Arsenali është mysafir i “Djajve të Kuq” në Old Trafford, ku edhe po e ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 21:37
Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United. Golin për topçinjtë e shënoi Shkodran Mustafi në minutën e 26, pas asistimit të Lucas Torreira. Arsenali është mysafir i “Djajve të Kuq” në Old Trafford, ku edhe po e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved