ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:29

Gjeloshaj: Në Mal të Zi nuk mund të ndalohet përdorimi i flamurit shqiptar

Gjeloshaj: Në Mal të Zi nuk mund të ndalohet përdorimi i flamurit shqiptar
Kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj, tha se kohën e fundit flamuri shqiptar është bërë gjemb në sytë e zyrtarëve policorë në Ulqin dhe Malësi. “Me keqardhje, konstatojmë veprimin jo-kulturorë dhe ...
Arbresh | 06-Dec-2018 17:37
Kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj, tha se kohën e fundit flamuri shqiptar është bërë gjemb në sytë e zyrtarëve policorë në Ulqin dhe Malësi. “Me keqardhje, konstatojmë veprimin jo-kulturorë dhe ...

Gjeloshaj: Në Mal të Zi nuk mund të ndalohet përdorimi i flamurit shqiptar
Kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj, tha se kohën e fundit flamuri shqiptar është bërë gjemb në sytë e zyrtarëve policorë në Ulqin dhe Malësi. “Me keqardhje, konstatojmë veprimin jo-kulturorë dhe ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 17:31
Kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj, tha se kohën e fundit flamuri shqiptar është bërë gjemb në sytë e zyrtarëve policorë në Ulqin dhe Malësi. “Me keqardhje, konstatojmë veprimin jo-kulturorë dhe ...

Gjeloshaj: Në Mal të Zi nuk mund të ndalohet përdorimi i flamurit shqiptar
Kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj, tha se kohën e fundit flamuri shqiptar është bërë gjemb në sytë e zyrtarëve policorë në Ulqin dhe Malësi. “Me keqardhje, konstatojmë veprimin jo-kulturorë dhe ...
Lajm Press | 06-Dec-2018 17:28
Kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj, tha se kohën e fundit flamuri shqiptar është bërë gjemb në sytë e zyrtarëve policorë në Ulqin dhe Malësi. “Me keqardhje, konstatojmë veprimin jo-kulturorë dhe ...

Kreu i Alternativës Shqiptare në Malin e Zi: rimbursim nga partia kush ndëshkohet për flamur
Nik Gjeloshaj, kreu i partisë Alternativa Shqiptare në Mal të Zi, nxiti bashkatdhetarët që të vazhdojnë ta mbajnë e prezantojnë flamurin shqiptar, duke thënë se nëse do penalizohen me gjoba për këtë arsye, ato do t’i ...
Tesheshi | 06-Dec-2018 17:21
Nik Gjeloshaj, kreu i partisë Alternativa Shqiptare në Mal të Zi, nxiti bashkatdhetarët që të vazhdojnë ta mbajnë e prezantojnë flamurin shqiptar, duke thënë se nëse do penalizohen me gjoba për këtë arsye, ato do t’i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved