ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2019 13:44

Banorët e Shkozës në protestë, bllokohet rruga

Banorët e Shkozës në protestë, bllokohet rruga
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Ata kanë bllokuar rrugën pasi kundërshtojnë prishjen e shtëpive. Vijon… Etiketa: proteste shkoze
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:33
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Ata kanë bllokuar rrugën pasi kundërshtojnë prishjen e shtëpive. Vijon… Etiketa: proteste shkoze

Basha: Rama po i nxjerr jashtë banorët në dimër
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga protesta e banorëve të Astirit se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në mes të dimrit.
Top Channel | 06-Dec-2018 17:27
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga protesta e banorëve të Astirit se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në mes të dimrit.

Protesta, Basha: Studentët ia prishën rehatin hajdutëve
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbështetur studentët e universiteteve publike, të cilët prej dy ditësh protestojnë kundër tarifave të studimit. Nga zona e Astirit, teksa qëndronte përkrah banorëve ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:21
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbështetur studentët e universiteteve publike, të cilët prej dy ditësh protestojnë kundër tarifave të studimit. Nga zona e Astirit, teksa qëndronte përkrah banorëve ...

Unaza e Re, Basha: Rama do t’i nxjerrë banorët në mes të dimrit
Në ditën e 33- të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:13
Në ditën e 33- të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...

LIVE/ Basha me banorët që protestojnë te Astiri
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, flet nga protesta e banorëve të Astirit.
Top Channel | 06-Dec-2018 17:11
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, flet nga protesta e banorëve të Astirit.

VIDEO/ Basha protestë në Astir: Ja kemi prishur rehatin Edi Ramës, ai po thotë obobo më morën karrigen dhe tepsinë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur nga protesta e banorëve të Astirit. Ai thotë se me protestat e organizuara apo mbështetura nga PD, kryeministrit Edi Rama i është prishur qetësia. Lideri demokrat ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 17:21
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur nga protesta e banorëve të Astirit. Ai thotë se me protestat e organizuara apo mbështetura nga PD, kryeministrit Edi Rama i është prishur qetësia. Lideri demokrat ...

Basha: Rama i do njerëzit injorantë, sepse i vjedh më kollaj
Banorët e Astirit vijojnë me bllokimin e rrugës prej më shumë se një muaj, në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha si prej shumë ditësh është në mes të protestuesve që ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 17:40
Banorët e Astirit vijojnë me bllokimin e rrugës prej më shumë se një muaj, në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha si prej shumë ditësh është në mes të protestuesve që ...

Lulzim Basha shkon të protestojë në Astir, me protestues nga Kamza e Paskuqani
Lulzim Basha është shfaqur prapë sot në protestën e banorëve të Astirit. Por me vete ka pasur si “përforcim” edhe të ardhur nga zonat përreth Tiranës, si nga Kamza apo Paskuqani, të cilët protestojnë për “hallin” që ka ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 19:27
Lulzim Basha është shfaqur prapë sot në protestën e banorëve të Astirit. Por me vete ka pasur si “përforcim” edhe të ardhur nga zonat përreth Tiranës, si nga Kamza apo Paskuqani, të cilët protestojnë për “hallin” që ka ...

‘Unaza’/Basha në protestë: Mos u dorëzoni, beteja do fitohet
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së Astirit në ditën e 32 të tyre. Gjatë prononcimit të tij, Basha tha se Edi Rama ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 17:34
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së Astirit në ditën e 32 të tyre. Gjatë prononcimit të tij, Basha tha se Edi Rama ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...

Lulzim Basha këshilla shqiptarëve: Mos u dorëzoni kurrë por luftoni për të ardhmen e fëmijëve tuaj, nëse do kishte shtet Rama do ishte nën hetim
Kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë sërish pjesë në protestën e banorëve që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Ai u ka premtuar se këtë herë duhet të vazhdojë protestën pa u zhgënjyer duke i siguruar se kjo është ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 17:41
Kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë sërish pjesë në protestën e banorëve që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Ai u ka premtuar se këtë herë duhet të vazhdojë protestën pa u zhgënjyer duke i siguruar se kjo është ...

Basha me protestuesit: Beteja do të fitohet!
Banorët e Astirit kanë bllokuar sërish rrugën në ditën e 32-të të protestës kundër prishjes së banesave të tyre.
Top Channel | 05-Dec-2018 17:33
Banorët e Astirit kanë bllokuar sërish rrugën në ditën e 32-të të protestës kundër prishjes së banesave të tyre.

‘Unaza’/ Banorët në ditën e 32 të protestës, bllokojnë rrugën
TIRANE Banorët e zonës së Astirit në kryeqytet kanë vijuar edhe pasditen e sotme protestën e tyre në ditën e 32 të saj. Qytetarët, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kërkojnë dëmshpërblim me vlerën e ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 17:26
TIRANE Banorët e zonës së Astirit në kryeqytet kanë vijuar edhe pasditen e sotme protestën e tyre në ditën e 32 të saj. Qytetarët, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kërkojnë dëmshpërblim me vlerën e ...

Basha me banorët e ‘Astirit’: Protesta e studentëve i prishi rehatin hajdutëve
Protesta e banorëve të “Astirit” që kundërshtojnë shembjen e banesave të tyre, që preken nga projekti për ndërtimin e “Unazës së Madhe” të Tiranës, ka hyrë sot në ditën e 33-të dhe krah tyre është gjendur kryedemokrati ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 17:37
Protesta e banorëve të “Astirit” që kundërshtojnë shembjen e banesave të tyre, që preken nga projekti për ndërtimin e “Unazës së Madhe” të Tiranës, ka hyrë sot në ditën e 33-të dhe krah tyre është gjendur kryedemokrati ...

Basha: Mbështesim protestën e studentëve
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, shfrytëzoi protestën e përditshme të banorëve tek Unaza e Re për të bërë deklarata në mbështetje të protestës së studentëve. Basha akuzoi gjithashtu qeverinë se nuk ka aspak qëllim të ...
ABCNews | 06-Dec-2018 18:38
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, shfrytëzoi protestën e përditshme të banorëve tek Unaza e Re për të bërë deklarata në mbështetje të protestës së studentëve. Basha akuzoi gjithashtu qeverinë se nuk ka aspak qëllim të ...

Basha: Mos u dorëzoni, së bashku do triumfojmë kundër vjedhjes tek Unaza
Vijon në ditën e 32 protesta e banorëve të astirit të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre. Krah protestuesve prej ditësh është kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, sëbashku me deputetë të tjerë të ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 18:29
Vijon në ditën e 32 protesta e banorëve të astirit të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre. Krah protestuesve prej ditësh është kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, sëbashku me deputetë të tjerë të ...

Klevis Balliu: Veliaj i pabesë, Ramës i kanë mbetur vetëm bandat
TIRANË Në Unazën e Re ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme protesta e banorëve kundër prishjes së banesave të tyre pa dëmshpërblim. Në ditën e 31-të në protestë ka qenë dhe deputetët e PD. Deputeti Klevis Balliu e ka ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 17:52
TIRANË Në Unazën e Re ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme protesta e banorëve kundër prishjes së banesave të tyre pa dëmshpërblim. Në ditën e 31-të në protestë ka qenë dhe deputetët e PD. Deputeti Klevis Balliu e ka ...

“Unaza e Re”, Bumçi: Sjellja e qeverisë “kafshërore” ndaj qytetarëve të saj
Banorët e zonës së Astirit prej 1 muaji, vijojnë protestën në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Tashmë kjo është një protestë e kthyer në një temë të nxehtë politike në Tiranë. Opozita është rreshtuar në ...
VizionPlus | 04-Dec-2018 20:39
Banorët e zonës së Astirit prej 1 muaji, vijojnë protestën në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Tashmë kjo është një protestë e kthyer në një temë të nxehtë politike në Tiranë. Opozita është rreshtuar në ...

Basha, banorëve të “Astirit”: Qëndroni bashkë se do fitoni!
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në protestën e banorëve të Astirit për t’i mbështetur në ditën e 32 të tyre. Nga protesta, ai tha se Edi Rama e ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 18:31
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në protestën e banorëve të Astirit për t’i mbështetur në ditën e 32 të tyre. Nga protesta, ai tha se Edi Rama e ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...

Basha në mbështetje të banorëve të Unazës së Re
Shprehja përça e sundo nuk vlen për banorët e Unazës së Re në Tiranë. Këtë ka konstatuar kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas 32 ditëve protestë. Lulzim Basha, kryetar i PD: “Edi Rama dhe Erion Veliaj kanë ...
ABCNews | 05-Dec-2018 19:33
Shprehja përça e sundo nuk vlen për banorët e Unazës së Re në Tiranë. Këtë ka konstatuar kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas 32 ditëve protestë. Lulzim Basha, kryetar i PD: “Edi Rama dhe Erion Veliaj kanë ...

Deputeti demokrat: Mblidhuni tek kryeministria që të largojmë pushtuesin, ta heqim atë njeri dhe të vendosim një tjetër
Deputeti demokrat Aldo Bumçi i bën thirrje qytetarëve që të mblidhen dhe të largojnë kryeministrin Edi Rama. Ai shprehet se ka ardhur koha që të vendoset dikush tjetër. “Nuk ka zgjidhje nëse nuk mblidhen protestuesit ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 17:42
Deputeti demokrat Aldo Bumçi i bën thirrje qytetarëve që të mblidhen dhe të largojnë kryeministrin Edi Rama. Ai shprehet se ka ardhur koha që të vendoset dikush tjetër. “Nuk ka zgjidhje nëse nuk mblidhen protestuesit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved