ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:29

Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet

Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet
E ai i fundit mbetet bashkëpunimi me reperin e ri, Kidda me projektin e tyre “Flakë”, shkruan . Dhe tani, Ermali ka nisur punën për këngën e re i cili me anë të një video të publikuar në Instagram, tregon se lansohet të ...
Lajminet | 06-Dec-2018 19:15
E ai i fundit mbetet bashkëpunimi me reperin e ri, Kidda me projektin e tyre “Flakë”, shkruan . Dhe tani, Ermali ka nisur punën për këngën e re i cili me anë të një video të publikuar në Instagram, tregon se lansohet të ...

Marinsi amerikan këndon këngën “Prej Tropoje” të Gold AG dhe Ismet Bexhetit
Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan . Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin ...
Lajminet | 06-Dec-2018 17:33
Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan . Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin ...

Kim për pak sa nuk zbulon pjesët intime, shikojeni foton që ka postuar
Kim Kardashian është njëra nga yjet e vetme që ka guxuar të shfaqet komplet nudo në paraqitjet e bëra në rrjete sociale, shkruan . Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk ndalet së provokuari, madje imazhet e saj ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:46
Kim Kardashian është njëra nga yjet e vetme që ka guxuar të shfaqet komplet nudo në paraqitjet e bëra në rrjete sociale, shkruan . Edhe pse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk ndalet së provokuari, madje imazhet e saj ...

Flori për këngën e tij: Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë
Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, shkruan . E sot para performancës së tij në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’, Flori publikoi këngën në ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:35
Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, shkruan . E sot para performancës së tij në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’, Flori publikoi këngën në ...

Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës
Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan . Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, ...
Lajminet | 06-Dec-2018 16:20
Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan . Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, ...

Justin Timberlake anulon koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 13:50
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...

Pas fotove komplet e zhveshur, Shkenda bombastike provokon këtë herë nga anija
Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. E përderisa para pak ...
Republika | 06-Dec-2018 16:09
Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. E përderisa para pak ...

Ajka ndërpret videon e mami Xhensilës, me zërin e ëmbël
Më 12 korrik të këtij viti, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze të vogël, Ajkës. Megjithëse janë shpesh aktivë në rrjete sociale, çifti nuk ka vendosur që të postojë ende foto, apo video të ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 15:43
Më 12 korrik të këtij viti, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze të vogël, Ajkës. Megjithëse janë shpesh aktivë në rrjete sociale, çifti nuk ka vendosur që të postojë ende foto, apo video të ...

Roza Lati: Po mendoj seriozisht të bëj një beb!
Mjaftoi një foto e postuar në Instagram, që moderatores Roza Lati t’i ndizet dëshira për të bërë një beb. E veshur me një pallto me print leopardi, sipas Latit në foton e postuar ajo duket sikur është shtatzënë, e kjo ...
Bordo | 06-Dec-2018 15:39
Mjaftoi një foto e postuar në Instagram, që moderatores Roza Lati t’i ndizet dëshira për të bërë një beb. E veshur me një pallto me print leopardi, sipas Latit në foton e postuar ajo duket sikur është shtatzënë, e kjo ...

Khloe Kardashian dëshiron edhe një fëmijë me Tristan Thompson
Çfarë skandali për tradhti? Tetë muaj pasi Khloe Kardashian ka mirëpritur vajzën True me Tristan Thompson, ajo dhe 27 vjeçari basketbollisti i Cleveland Cavaliers, janë duke provuar që të kenë edhe një fëmijë. “Ajo nuk ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 14:03
Çfarë skandali për tradhti? Tetë muaj pasi Khloe Kardashian ka mirëpritur vajzën True me Tristan Thompson, ajo dhe 27 vjeçari basketbollisti i Cleveland Cavaliers, janë duke provuar që të kenë edhe një fëmijë. “Ajo nuk ...

Dasma madhështore e aktores indiane me këngëtarin amerikan (Foto)
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:02
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...

Justin Timberlake anulon të gjitha koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi ai e shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet e parapara që nga muaji tetor dhe është dashur të ...
Arbresh | 06-Dec-2018 13:38
Vetëm disa orë pasi ai e shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet e parapara që nga muaji tetor dhe është dashur të ...

Këngëtarja shqiptare tërhiqet papritur nga festivali i RTSH-së
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 13:39
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...

“Po plakesh keq”, fansat kapen me Xhulia Robert
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 11:43
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...

Video/ Bakaj zhytet në borë, festa e futbollistët bëhet hit
BJELLORUSI Futbollisti shqiptar Elis Bakaj, e ka mbyllur kampionatin bjellorus ditën e djeshme, ndërsa shënoi edhe një gol për ekipin e Shaktjor Soligorsk i cili fitoi në shifrat 4-0 përballë Minskut. Sfida u zhvillua ...
BalkanWeb | 03-Dec-2018 19:30
BJELLORUSI Futbollisti shqiptar Elis Bakaj, e ka mbyllur kampionatin bjellorus ditën e djeshme, ndërsa shënoi edhe një gol për ekipin e Shaktjor Soligorsk i cili fitoi në shifrat 4-0 përballë Minskut. Sfida u zhvillua ...

VIDEO/ Pas ironive të Ramës, edhe Balla kapet me Bashën
TIRANE Pas videove ironizuese të kryeministrit Edi Rama drejtuar rivalit të tij politik, Lulzim Basha, një tjetër socialist ‘thumbon’ kryeopozitarin bashkë me demokratët. Këtë herë ka qenë kreu i grupit parlamentar të ...
BalkanWeb | 02-Dec-2018 14:14
TIRANE Pas videove ironizuese të kryeministrit Edi Rama drejtuar rivalit të tij politik, Lulzim Basha, një tjetër socialist ‘thumbon’ kryeopozitarin bashkë me demokratët. Këtë herë ka qenë kreu i grupit parlamentar të ...

Gjiko e Butrint Imeri me këngë të re
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...
Ina-Online | 06-Dec-2018 12:33
Edhe një këngë e re do të vjen në këtë vit kalendarik, i cili nuk besohet se do të jetë e fundit. Gjiko dhe Butrint Imeri duket se i kanë bashkuar forcat për të sjell një këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Dyshja ...

FOTOT/ Fansat “masakrojnë” aktoren e famshme: Pa plakesh keq, dukesh si burrë
Një foto e Xhulia Roberts, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 13:33
Një foto e Xhulia Roberts, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...

Dua Lipa flet për feminizmin: ‘Feminizmi nuk është të urresh meshkujt’
Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për revistën Vogue, ku do të jetë edhe në ballinën e numrit të janarit. Bukuroshja ka folur edhe ...
Arbresh | 06-Dec-2018 11:50
Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për revistën Vogue, ku do të jetë edhe në ballinën e numrit të janarit. Bukuroshja ka folur edhe ...

VIDEO/ Përplasje me montazhe komike, pas ironisë së Berishës, Balla kapet me Bashën
Politikanët shqiptarë gjithë e më tepër përplasjen po e zhvillojnë përmes videove qesharake për të denigruar njëri-tjetrin. Pas videove ironizuese të kryeministrit Edi Rama dhe ish kryeministrit Sali Berisha, një tjetër ...
GazetaTema | 02-Dec-2018 14:24
Politikanët shqiptarë gjithë e më tepër përplasjen po e zhvillojnë përmes videove qesharake për të denigruar njëri-tjetrin. Pas videove ironizuese të kryeministrit Edi Rama dhe ish kryeministrit Sali Berisha, një tjetër ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved