ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2018 22:49

Basha: Mbështesim protestën e studentëve

Basha: Mbështesim protestën e studentëve
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, shfrytëzoi protestën e përditshme të banorëve tek Unaza e Re për të bërë deklarata në mbështetje të protestës së studentëve. Basha akuzoi gjithashtu qeverinë se nuk ka aspak qëllim të ...
ABCNews | 06-Dec-2018 18:38
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, shfrytëzoi protestën e përditshme të banorëve tek Unaza e Re për të bërë deklarata në mbështetje të protestës së studentëve. Basha akuzoi gjithashtu qeverinë se nuk ka aspak qëllim të ...

Banorët në Shkozë dalin në protestë, bllokojnë rrugën
Banorët e Shkozës, ashtu si banorët e Astirit janë ngritur në protestë, duke kundërshtuar prishjen e banesave të tyre. Për të mbrojtur shtëpitë e tyre banorët e Shkozës kanë dalë në protestë dhe kanë bllokuar rrugën, ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 18:08
Banorët e Shkozës, ashtu si banorët e Astirit janë ngritur në protestë, duke kundërshtuar prishjen e banesave të tyre. Për të mbrojtur shtëpitë e tyre banorët e Shkozës kanë dalë në protestë dhe kanë bllokuar rrugën, ...

FOTO/ Protesta në çdo cep të Tiranës! Në Shkozë banorët bllokojnë rrugët
Banorët e Shkozës kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme. Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre. ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 17:48
Banorët e Shkozës kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme. Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre. ...

Basha: Rama i do njerëzit injorantë, sepse i vjedh më kollaj
Banorët e Astirit vijojnë me bllokimin e rrugës prej më shumë se një muaj, në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha si prej shumë ditësh është në mes të protestuesve që ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 17:40
Banorët e Astirit vijojnë me bllokimin e rrugës prej më shumë se një muaj, në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha si prej shumë ditësh është në mes të protestuesve që ...

Banorët e Shkozës në protestë, bllokohet rruga
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Ata kanë bllokuar rrugën pasi kundërshtojnë prishjen e shtëpive. Vijon… Etiketa: proteste shkoze
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:33
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Ata kanë bllokuar rrugën pasi kundërshtojnë prishjen e shtëpive. Vijon… Etiketa: proteste shkoze

Basha me banorët e ‘Astirit’: Protesta e studentëve i prishi rehatin hajdutëve
Protesta e banorëve të “Astirit” që kundërshtojnë shembjen e banesave të tyre, që preken nga projekti për ndërtimin e “Unazës së Madhe” të Tiranës, ka hyrë sot në ditën e 33-të dhe krah tyre është gjendur kryedemokrati ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 17:37
Protesta e banorëve të “Astirit” që kundërshtojnë shembjen e banesave të tyre, që preken nga projekti për ndërtimin e “Unazës së Madhe” të Tiranës, ka hyrë sot në ditën e 33-të dhe krah tyre është gjendur kryedemokrati ...

Basha: Rama po i nxjerr jashtë banorët në dimër
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga protesta e banorëve të Astirit se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në mes të dimrit.
Top Channel | 06-Dec-2018 17:27
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi nga protesta e banorëve të Astirit se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në mes të dimrit.

Protesta, Basha: Studentët ia prishën rehatin hajdutëve
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbështetur studentët e universiteteve publike, të cilët prej dy ditësh protestojnë kundër tarifave të studimit. Nga zona e Astirit, teksa qëndronte përkrah banorëve ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:21
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbështetur studentët e universiteteve publike, të cilët prej dy ditësh protestojnë kundër tarifave të studimit. Nga zona e Astirit, teksa qëndronte përkrah banorëve ...

VIDEO/ Basha protestë në Astir: Ja kemi prishur rehatin Edi Ramës, ai po thotë obobo më morën karrigen dhe tepsinë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur nga protesta e banorëve të Astirit. Ai thotë se me protestat e organizuara apo mbështetura nga PD, kryeministrit Edi Rama i është prishur qetësia. Lideri demokrat ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 17:21
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur nga protesta e banorëve të Astirit. Ai thotë se me protestat e organizuara apo mbështetura nga PD, kryeministrit Edi Rama i është prishur qetësia. Lideri demokrat ...

Unaza e Re, Basha: Rama do t’i nxjerrë banorët në mes të dimrit
Në ditën e 33- të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:13
Në ditën e 33- të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...

LIVE/ Basha me banorët që protestojnë te Astiri
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, flet nga protesta e banorëve të Astirit.
Top Channel | 06-Dec-2018 17:11
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, flet nga protesta e banorëve të Astirit.

1 muaj protestë te “Astiri”, Basha: Rama do i nxjerrë banorët në mes të dimrit
Në ditën e 30 të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 17:27
Në ditën e 30 të protestës së banorëve të Unazës së Re, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sërish pranë tyre. Në një deklaratë për mediat, Basha tha se qeveria do t’i nxjerrë banorët nga shtëpitë në ...

Lulzim Basha shkon të protestojë në Astir, me protestues nga Kamza e Paskuqani
Lulzim Basha është shfaqur prapë sot në protestën e banorëve të Astirit. Por me vete ka pasur si “përforcim” edhe të ardhur nga zonat përreth Tiranës, si nga Kamza apo Paskuqani, të cilët protestojnë për “hallin” që ka ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 19:27
Lulzim Basha është shfaqur prapë sot në protestën e banorëve të Astirit. Por me vete ka pasur si “përforcim” edhe të ardhur nga zonat përreth Tiranës, si nga Kamza apo Paskuqani, të cilët protestojnë për “hallin” që ka ...

‘Unaza’/Basha në protestë: Mos u dorëzoni, beteja do fitohet
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së Astirit në ditën e 32 të tyre. Gjatë prononcimit të tij, Basha tha se Edi Rama ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 17:34
TIRANE Kreu i PD, Lulzim Basha i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së Astirit në ditën e 32 të tyre. Gjatë prononcimit të tij, Basha tha se Edi Rama ka shkelur prej kohësh vijën e kuqe dhe u kërkoi ...

Basha me protestuesit: Beteja do të fitohet!
Banorët e Astirit kanë bllokuar sërish rrugën në ditën e 32-të të protestës kundër prishjes së banesave të tyre.
Top Channel | 05-Dec-2018 17:33
Banorët e Astirit kanë bllokuar sërish rrugën në ditën e 32-të të protestës kundër prishjes së banesave të tyre.

‘Unaza’/ Banorët në ditën e 32 të protestës, bllokojnë rrugën
TIRANE Banorët e zonës së Astirit në kryeqytet kanë vijuar edhe pasditen e sotme protestën e tyre në ditën e 32 të saj. Qytetarët, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kërkojnë dëmshpërblim me vlerën e ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 17:26
TIRANE Banorët e zonës së Astirit në kryeqytet kanë vijuar edhe pasditen e sotme protestën e tyre në ditën e 32 të saj. Qytetarët, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kërkojnë dëmshpërblim me vlerën e ...

Lulzim Basha këshilla shqiptarëve: Mos u dorëzoni kurrë por luftoni për të ardhmen e fëmijëve tuaj, nëse do kishte shtet Rama do ishte nën hetim
Kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë sërish pjesë në protestën e banorëve që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Ai u ka premtuar se këtë herë duhet të vazhdojë protestën pa u zhgënjyer duke i siguruar se kjo është ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 17:41
Kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë sërish pjesë në protestën e banorëve që preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Ai u ka premtuar se këtë herë duhet të vazhdojë protestën pa u zhgënjyer duke i siguruar se kjo është ...

Protesta e banorëve në Astir, Basha: Të ngrihemi bashkë, kundër padrejtësive
Për të 33-ën ditë radhazi, banorët e Unazës së Re, në Astir janë ngritur në protestë. Banorët kërkojnë dëmshpërblim me vlerë të tregut për prishjen e banesave të tyre. Në mbështetje të banorëve ka shkuar edhe lideri i ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 17:24
Për të 33-ën ditë radhazi, banorët e Unazës së Re, në Astir janë ngritur në protestë. Banorët kërkojnë dëmshpërblim me vlerë të tregut për prishjen e banesave të tyre. Në mbështetje të banorëve ka shkuar edhe lideri i ...

Klevis Balliu: Veliaj i pabesë, Ramës i kanë mbetur vetëm bandat
TIRANË Në Unazën e Re ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme protesta e banorëve kundër prishjes së banesave të tyre pa dëmshpërblim. Në ditën e 31-të në protestë ka qenë dhe deputetët e PD. Deputeti Klevis Balliu e ka ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 17:52
TIRANË Në Unazën e Re ka vijuar edhe mbrëmjen e sotme protesta e banorëve kundër prishjes së banesave të tyre pa dëmshpërblim. Në ditën e 31-të në protestë ka qenë dhe deputetët e PD. Deputeti Klevis Balliu e ka ...

‘Unaza’/ Lubonja vesh jelekun portokalli: Të rrëzojmë qeverinë!
TIRANE Në ditën e 31 të protestës së tyre, banorët e zonës së Astirit, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kanë bllokuar rrugën kryesore. Protestës i janë bashkuar deputetët e opozitës si dhe analisti ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 17:24
TIRANE Në ditën e 31 të protestës së tyre, banorët e zonës së Astirit, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kanë bllokuar rrugën kryesore. Protestës i janë bashkuar deputetët e opozitës si dhe analisti ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved