ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 05:37

Japonia po dhuron shtëpi falas

Japonia po dhuron shtëpi falas
Japonia njihet si një vend me një popullsi gjithmonë në ulje, së fundmi është konstatuar së shumë shtëpi kanë mbetur boshe. Kjo pasi pjesa më e madhe e grup moshave të reja po synojnë që të jetojnë në qytete, kështu ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 14:03
Japonia njihet si një vend me një popullsi gjithmonë në ulje, së fundmi është konstatuar së shumë shtëpi kanë mbetur boshe. Kjo pasi pjesa më e madhe e grup moshave të reja po synojnë që të jetojnë në qytete, kështu ...

Japonia ka aq shumë shtëpi boshe sa po i dhuron
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti ...
Arbresh | 06-Dec-2018 11:32
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti ...

Japonia ka aq shumë shtëpi boshe sa po i dhuron
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios.
Kosova Press | 06-Dec-2018 11:24
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios.

Japonia ka aq shumë shtëpi boshe sa po i dhuron
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 11:17
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti ...

Ky shtet ka aq shumë shtëpi boshe, sa po i dhuron
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 11:06
Katër vite më parë Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti ...

Ky shtet ka aq shumë prona boshe, po i dhuron ato
Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti dhe tre fëmijët e tyre, dy adoleshentë dhe një pesë vjeçari jetonin ...
Lajminet | 06-Dec-2018 11:13
Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios. Përpara se të shpërnguleshin, çifti dhe tre fëmijët e tyre, dy adoleshentë dhe një pesë vjeçari jetonin ...

Japonia ka aq shumë shtëpi bosh, sa po i dhuron
Katër vite më parë, Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios.
Top Channel | 06-Dec-2018 11:06
Katër vite më parë, Naokos dhe Takayuki Ides iu dhurua një shtëpi. Është një shtëpi me dy dhoma dhe e vendosur mes pemëve në një qytezë të vogël të Okutamës në prefekturën e Tokios.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved