ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:29

Bashkia: 20 numri i ndërtimeve pa leje të prishura

Bashkia: 20 numri i ndërtimeve pa leje të prishura
Sipas Bashkisë së Tiranës, numri i objekteve pa leje që janë prishur në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana për t’i hapur rrugë projektit të zgjerimit të ”Unazës së Madhe” ka shkuar në mbi 20, ndërkohë që ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 18:49
Sipas Bashkisë së Tiranës, numri i objekteve pa leje që janë prishur në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana për t’i hapur rrugë projektit të zgjerimit të ”Unazës së Madhe” ka shkuar në mbi 20, ndërkohë që ...

Tepelenasi i dha fjalën Veliajt, vazhdojnë shembjet vullnetare te “Astiri” (Video)
Mëngjesin e sotëm, kryebashkiaku Veliaj konsumoi një kafe me komunitetin e banoreve te ardhur nga Tepelena, Skrapari dhe Korça, te cilët i premtuan se do t’i boshatisin dhe prishin vete objektet qe kane ndërtuar pa leje ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 18:38
Mëngjesin e sotëm, kryebashkiaku Veliaj konsumoi një kafe me komunitetin e banoreve te ardhur nga Tepelena, Skrapari dhe Korça, te cilët i premtuan se do t’i boshatisin dhe prishin vete objektet qe kane ndërtuar pa leje ...

‘Unaza e Madhe’/ Bashkia: Shkon në mbi 20 numri i ndërtimeve pa leje të prishura
Sipas Bashkisë së Tiranës, numri i objekteve pa leje që janë prishur në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana për t’i hapur rrugë projektit të zgjerimit të Unazës së Madhe ka shkuar në mbi 20, ndërkohë që ...
Java News | 06-Dec-2018 18:19
Sipas Bashkisë së Tiranës, numri i objekteve pa leje që janë prishur në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana për t’i hapur rrugë projektit të zgjerimit të Unazës së Madhe ka shkuar në mbi 20, ndërkohë që ...

Pas takimit me Veliaj, të tjera prishje vullnetare në Astir/VIDEO
Pas takimit me kryebashkiakun Erion Veliaj, mëngjesin e kësaj të enjtje, edhe tepelenasit nisin prishjet vullnetare të ndërtimeve pa leje te “Astiri” Veliaj konsumoi një kafe me komunitetin e banorëve të ardhur nga ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 18:11
Pas takimit me kryebashkiakun Erion Veliaj, mëngjesin e kësaj të enjtje, edhe tepelenasit nisin prishjet vullnetare të ndërtimeve pa leje te “Astiri” Veliaj konsumoi një kafe me komunitetin e banorëve të ardhur nga ...

Bashkia: Shkon në mbi 20 numri i ndërtimeve pa leje të prishura
Sipas Bashkisë së Tiranës, numri i objekteve pa leje që janë prishur në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana për t'i hapur rrugë projektit të zgjerimit të Unazës së Madhe ka shkuar në mbi 20, ndërkohë që ...
Top Channel | 06-Dec-2018 17:56
Sipas Bashkisë së Tiranës, numri i objekteve pa leje që janë prishur në segmentin nga Pallati me Shigjeta deri te Dogana për t'i hapur rrugë projektit të zgjerimit të Unazës së Madhe ka shkuar në mbi 20, ndërkohë që ...

Pas takimit me Veliajn, edhe tepelenasit nisin prishjet vullnetare të ndërtimeve pa leje te “Astiri”
Mengjesin e sotëm, kryebashkiaku Veliaj konsumoi nje kafe me komunitetin e banoreve te ardhur nga Tepelena, Skrapari dhe Korça, te cilet i premtuan se do t’i boshatisin dhe prishin vete objektet qe kane ndertuar pa leje ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 17:58
Mengjesin e sotëm, kryebashkiaku Veliaj konsumoi nje kafe me komunitetin e banoreve te ardhur nga Tepelena, Skrapari dhe Korça, te cilet i premtuan se do t’i boshatisin dhe prishin vete objektet qe kane ndertuar pa leje ...

Veliaj tek sheshi “Shqiponja”: Besoj të ketë mbaruar para 2019
TIRANE Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:36
TIRANE Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, ...

Veliaj tek “Astiri”: Po inspektoj punimet e “kompanisë” së Bashës
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...
Top Channel | 06-Dec-2018 14:16
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rrethrrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...

Projekti i Unazës së Madhe, Veliaj gjen konsensus me banorët e “Astirit”
Dita e punës sot nisi ndryshe për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të Zonës së Astirit, e më pas inspektoi punimet që po kryhen në zonën e Unazës së ...
ABCNews | 06-Dec-2018 17:15
Dita e punës sot nisi ndryshe për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të Zonës së Astirit, e më pas inspektoi punimet që po kryhen në zonën e Unazës së ...

FOTO/ Protesta në çdo cep të Tiranës! Në Shkozë banorët bllokojnë rrugët
Banorët e Shkozës kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme. Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre. ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 17:48
Banorët e Shkozës kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme. Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre. ...

Tepelenasit si tropojanët, i japin fjalën Veliajt për bashkëpunim e prishje vullnetare të ndërtesave pa leje te “Astiri”
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 14:20
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...

Shembja e banesave, tepelenasit mbajnë fjalën si tropojanët
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 14:36
Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te “Astiri”, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas ...

Shemben 20 objekte te Astiri, gati edhe 10 të tjera
Të tjerë banorë të zonës së Astirit kanë pranuar bashkëpunimin me Bashkinë e Tiranës për t’i hapur rrugë zhvillimit të projektit të Unazës së Madhe. Në një takim me kryebashkiakun Erion Veliaj, Servet Metko nga Tepelena ...
TV Klan | 06-Dec-2018 15:39
Të tjerë banorë të zonës së Astirit kanë pranuar bashkëpunimin me Bashkinë e Tiranës për t’i hapur rrugë zhvillimit të projektit të Unazës së Madhe. Në një takim me kryebashkiakun Erion Veliaj, Servet Metko nga Tepelena ...

Veliaj e nis ditën me një kafe me banorët te “Astiri”: Konsensus që projekti i Unazës do të bëhet
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 12:04
Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...

Veliaj kafe me banorët te Astiri: Konsensus që Unaza do bëhet
Dita e punës ka nisur ndryshe sot për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 10:56
Dita e punës ka nisur ndryshe sot për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me banorë të zonës së Astirit, të cilët kanë filluar tashmë që të lirojnë vetë ndertesat e tyre pa ...

Banorët e “Astirit”, nga protesta te kafja me kryebashkiakun Veliaj
E enjtja ka qenë një ditë ndryshe e punës për kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Nuk nisi si zakonisht nga zyra e tij, por nga një prej kafeneve në zonën e “Astirit”, shoqëruar nga banorët që deri dje ...
Top Channel | 06-Dec-2018 10:36
E enjtja ka qenë një ditë ndryshe e punës për kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Nuk nisi si zakonisht nga zyra e tij, por nga një prej kafeneve në zonën e “Astirit”, shoqëruar nga banorët që deri dje ...

Veliaj te “Astiri”: Erdha të inspektoj pak punimet e kompanisë së Lulit
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rreth-rrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 14:36
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rreth-rrotullimit “Shqiponja”, lot i cili i është besuar kompanisë “Viktoria Invest”, një ...

Veliaj takon banorët e Astirit, “projekti i Unazës së Re nuk ndalet”
Kryebashkiaku i Tiranës eshte takuar me banorët e zonës së Astirit dhe më pas ka inspektuar punimet që po bëhen në këtë zonë, në kuadër të projektit të Unazës së Re. ERION VELIAJ KREU I BASHKISE TIRANE “Ishte një ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 14:09
Kryebashkiaku i Tiranës eshte takuar me banorët e zonës së Astirit dhe më pas ka inspektuar punimet që po bëhen në këtë zonë, në kuadër të projektit të Unazës së Re. ERION VELIAJ KREU I BASHKISE TIRANE “Ishte një ...

“Astiri”, shkon në 18 numri i objekteve pa leje të shembura
Prej pak ditësh, në segmentin nga “Pallati me shigjeta” deri te rrethrrotullimi i Doganës, që do të preket nga projekti i “Unazës së madhe”, numri i ndërtimeve pa leje që janë prishur ka shkuar në 18.
Top Channel | 05-Dec-2018 11:41
Prej pak ditësh, në segmentin nga “Pallati me shigjeta” deri te rrethrrotullimi i Doganës, që do të preket nga projekti i “Unazës së madhe”, numri i ndërtimeve pa leje që janë prishur ka shkuar në 18.

Reagon Veliaj: Rasti i Laprakës, shembull tipik i rrumpallës së “fahrinjve”
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka falënderuar dy familjet që pranuan të bashkëpunojnë dhe të lirojnë vet objektet e ndërtuara pa leje duke i hapur rrugë kështu projektit të ndërtimit të Unazës së Madhe.
Top Channel | 04-Dec-2018 17:20
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka falënderuar dy familjet që pranuan të bashkëpunojnë dhe të lirojnë vet objektet e ndërtuara pa leje duke i hapur rrugë kështu projektit të ndërtimit të Unazës së Madhe.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved