ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2019 14:05

Banorët e Shkozës në protestë, bllokohet rruga

Banorët e Shkozës në protestë, bllokohet rruga
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Ata kanë bllokuar rrugën pasi kundërshtojnë prishjen e shtëpive. Vijon… Etiketa: proteste shkoze
BalkanWeb | 06-Dec-2018 17:33
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Ata kanë bllokuar rrugën pasi kundërshtojnë prishjen e shtëpive. Vijon… Etiketa: proteste shkoze

Basha me protestuesit: Beteja do të fitohet!
Banorët e Astirit kanë bllokuar sërish rrugën në ditën e 32-të të protestës kundër prishjes së banesave të tyre.
Top Channel | 05-Dec-2018 17:33
Banorët e Astirit kanë bllokuar sërish rrugën në ditën e 32-të të protestës kundër prishjes së banesave të tyre.

‘Unaza’/ Banorët në ditën e 32 të protestës, bllokojnë rrugën
TIRANE Banorët e zonës së Astirit në kryeqytet kanë vijuar edhe pasditen e sotme protestën e tyre në ditën e 32 të saj. Qytetarët, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kërkojnë dëmshpërblim me vlerën e ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 17:26
TIRANE Banorët e zonës së Astirit në kryeqytet kanë vijuar edhe pasditen e sotme protestën e tyre në ditën e 32 të saj. Qytetarët, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Re kërkojnë dëmshpërblim me vlerën e ...

Nga Kuvendi në protestë. Deputetët e PD-së në protestat te Astiri, Bregu i Lumit dhe Shkozë
Protestat për banesat që do të shkatërrohen janë kthyer në aktivitetin kryesor të opozitës ditët e fundit.
Top Channel | 04-Dec-2018 19:42
Protestat për banesat që do të shkatërrohen janë kthyer në aktivitetin kryesor të opozitës ditët e fundit.

“Unaza e Re”, Bumçi: Sjellja e qeverisë “kafshërore” ndaj qytetarëve të saj
Banorët e zonës së Astirit prej 1 muaji, vijojnë protestën në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Tashmë kjo është një protestë e kthyer në një temë të nxehtë politike në Tiranë. Opozita është rreshtuar në ...
VizionPlus | 04-Dec-2018 20:39
Banorët e zonës së Astirit prej 1 muaji, vijojnë protestën në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Tashmë kjo është një protestë e kthyer në një temë të nxehtë politike në Tiranë. Opozita është rreshtuar në ...

Deputeti demokrat: Mblidhuni tek kryeministria që të largojmë pushtuesin, ta heqim atë njeri dhe të vendosim një tjetër
Deputeti demokrat Aldo Bumçi i bën thirrje qytetarëve që të mblidhen dhe të largojnë kryeministrin Edi Rama. Ai shprehet se ka ardhur koha që të vendoset dikush tjetër. “Nuk ka zgjidhje nëse nuk mblidhen protestuesit ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 17:42
Deputeti demokrat Aldo Bumçi i bën thirrje qytetarëve që të mblidhen dhe të largojnë kryeministrin Edi Rama. Ai shprehet se ka ardhur koha që të vendoset dikush tjetër. “Nuk ka zgjidhje nëse nuk mblidhen protestuesit ...

Deputeti i PD: Mblidhuni tek kryeministria,të largojmë pushtuesin
TIRANË Deputeti demokrat Aldo Bumçi ka qenë pranë protestuesve në Shkozë në mbështetje të tyre dhe kundër prishjes së banesave pa siguruar strehim dhe dëmshpërblim për ata që preken. Ai iu ka bërë thirrje banorëve të ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 17:21
TIRANË Deputeti demokrat Aldo Bumçi ka qenë pranë protestuesve në Shkozë në mbështetje të tyre dhe kundër prishjes së banesave pa siguruar strehim dhe dëmshpërblim për ata që preken. Ai iu ka bërë thirrje banorëve të ...

Banorët e Shkozës në protestë, bllokojnë rrugën e djegin kazanët e plehrave
Banorët e zonës së Shkozës në Tiranë kanë protestuar pasditen e kësaj të marte kundër vendimit për prishjen e shtëpive të tyre. Gjatë protetsës ato kanë bllokuar rrugën dhe u kanë vënë flakën koshave të plehrave. Të ...
VizionPlus | 04-Dec-2018 17:42
Banorët e zonës së Shkozës në Tiranë kanë protestuar pasditen e kësaj të marte kundër vendimit për prishjen e shtëpive të tyre. Gjatë protetsës ato kanë bllokuar rrugën dhe u kanë vënë flakën koshave të plehrave. Të ...

Banorët bllokojnë rrugën me kazanë në Shkozë, i vënë flakën
TIRANË Banorët e Shkozës në Tiranë kanë dalë në protestë pasditen e sotme kundër prishjes së banesave të tyre. Ata kanë bllokuar rrugën e rrjedhimisht dhe qarkullimin duke vendosur kazanët e mbeturinave përgjatë saj ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 16:37
TIRANË Banorët e Shkozës në Tiranë kanë dalë në protestë pasditen e sotme kundër prishjes së banesave të tyre. Ata kanë bllokuar rrugën e rrjedhimisht dhe qarkullimin duke vendosur kazanët e mbeturinave përgjatë saj ...

“Unaza”, protestë në Shkozë dhe te Astiri. Lubonja: Të rrëzojmë qeverinë!
“Unaza e Madhe” e Tiranës është kthyer në një front beteje midis qytetarëve, qeverisë “Rama” dhe Bashkisë së Tiranës, pasi protesta e banorëve të “Astirit”, ku më shumë se 200 objekte preken nga projekti është pasuar ...
Gazeta Shqip | 04-Dec-2018 18:24
“Unaza e Madhe” e Tiranës është kthyer në një front beteje midis qytetarëve, qeverisë “Rama” dhe Bashkisë së Tiranës, pasi protesta e banorëve të “Astirit”, ku më shumë se 200 objekte preken nga projekti është pasuar ...

Banorët e Shkozës në protestë, bllokohet rruga
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Në shenjë kundërshtie për prishjen e banesave të tyre, ata kanë bllokuar rrugën, duke mos lejuar kështu qarkullimin e mjeteve. Më ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 18:56
Paralelisht me banorët e Unazës së Re, në protestë janë ngritur edhe ata të Shkozës. Në shenjë kundërshtie për prishjen e banesave të tyre, ata kanë bllokuar rrugën, duke mos lejuar kështu qarkullimin e mjeteve. Më ...

Protesta/ Banorët e Bregut të Lumit mesazh Metës e Kryemadhit
Banorët e Bregut të Lumit kanë dalë edhe sot në protestë, ndërsa kërkojnë dëmshpërblimin për shembjen e banesave të tyre. Para kamerave, një prej protestuesve i bëri thirrje presidentit Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 15:04
Banorët e Bregut të Lumit kanë dalë edhe sot në protestë, ndërsa kërkojnë dëmshpërblimin për shembjen e banesave të tyre. Para kamerave, një prej protestuesve i bëri thirrje presidentit Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së ...

Banorët në Shkozë dalin në protestë, bllokojnë rrugën
Banorët e Shkozës, ashtu si banorët e Astirit janë ngritur në protestë, duke kundërshtuar prishjen e banesave të tyre. Për të mbrojtur shtëpitë e tyre banorët e Shkozës kanë dalë në protestë dhe kanë bllokuar rrugën, ...
Dritare | 06-Dec-2018 18:08
Banorët e Shkozës, ashtu si banorët e Astirit janë ngritur në protestë, duke kundërshtuar prishjen e banesave të tyre. Për të mbrojtur shtëpitë e tyre banorët e Shkozës kanë dalë në protestë dhe kanë bllokuar rrugën, ...

FOTO/ Protesta në çdo cep të Tiranës! Në Shkozë banorët bllokojnë rrugët
Banorët e Shkozës kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme. Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre. ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 17:48
Banorët e Shkozës kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme. Edhe ata njësoj si banorët e Unazës së re, atë të Bulevardit të ri dhe ata që preken nga devijimi i Lanës, kërkojnë dëmshpërblim të plotë për banesën e tyre. ...

Banorët e Bregut të Lumit dhe të Shkozës thirrje qeverisë: Duam dëmshpërblim
Protesta ka pasur sot edhe në Shkozë dhe në Bregun e Lumit në Tiranë, nga banorët që do t’u shemben shtëpitë në funksion të dy projekteve atij të Unazës së Madhe dhe Bulevardit të ri të Tiranës. Banorët e Shkozës ...
ABCNews | 04-Dec-2018 18:39
Protesta ka pasur sot edhe në Shkozë dhe në Bregun e Lumit në Tiranë, nga banorët që do t’u shemben shtëpitë në funksion të dy projekteve atij të Unazës së Madhe dhe Bulevardit të ri të Tiranës. Banorët e Shkozës ...

“Unaza e Re”, Bumçi: Sjellja e qeverisë “kafshërore” ndaj qytetarëve të saj
Banorët e zonës së Astirit prej 1 muaji, vijojnë protestën në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Tashmë kjo është një protestë e kthyer në një temë të nxehtë politike në Tiranë. Opozita është rreshtuar në ...
Koha Jone | 04-Dec-2018 22:25
Banorët e zonës së Astirit prej 1 muaji, vijojnë protestën në kundërshtim të projektit të Unazës së Re. Tashmë kjo është një protestë e kthyer në një temë të nxehtë politike në Tiranë. Opozita është rreshtuar në ...

Protesta/ Banorët i bëjnë thirrje qeverisë: Na erdhët si sot, me ne keni luftë nuk ke më protestë
Vazhdon rezistenca e banorëve të Shkozës, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Madhe. Ata kanë bllokuar rrugët dhe vazhdojnë të qëndrojnë si pararojë përballë fadromave. Në mbështetje të tyre janë edhe ...
Standard | 04-Dec-2018 19:28
Vazhdon rezistenca e banorëve të Shkozës, banesat e të cilëve preken nga projekti i Unazës së Madhe. Ata kanë bllokuar rrugët dhe vazhdojnë të qëndrojnë si pararojë përballë fadromave. Në mbështetje të tyre janë edhe ...

Thirrja e deputetit të PD-së, Të mblidhemi para kryeministrisë ndryshe nuk ikën ky pushtues
Deputeti demokrat Aldo Bumçi ka qenë pranë protestuesve në Shkozë në mbështetje të tyre dhe kundër prishjes së banesave pa siguruar strehim dhe dëmshpërblim për ata që preken. Ai iu ka bërë thirrje banorëve të mblidhen ...
Standard | 04-Dec-2018 19:28
Deputeti demokrat Aldo Bumçi ka qenë pranë protestuesve në Shkozë në mbështetje të tyre dhe kundër prishjes së banesave pa siguruar strehim dhe dëmshpërblim për ata që preken. Ai iu ka bërë thirrje banorëve të mblidhen ...

Deputeti i PD-së vjen me thirrje të fortë, paralajmëron protesta si kuksianët
Deputeti i PD-së Aldo Bumçi u është bashkuar protestuesve në zonën e Shkozës në Tiranë. Së bashku me banorët, ata kanë bllokuar qarkullimin, si hakmarrje ndaj vendimit të qeverisë për të shkatërruar banesat e tyre. Duke ...
Standard | 04-Dec-2018 19:28
Deputeti i PD-së Aldo Bumçi u është bashkuar protestuesve në zonën e Shkozës në Tiranë. Së bashku me banorët, ata kanë bllokuar qarkullimin, si hakmarrje ndaj vendimit të qeverisë për të shkatërruar banesat e tyre. Duke ...

Protesta në Shkozë/ Banorët bllokojnë rrugën dhe i vënë flakën…
Protesta/Tiranë Banorët e Shkozës në Tiranë kanë dalë në protestë pasditen e sotme kundër prishjes së banesave të tyre. Ata kanë bllokuar rrugën e rrjedhimisht dhe qarkullimin duke vendosur kazanët e mbeturinave ...
Standard | 04-Dec-2018 19:28
Protesta/Tiranë Banorët e Shkozës në Tiranë kanë dalë në protestë pasditen e sotme kundër prishjes së banesave të tyre. Ata kanë bllokuar rrugën e rrjedhimisht dhe qarkullimin duke vendosur kazanët e mbeturinave ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved