ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:43

Djali i Veliajt 2-muajsh, Ajola publikon foton e parë të vogëlushit

Djali i Veliajt 2-muajsh, Ajola publikon foton e parë të vogëlushit
Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të cilin e ...
Java News | 06-Dec-2018 16:54
Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të cilin e ...

Dy muaj pas lindjes, Ajola Xoxa na prezanton Kajan (Foto)
TIRANE Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:04
TIRANE Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të ...

Dy muaj me qiellin e vogël, Ajola Xoxa poston foton e parë të Kajan
Dy muaj më parë, Ajola Xoxa dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u bënë prindër të një engjëlli të vogël, Kajan. Kajan do të festojë Krishtlindjet e para, këtë vit. Ndërkohë, Ajola ka publikuar këtë të martë një ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 15:24
Dy muaj më parë, Ajola Xoxa dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u bënë prindër të një engjëlli të vogël, Kajan. Kajan do të festojë Krishtlindjet e para, këtë vit. Ndërkohë, Ajola ka publikuar këtë të martë një ...

Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën
Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan. Ndërsa ...
Arbresh | 06-Dec-2018 14:35
Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan. Ndërsa ...

Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan, shkruan . Ndërsa sot është hera e parë që ajo ka publikuar foto me djalin në llogarinë e saj në ...
Lajminet | 06-Dec-2018 14:02
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan, shkruan . Ndërsa sot është hera e parë që ajo ka publikuar foto me djalin në llogarinë e saj në ...

Për herë të parë: Ajola Xoxa foton me Kajan 2 muajsh
Ajola Xoxa më në fund është bindur që të publikojë një foto me djalin e saj të vogël Kajan. Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion veliaj jo pa shkak ka zgjedhur ditën e sotme për ta na dhënë një imazh ...
Bordo | 06-Dec-2018 12:11
Ajola Xoxa më në fund është bindur që të publikojë një foto me djalin e saj të vogël Kajan. Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion veliaj jo pa shkak ka zgjedhur ditën e sotme për ta na dhënë një imazh ...

Surprizon gjithmonë, Jona Spahiu tregon sa është rritur djali i saj!
Moderatorja e njohur shqiptare, e cila u bë nënë për herë të parë vetëm pak muaj më parë, duket shumë e lumtur në familjen e saj të plotësuar tashmë. Bëhet fjalë për Jona Spahiun, moderatoren e ëmbël e cila shpesh herë ...
Dritare.net | 03-Dec-2018 23:22
Moderatorja e njohur shqiptare, e cila u bë nënë për herë të parë vetëm pak muaj më parë, duket shumë e lumtur në familjen e saj të plotësuar tashmë. Bëhet fjalë për Jona Spahiun, moderatoren e ëmbël e cila shpesh herë ...

Largohet pak orë nga i biri, Ajola krah Erion Veliajt në shesh!
Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, solli në jetë fëmijën e tyre të parë Kajan në 6 tetor. Por krahas impenjimit dhe përkushtimit që kërkon një fëmijë i vogël, nëna e re ka gjetur ...
Bordo | 02-Dec-2018 14:27
Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, solli në jetë fëmijën e tyre të parë Kajan në 6 tetor. Por krahas impenjimit dhe përkushtimit që kërkon një fëmijë i vogël, nëna e re ka gjetur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved