ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 20:19

Basha: Rama po i nxjerr jashtë banorët në dimër

Basha: Rama po i nxjerr jashtë banorët në dimër
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga protesta e banorëve të Astirit se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në mes të dimrit.
Top Channel | 06-Dec-2018 17:27
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga protesta e banorëve të Astirit se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në mes të dimrit.

Protesta, Basha: Studentët ia prishën rehatin hajdutëve
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbështetur studentët e universiteteve publike, të cilët prej dy ditësh protestojnë kundër tarifave të studimit. Nga zona e Astirit, teksa qëndronte përkrah banorëve ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:21
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbështetur studentët e universiteteve publike, të cilët prej dy ditësh protestojnë kundër tarifave të studimit. Nga zona e Astirit, teksa qëndronte përkrah banorëve ...

VIDEO/ Basha protestë në Astir: Ja kemi prishur rehatin Edi Ramës, ai po thotë obobo më morën karrigen dhe tepsinë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur nga protesta e banorëve të Astirit. Ai thotë se me protestat e organizuara apo mbështetura nga PD, kryeministrit Edi Rama i është prishur qetësia. Lideri demokrat ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 17:21
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur nga protesta e banorëve të Astirit. Ai thotë se me protestat e organizuara apo mbështetura nga PD, kryeministrit Edi Rama i është prishur qetësia. Lideri demokrat ...

Unaza e Re, Basha: Rama do t’i nxjerrë banorët në mes të dimrit
Në ditën e 33- të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:13
Në ditën e 33- të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...

LIVE/ Basha me banorët që protestojnë te Astiri
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, flet nga protesta e banorëve të Astirit.
Top Channel | 06-Dec-2018 17:11
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, flet nga protesta e banorëve të Astirit.

Basha me banorët e ‘Astirit’: Protesta e studentëve i prishi rehatin hajdutëve
Protesta e banorëve të “Astirit” që kundërshtojnë shembjen e banesave të tyre, që preken nga projekti për ndërtimin e “Unazës së Madhe” të Tiranës, ka hyrë sot në ditën e 33-të dhe krah tyre është gjendur kryedemokrati ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 17:37
Protesta e banorëve të “Astirit” që kundërshtojnë shembjen e banesave të tyre, që preken nga projekti për ndërtimin e “Unazës së Madhe” të Tiranës, ka hyrë sot në ditën e 33-të dhe krah tyre është gjendur kryedemokrati ...

Lulzim Basha shkon të protestojë në Astir, me protestues nga Kamza e Paskuqani
Lulzim Basha është shfaqur prapë sot në protestën e banorëve të Astirit. Por me vete ka pasur si “përforcim” edhe të ardhur nga zonat përreth Tiranës, si nga Kamza apo Paskuqani, të cilët protestojnë për “hallin” që ka ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 19:27
Lulzim Basha është shfaqur prapë sot në protestën e banorëve të Astirit. Por me vete ka pasur si “përforcim” edhe të ardhur nga zonat përreth Tiranës, si nga Kamza apo Paskuqani, të cilët protestojnë për “hallin” që ka ...

1 muaj protestë te “Astiri”, Basha: Rama do i nxjerrë banorët në mes të dimrit
Në ditën e 30 të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 17:27
Në ditën e 30 të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...

Lulzim Basha këshilla shqiptarëve: Mos u dorëzoni kurrë por luftoni për të ardhmen e fëmijëve tuaj, nëse do kishte shtet Rama do ishte nën hetim
Kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë sërish pjesë në protestën e banorëve që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Ai u ka premtuar se këtë herë duhet të vazhdojë protestën pa u zhgënjyer duke i siguruar se kjo është ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 17:41
Kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë sërish pjesë në protestën e banorëve që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Ai u ka premtuar se këtë herë duhet të vazhdojë protestën pa u zhgënjyer duke i siguruar se kjo është ...

Protesta e banorëve në Astir, Basha: Të ngrihemi bashkë, kundër padrejtësive
Për të 33-ën ditë radhazi, banorët e Unazës së Re, në Astir janë ngritur në protestë. Banorët kërkojnë dëmshpërblim me vlerë të tregut për prishjen e banesave të tyre. Në mbështetje të banorëve ka shkuar edhe lideri i ...
Dritare | 06-Dec-2018 17:24
Për të 33-ën ditë radhazi, banorët e Unazës së Re, në Astir janë ngritur në protestë. Banorët kërkojnë dëmshpërblim me vlerë të tregut për prishjen e banesave të tyre. Në mbështetje të banorëve ka shkuar edhe lideri i ...

Basha: Mos u dorëzoni, së bashku do triumfojmë kundër vjedhjes tek Unaza
Vijon në ditën e 32 protesta e banorëve të astirit të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre. Krah protestuesve prej ditësh është kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, sëbashku me deputetë të tjerë të ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 18:29
Vijon në ditën e 32 protesta e banorëve të astirit të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre. Krah protestuesve prej ditësh është kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, sëbashku me deputetë të tjerë të ...

‘Astiri’/ Kreu i PD Basha: Rama do t’i nxjerrë banorët në mes të dimrit!
Në ditën e 30 të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...
Java News | 06-Dec-2018 17:15
Në ditën e 30 të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...

‘Unaza’/Basha në protestë: Mos u dorëzoni, beteja do fitohet
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së Astirit në ditën e 32 të tyre. Gjatë prononcimit të tij, Basha tha se Edi Rama ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 17:34
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së Astirit në ditën e 32 të tyre. Gjatë prononcimit të tij, Basha tha se Edi Rama ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...

Basha: Shqiptarët po ngrihen kundër qeverisë mafioze
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mori pjesë sot në protestën e banorëve të Unazës së Re kundër shembjes së banesave të tyre. Basha deklaroi se protestat që po vlojnë në vend tregojnë se shqiptarët po ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 17:15
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mori pjesë sot në protestën e banorëve të Unazës së Re kundër shembjes së banesave të tyre. Basha deklaroi se protestat që po vlojnë në vend tregojnë se shqiptarët po ...

Basha në mbështetje të banorëve të Unazës së Re
Shprehja përça e sundo nuk vlen për banorët e Unazës së Re në Tiranë. Këtë ka konstatuar kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas 32 ditëve protestë. Lulzim Basha, kryetar i PD: “Edi Rama dhe Erion Veliaj kanë ...
ABCNews | 05-Dec-2018 19:33
Shprehja përça e sundo nuk vlen për banorët e Unazës së Re në Tiranë. Këtë ka konstatuar kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas 32 ditëve protestë. Lulzim Basha, kryetar i PD: “Edi Rama dhe Erion Veliaj kanë ...

Banorët e Astirit vijojnë rezistencën, Basha: Rama do t’i nxjerrë nga shtëpitë në mes të dimrit
Banorët e Unazës së re, janë kanë dalë sërish ditën e sotme në protestë, ku kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesat dhe pronën e tyre. Sot është dita e 33-të që banorët e Unazës së re dalin në protestë, dhe ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 17:15
Banorët e Unazës së re, janë kanë dalë sërish ditën e sotme në protestë, ku kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesat dhe pronën e tyre. Sot është dita e 33-të që banorët e Unazës së re dalin në protestë, dhe ...

Basha, banorëve të “Astirit”: Qëndroni bashkë se do fitoni!
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në protestën e banorëve të Astirit për t’i mbështetur në ditën e 32 të tyre. Nga protesta, ai tha se Edi Rama e ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 18:31
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në protestën e banorëve të Astirit për t’i mbështetur në ditën e 32 të tyre. Nga protesta, ai tha se Edi Rama e ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...

“Uaa, e prishi fare për zotin”, rrjeti tallet me deputetin demokrat
Rrjeti ka shpërthyer me ironi ndaj deputetit të PD, Klevis Balliu i cili prej disa ditësh qëndron në krye të protestave të banorëve të “Astirit”, të cilët kundërshtojnë projektin e Unazës së Re. Duke analizuar rastin e ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 16:15
Rrjeti ka shpërthyer me ironi ndaj deputetit të PD, Klevis Balliu i cili prej disa ditësh qëndron në krye të protestave të banorëve të “Astirit”, të cilët kundërshtojnë projektin e Unazës së Re. Duke analizuar rastin e ...

Basha: Luftoni për të ardhmen e fëmijëve tuaj, duke qëndruar bashkë do fitojmë!
Kryetari i PD, Lulzim Basha i është bashkuar mbrëmjen e sotme protestës së banorëve të Unazës së re. Në ditën e 32 të protestës së banorëve, Basha ka bërë thirrje për bashkim dhe për fitore kundër qeverisë. Gjatë ...
Standard | 06-Dec-2018 09:28
Kryetari i PD, Lulzim Basha i është bashkuar mbrëmjen e sotme protestës së banorëve të Unazës së re. Në ditën e 32 të protestës së banorëve, Basha ka bërë thirrje për bashkim dhe për fitore kundër qeverisë. Gjatë ...

Protestat e Astirit, Dyrnjaja: Deputetët e PD-së nuk i ndihmojnë!
Duke komentuar protestat e studentëve dhe banorëve të Astirit, gazetari Denis Dyrnjaja i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News tha se protestat nuk duhet të politizohet ndërsa banorët e zonës së Unazës së Re janë ...
Dritare | 05-Dec-2018 21:30
Duke komentuar protestat e studentëve dhe banorëve të Astirit, gazetari Denis Dyrnjaja i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora News tha se protestat nuk duhet të politizohet ndërsa banorët e zonës së Unazës së Re janë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved