ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:57

Huawei P Smart 2019 vjen me 3GB RAM

Huawei P Smart 2019 vjen me 3GB RAM
Huawei P Smart (2019) do të jetë modeli i ri dhe më i volitshëm i kompanisë kineze me sistemin Android. Modeli, i emërtuar Huawei POT-LX1, ishte shfaqur në Geekbench me softuerin Android 9 Pie dhe 3GB RAM. Telefoni vjen ...
Flaka | 06-Dec-2018 23:00
Huawei P Smart (2019) do të jetë modeli i ri dhe më i volitshëm i kompanisë kineze me sistemin Android. Modeli, i emërtuar Huawei POT-LX1, ishte shfaqur në Geekbench me softuerin Android 9 Pie dhe 3GB RAM. Telefoni vjen ...

Huawei P Smart 2019 vjen me 3GB RAM
Huawei P Smart (2019) do të jetë modeli i ri dhe më i volitshëm i kompanisë kineze me sistemin Android.
Kosova Press | 06-Dec-2018 17:04
Huawei P Smart (2019) do të jetë modeli i ri dhe më i volitshëm i kompanisë kineze me sistemin Android.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved