ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/12/2018 05:37

Fatos Tarifa: Nuk është në dinjitetin e një kryeministri të dalë kaq shpesh në TV, pse i ka zëdhënësat ai

Fatos Tarifa: Nuk është në dinjitetin e një kryeministri të dalë kaq shpesh në TV, pse i ka zëdhënësat ai
Dikur në opozitë, Edi Rama kritikonte shpesh paraardhësin e tij Sali Berisha për teprime me propagandën bajate dhe veçanërisht me daljet e tij në ekran. Por sot kritikat për ekspozim tej të gjitha limiteve në media, ia ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 09:10
Dikur në opozitë, Edi Rama kritikonte shpesh paraardhësin e tij Sali Berisha për teprime me propagandën bajate dhe veçanërisht me daljet e tij në ekran. Por sot kritikat për ekspozim tej të gjitha limiteve në media, ia ...

Fatos Tarifa: Me kë është Edi Rama dhe me kë jam unë
“Fatmirësisht, historia, ngjarjet dhe figurat e saj nuk zhbëhen e ribëhen sipas vullneteve e humoreve të njerëzve në pushtet.Çfarë është objektive mbetet objektive, edhe pse e vërteta mbi të, e cila nuk është kurrë e ...
Java News | 06-Dec-2018 11:48
“Fatmirësisht, historia, ngjarjet dhe figurat e saj nuk zhbëhen e ribëhen sipas vullneteve e humoreve të njerëzve në pushtet.Çfarë është objektive mbetet objektive, edhe pse e vërteta mbi të, e cila nuk është kurrë e ...

Është në dinjitetin e një kryeministri të dalë kaq shpesh në TV?
Dikur në opozitë, Edi Rama kritikonte shpesh paraardhësin e tij Sali Berisha për teprime me propagandën bajate dhe veçanërisht me daljet e tij në ekran. Por sot kritikat për ekspozim tej të gjitha limiteve në media, ia ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 02:41
Dikur në opozitë, Edi Rama kritikonte shpesh paraardhësin e tij Sali Berisha për teprime me propagandën bajate dhe veçanërisht me daljet e tij në ekran. Por sot kritikat për ekspozim tej të gjitha limiteve në media, ia ...

Me kë jam unë? (Kur kryeministri flet për “të ardhmen” e Shqipërisë)
“Fatmirësisht, historia, ngjarjet dhe figurat e saj nuk zhbëhen e ribëhen sipas vullneteve e humoreve të njerëzve në pushtet.Çfarë është objektive mbetet objektive, edhe pse e vërteta mbi të, e cila nuk është kurrë e ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 02:31
“Fatmirësisht, historia, ngjarjet dhe figurat e saj nuk zhbëhen e ribëhen sipas vullneteve e humoreve të njerëzve në pushtet.Çfarë është objektive mbetet objektive, edhe pse e vërteta mbi të, e cila nuk është kurrë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved